جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

ballast1400

جهت سفارش طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی ترانس مهتابی 


امروزه صنایع الکتریکی یکی از صنایع پیشرو در همه کشور ها می باشند . درواقع صنایع الکتریکی سبب ایجاد اشتغال فراوان شده و همچنین دارای سودآوری بالایی می باشند . لامپ مهتابی نیز یکی از تولیدات الکتریکی می باشد که در ادارات ، بیمارستان ها ، منازل و ساختمان های عمومی دارای کاربرد فراوانی می باشد . علت کاربرد فراوان لامپ مهتابی ، مصرف برق پایین و ایجاد نور یکنواخت در مکان مورد نظر می باشد .

ترانس مهتابی نیز یکی از قطعات اصلی در لامپ های مهتابی می باشد . ترانس مهتابی سبب افزایش لحظه ای ولتاژ مهتابی خواهد شد .


فرایند تولید ترانس مهتابی به شرح زیر می باشد


برای تولید ترانس مهتابی ابتدا با استفاده از دستگاه بوبین پیچ ، سیم لاکی را روی کاغذ پرشمال و فیبر کاغذ ، به شکل سیم پیچ مکعب مستطیل ( در ابعاد 84*23*19 ) می پیچیند . سپس در مرحله بعد با استفاده از پرس های جداگانه ، ورقه های T شکل و ورقه های U شکل داخل ظرف های مربوطه ریخته می شوند ، سپس ورقه ها به واحد مونتاژ انتقال داده می شوند .

در مرحله بعد با استفاده از پرس ضربه ای جداگانه ورق شاسی تولید شده و به واحد مونتاژ انتقال داده می شود . در مرحله بعد برای تولید هسته کامل ترانس ، داخل سیم پیچ 137 عدد ورق T شکل و ورق U شکل قرار می دهند . سپس هسته را که کامل شده است ، روی ورق شاسی قرار می دهند .

در مرحله بعد ، تمام مجموعه ای که در مرحله قبل مونتاژ شده است لاک زنی می شود ، سپس مجموعه لاک زده شده ، با استفاده از خشک کن نقاله ای خشک خواهد شد . در مرحله بعد روی ترانس ترمینال بسته بندی می شود و بر روی ترانس اتیکت زده می شود . در نهایت محصول تولید شده بسته بندی می شود .

:: دانلود فایل طرح توجیهی احداث کارخانه تولید باتری لیتیومی

:: دانلود فایل طرح توجیهی احداث کارخانه تولید ترانس مهتابی 44 صفحه

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کلید و پرویز هم ردیف و کلید و پریز بارانی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید لامپ ال ای دی LED

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool