جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتسایر قسمت ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

industrial generator1400جهت سفارش طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق ساختمان خانگی  و یا مولد ترکیبی برق صنعتی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق ساختمان خانگی  و  مولد ترکیبی برق صنعتی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی مولد ترکیبی برق ساختمان خانگی  و  مولد ترکیبی برق صنعتی


استفاده از سیستم های تولید همزمان برق و حرارت ، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود . در حال حاضر در نیروگاه های مختلف ، مقدار زیادی حرارت تلف خواهد شد ، این امکان وجود دارد که اکثر این حرارت ها را بازیافت کرده و در صنایع مختلف از آن استفاده نمود .

برای بازیافت حرارت از سیستم های مختلفی از قیبل لوله های حرارتی ، اکونومایزر ، بویلر بازیاب حرارت و لوله های حرارتی استفاده می شود .


مزایای استفاده از مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی پس از اجرای طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی به شرح زیر می باشند


استفاده از مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی ، سبب کاهش خیلی زیاد تلفات خواهد شد . بازدهی واحد هایی که به صورت همزمان برق و حرارت تولید می کنند بین 80 تا 90 درصد می باشد .

در این سیستم ها میزان تولید برق و حرارت با توجه به تقاضا قابل تغییر می باشد . به علاوه در این سیستم ها به دلیل استفاده همزمان از حرارتی که توسط نیروگاه ها تولید می شود ، تولید حرارت همیشگی و بدون وقفه می باشد .

این سیستم ها دارای راندمان تولید بالا و همچنین بازدهی بالا می باشند . به همین جهت در این سیستم ها میزان تولید دی اکسید کربن و سایر آلاینده ها کاهش پیدا خواهد کرد .

• هزینه مورد نیاز در واحد های تولید همزمان برق و حرارت نسبت به سایر روش ها پایین می باشد . به علاوه هزینه تعمیر و نگهداری از این واحد ها کاهش پیدا خواهد کرد .

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید قطعات باکلیتی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مولد خانگی بیوگاز

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool