طرح توجیهی مولد ترکیبی برق ساختمان و صنعتی سال 1400 + کامفار

industrial generator1400جهت سفارش طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق ساختمان خانگی  و یا مولد ترکیبی برق صنعتی سال 1402 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق ساختمان خانگی  و  مولد ترکیبی برق صنعتی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی مولد ترکیبی برق ساختمان خانگی و مولد ترکیبی برق صنعتی


استفاده از سیستم های تولید همزمان برق و حرارت ، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود .

در حال حاضر در نیروگاه های مختلف ، مقدار زیادی حرارت تلف خواهد شد ، این امکان وجود دارد که اکثر این حرارت ها را بازیافت کرده و در صنایع مختلف از آن استفاده نمود .

برای بازیافت حرارت از سیستم های مختلفی از قیبل لوله های حرارتی ، اکونومایزر ، بویلر بازیاب حرارت و لوله های حرارتی استفاده می شود .

مزایای استفاده از مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی پس از اجرای طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی :

  • استفاده از مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی ، سبب کاهش خیلی زیاد تلفات خواهد شد . بازدهی واحد هایی که به صورت همزمان برق و حرارت تولید می کنند بین 80 تا 90 درصد می باشد .
  • در این سیستم ها میزان تولید برق و حرارت با توجه به تقاضا قابل تغییر می باشد . به علاوه در این سیستم ها به دلیل استفاده همزمان از حرارتی که توسط نیروگاه ها تولید می شود ، تولید حرارت همیشگی و بدون وقفه می باشد .
  • این سیستم ها دارای راندمان تولید بالا و همچنین بازدهی بالا می باشند . به همین جهت در این سیستم ها میزان تولید دی اکسید کربن و سایر آلاینده ها کاهش پیدا خواهد کرد .
  • هزینه مورد نیاز در واحد های تولید همزمان برق و حرارت نسبت به سایر روش ها پایین می باشد . به علاوه هزینه تعمیر و نگهداری از این واحد ها کاهش پیدا خواهد کرد .

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.