جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید آلیاژهای منگنز | فرومنگنز و فروسیلیکومنگنز سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

street light solar

جهت سفارش طرح توجیهی تولید چراغ خیابانی خورشیدی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید چراغ خیابانی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی چراغ خیابانی خورشیدی


چراغ های خیابانی خورشیدی یا چراغ های خورشیدی روشنایی پارک  محصولاتی می باشند که ، برای ایجاد روشنایی در خیابان ها و معابر عمومی دارای کاربرد می باشند . چراغ های خیابانی خورشیدی علاوه بر ایجاد روشنایی ، در ایجاد زیبایی در خیابان ها مؤثر می باشند .

انرژی مورد نیاز چراغ های خیابانی خورشیدی توسط پنل خورشیدی که در بالای آن کار گذاشته میشود ، تامین میگردد به صورتی که در طول روز انرژی خورشیدی توسط پنلها جذب شده و به انژی الکتریکی تبدیل میگردد و در باتری های مخصوصی ذخیره میشود و شب هنگام ، انرژِی ذخیره شده در باتری ها ، جهت تولید روشنایی مصرف میگردد .

چراغ های خیابانی دارای کد آیسیک 31501613 ، تحت عنوان انواع چراغ های روشنایی پارک می باشند . برای واردات این چراغ ها از تعرفه گمرکی 90/40/9405 استفاده می شود . وجود چراغ های خیابانی ، سبب جلوگیری از بسیاری از تصادفات رانندگی خواهد شد .


فرایند تولید چراغ های خیابانی


1. برشکار
2. پرسکاری و فرم دهی
3. سوراخکاری و قلاویزکاری
4. آماده سازی سطح
5. رنگ کاری و آبکاری
6. جوشکاری
7. مونتاژ
8. بسته بندی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید چراغ خیابانی و چراغ قوه

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید چراغ روشنایی پارک

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید لامپ ال ای دی

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool