جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتدانلود طرح توجیهی احداث گلخانه گل رز شاخه بریده
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Home power fuse

طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی و فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری را می توانید از لینک دانلود در انتهای همین صفحه دریافت نمایید .

معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی و فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری

معرفی مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی :

استفاده از سیستم های تولید همزمان برق و حرارت ، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود . در حال حاضر در نیروگاه های مختلف ، مقدار زیادی حرارت تلف خواهد شد ، این امکان وجود دارد که اکثر این حرارت ها را بازیافت کرده و در صنایع مختلف از آن استفاده نمود . برای بازیافت حرارت از سیستم های مختلفی از قیبل لوله های حرارتی ، اکونومایزر ، بویلر بازیاب حرارت و لوله های حرارتی استفاده می شود .

مزایای استفاده از مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی پس از اجرای طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی و فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری به شرح زیر می باشند :

• استفاده از مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی ، سبب کاهش خیلی زیاد تلفات خواهد شد . بازدهی واحد هایی که به صورت همزمان برق و حرارت تولید می کنند بین 80 تا 90 درصد می باشد .
• در این سیستم ها میزان تولید برق و حرارت با توجه به تقاضا قابل تغییر می باشد . به علاوه در این سیستم ها به دلیل استفاده همزمان از حرارتی که توسط نیروگاه ها تولید می شود ، تولید حرارت همیشگی و بدون وقفه می باشد .
• این سیستم ها دارای راندمان تولید بالا و همچنین بازدهی بالا می باشند . به همین جهت در این سیستم ها میزان تولید دی اکسید کربن و سایر آلاینده ها کاهش پیدا خواهد کرد .
• هزینه مورد نیاز در واحد های تولید همزمان برق و حرارت نسبت به سایر روش ها پایین می باشد . به علاوه هزینه تعمیر و نگهداری از این واحد ها کاهش پیدا خواهد کرد .

معرفی فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری :

امروزه صنایع الکتریکی ، یکی از صنایع پرکاربرد در کشور می باشند . برای جلوگیری از ایجاد آسیب بر اثر زیاد شدن جریان ، عدم استقامت الکتریکی بالا ، نقص عایق بندی و .... ، همچنین برای قطع کردن دستگاه های آسیب دیده از شبکه ، از تجهیزاتی استفاده می شود . این تجهیزات در زمان کوتاهی و قبل از ایجاد آسیب به لوازم و یا سیم ها ، مدار قسمت آسیب دیده در شبکه را قطع می کنند . فیوز ها یکی از این تجهیزات می باشند . فیوز های مینیاتوری در اکثر دستگاه های حساس و منازل برای جلوگیری از ایجاد آسیب به دستگاه و همچنین افزایش ایمنی افراد هنگام ایجاد جریان های هجومی استفاده می شوند . فیوز های مینیاتوری ، دارای عمر طولانی و کاربرد آسان بوده و همچنین به دلیل کارکرد بهینه ، کاربرد فراوانی داشته و جایگزین فیوز های فشنگی و فیوز های آلفا شده اند . به همین جهت محصول دیگری به عنوان جایگزین این فیوز ها در مصارف خانگی تولید نشده است .

فرایند تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری جهت اجرای طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی و فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری شامل مراحل زیر می باشد :

1. برش
2. شکل دهی
3. آبکاری
4. جوشکاری
5. مونتاژ
6. بسته بندی

مواد اولیه مورد نیاز تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری جهت اجرای طرح توجیهی تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی و فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری :

• ورق مسی
• سیم مسی و لاکی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مولد ترکیبی برق خانگی و صنعتی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید فیوز برق خانگی یا کلید منیاتوری

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید قطعات باکلیتی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مولد خانگی بیوگاز

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool