جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنعت لوازم خانگی طرح توجیهی تولید کولر آبی و کولر گازی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
دانلود طرح توجیهی تولید فیوز برق مینیاتوری سال 1400 + pdf + word - 2.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

fiooz1400

جهت سفارش طرح توجیهی تولید فیوز برق مینیاتوری سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فیوز مینیاتوری


معرفی فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری :

امروزه صنایع الکتریکی ، یکی از صنایع پرکاربرد در کشور می باشند . برای جلوگیری از ایجاد آسیب بر اثر زیاد شدن جریان ، عدم استقامت الکتریکی بالا ، نقص عایق بندی و .... ، همچنین برای قطع کردن دستگاه های آسیب دیده از شبکه ، از تجهیزاتی استفاده می شود . این تجهیزات در زمان کوتاهی و قبل از ایجاد آسیب به لوازم و یا سیم ها ، مدار قسمت آسیب دیده در شبکه را قطع می کنند .

فیوز ها یکی از این تجهیزات می باشند . فیوز های مینیاتوری در اکثر دستگاه های حساس و منازل برای جلوگیری از ایجاد آسیب به دستگاه و همچنین افزایش ایمنی افراد هنگام ایجاد جریان های هجومی استفاده می شوند .

فیوز های مینیاتوری ، دارای عمر طولانی و کاربرد آسان بوده و همچنین به دلیل کارکرد بهینه ، کاربرد فراوانی داشته و جایگزین فیوز های فشنگی و فیوز های آلفا شده اند . به همین جهت محصول دیگری به عنوان جایگزین این فیوز ها در مصارف خانگی تولید نشده است .


فرایند تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری جهت اجرای طرح توجیهی تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری شامل مراحل زیر می باشد


1. برش
2. شکل دهی
3. آبکاری
4. جوشکاری
5. مونتاژ
6. بسته بندی


مواد اولیه مورد نیاز تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری جهت اجرای طرح توجیهی تولید فیوز برق خانگی یا کلید مینیاتوری


• ورق مسی
• سیم مسی و لاکی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید فیوز برق خانگی یا کلید منیاتوری

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید قطعات باکلیتی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مولد خانگی بیوگاز

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool