جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع ساختمانیطرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

laboratory equipments

جهت سفارش طرح توجیهی تولید تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


معرفی محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی


معرفی تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی :

در این بخش منبع تغذیه و سیگنال ژنراتور را بررسی خواهیم کرد . منبع تغذیه دستگاهی می باشد که ، دارای یک خروجی تثبیت شده متغیر می باشد ، که بین 0 تا 30 ولت قابل تنظیم می باشد . به علاوه این مدار دارای یک خروجی الکترونیکی می باشد که ، جریان خروجی را بین 0 تا 1.5 به صورت موثر کنترل خواهد کرد .

در آزمایشگاه های تخصصی وجود این امکانات بسیار ضروری می باشد ، زیرا می توان بیشترین جریانی که دستگاه تست دارد را محدود نمود . سپس می توان تشخیص داد که ، مدار از حد تست شده عبور کرده است یا خیر .

سیگنال ژنراتور نیز دستگاهی می باشد ، که از آن برای عیب یابی لوازم صوتی و انواع مدار ها مانند رادیو و .... استفاده می شود . منبع تغذیه و سیگنال ژنراتور در آزمایشگاه ها دارای کاربرد می باشند . کشور های چین ، مالزی ، انگلیس و کانادا از عمده تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی می باشند .

 


فرایند تولید تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی جهت اجرای طرح توجیهی تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی


1. طراحی و نمونه سازی
2. آماده سازی قطعات
3. مونتاژ اولیه و تست
4. لحیم کاری و تست
5. مونتاژ نهایی
6. تنظیم و تست
7. بسته بندی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید تجهیزات آزمایشگاهی الکترونیکی

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه سیم و کابل خودرو

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید پلی اورتان ترموپلاستیک نسوز

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool