جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

wire rods

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تسمه و کلاف از فولاد آلیاژی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تسمه و کلاف از فولاد آلیاژی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


فولاد آلیاژی ؛ فولادی است که با عنصرهای گوناگون که به صورت آلیاژ درآمده و برای بهبود ویژگی های مکانیکی فولاد می توان از 1 تا 50% از وزن آن را آلیاژ کرد . با اضافه کردن عناصر آلیاژی ، ویژگی های فولاد کربن مانند مقاومت ، سختی ، چقرمگی ، سایش ، سخت شدگی و سختی در دمای بالا به گونه درخور توجهی بهبود می یابد .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تسمه و کلاف از فولاد آلیاژیفولاد آلیاژی ؛ فولادی است که با عنصرهای گوناگون که به صورت آلیاژ درآمده و برای بهبود ویژگی های مکانیکی فولاد می توان از 1 تا 50% از وزن آن را آلیاژ کرد . با اضافه کردن عناصر آلیاژی ، ویژگی های فولاد کربن مانند مقاومت ، سختی ، چقرمگی ، سایش ، سخت شدگی و سختی در دمای بالا به گونه درخور توجهی بهبود می یابد . برای دستیابی به بعضی از این ویژگی ها باید عملیات حرارتی روی فلز انجام شود . از فولاد کم آلیاژ بیشتر برای دستیابی به توان سخت شدگی استفاده می شود . چون با رسیدن به این ویژگی دیگر ویژگی های مکانیکی هم بهبود می یابند . همچنین این محصولات برای مقاومت در برابر خوردگی در شرایط خشن هم کاربرد دارند . اگر درجه کربن فولاد کم آلیاژ متوسط یا بالا باشد ، فرآیند جوش در آنها دشوار می شود . با کاهش کربن و قرار دادن آن در بازه 1/0 % تا 3/0 % و همچنین کاهش دیگر عنصرهای آلیاژی توان جوش پذیری و شکل پذیری فولاد را افزایش دهیم .

 


فرآیند اجرای این طرح توجیهی تولید تسمه و کلاف از فولاد آلیاژی


 

فرآیند تولید محصولات طرح شامل ذوب آهن اسفنجی و آهن قراضه در کوره قوس الکتریکی و اضافه کردن عناصر مورد نیاز از قبیل منگنز ، نیکل و کروم و در نهایت تبدیل آن به محصولاتی مانند میلگرد ، تسمه و کلاف می باشد .

 


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تسمه و کلاف از فولاد آلیاژیکوره قوس الکتریکی
کوره پاتیلی
ماشین ریخته گری مداوم
ماشین فرزکاری
ماشین سنگ زنی
ماشین آلات نورد سبک و سنگین
تجهیزات مربوط به عملیات حرارتی

 

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید تسمه و کلاف از فولاد آلیاژی با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool