جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نساجی و پارچهطرح توجیهی تولید منسوجات نبافته | البسه یکبار مصرف سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم سال 1400 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Aluminum alloy sheetجهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

محصول تولیدی طرح حاضر کویل آلومینیومی آلیاژی می باشد که به عنوان ماده اولیه اصلی در تولید قوطی های نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد . آلومینیوم و انواع آلیاژهای آن در بیشتر صنایع از جمله صنعت ساختمان ، خودرو ، صنایع پتروشیمی ، صنایع هوایی ، صنایع بسته بندی و ... به کار می رود .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم


 

محصول تولیدی طرح حاضر کویل آلومینیومی آلیاژی می باشد که به عنوان ماده اولیه اصلی در تولید قوطی های نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد . آلومینیوم و انواع آلیاژهای آن در بیشتر صنایع از جمله صنعت ساختمان ، خودرو ، صنایع پتروشیمی ، صنایع هوایی ، صنایع بسته بندی و ... به کار می رود .

به طور کلی آلیاژهای آلومینیوم به دو دسته کلی تقسیم می شود :

1 – آلیاژهای نوردی

در آلیاژهای نوردی ابتدا آلیاژ به شکل شمش ریخته شده سپس با توجه به شرایط تولید هر یک از فرآیندهای کار سرد شامل : نورد ، فورج ، سوراخ کاری برش و .... روی قطعه انجام می شود .

2 – آلیاژهای ریختگی

درتولید این نوع آلیاژها قطعه از طریق فرآیند مذاب ریزی مستقیم ( ریخته گری ) به همان شکل نهایی تولید می شود .

طبق تعاریف اولیه فرآورده های حاصل از عملیات مکانیکی بر روی شمش آلومینیوم به شرح ذیل می باشند :

پلیت

فرآورده ها با ضخامت بیشتر از 6 میلیمتر پلیت نامیده می شود .

شیت ( شامل ورق ، تسمه و کویل )

فرآورده ها با ضخامت بین 6 تا 2/0 میلیمتر با این نام شناخته می شود .

فویل

فرآورده ها با ضخامت کمتر از 2/0 میلیمتر با عنوان فویل شناخته می شود . محصول این طرح کویل آلومینیومی می باشد .

مواد اولیه

مواد اولیه مصرفی در این طرح شامل شمش آلومینیوم و همچنین سایر مواد افزودنی مورد نیاز برای تولید آلیاژ که شامل انواع هاردنرهای فلزی سلیسیم ، منیزیم ، منگنز و ... می باشد .

مشخصات شیمیایی

آلومینیوم دارای گریدهای مختلفی می باشد که بسته به کاربرد و مشخصات مورد انتظار مورد استفاده قرار میگیرد . در مورد قوطی نوشیدنی دو تکه برای بدنه و کف از کویل آلومینیومی آلیاژ 3104 که در آن آلومینیوم با منگنز و منیزیم آلیاژ شده استفاده می شود . برای درب قوطی معمولاً از آلیاژ 5052 و 5754 استفاده می شود .

 


فرآیند تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم


 

فرآیند تولید به این صورت است که شمش آلومینیوم به همراه سایر فلزات مورد نیاز برای تهیه آلیاژ در کوره القایی ذوب شده و سپس توسط دستگاه کستر ( ریخته گری پیوسته ) به شکل مسطح در می آید . کویل به دست آمده از فرآیند ریخته گری پیوسته توسط تجهیزات نورد گرم و همچنین نورد سرد در چند مرحله به ضخامت مورد نظر می رسد . برای رسیدن به استحکام مورد نظر دو مرحله عملیات حرارتی نیز مورد نیاز می باشد .

 


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم


 

دستگاه های کستر ( ریخته گری پیوسته )

تجهیزات نورد گرم و نورد سرد

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلیاژ های آلومینیوم

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید ورق آلیاژی آلومینیوم به روش نورد گرم با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool