جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتطرح توجیهی کاشت و زراعت چوب پالونیا سال 1401 + word + pdf
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Stainless steel bolts nuts 1

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پیچ و مهره استنلس استیل سال 1401 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پیچ و مهره استنلس استیل را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


در طرح توجیهی تولید پیچ و مهره های استنلس استیل چه می خوانیم ؟


با مطالعه این بخش شما با محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پیچ و مهره های استنلس استیل آشنا خواهید شد . همانطور که می دانید پیچ و مهره قطعات بسیار پرکاربرد در صنعت می باشند .

استنلس استیل به معنی زنگ نزن بوده و پیچ و مهره های استنلس استیل زنگ نمی زنند . پیچ و مهره های استنلس استیل در ابعاد و قطر های مختلفی تولید می شوند .

البته پیچ و مهره های استنلس استیل دارای استاندارد های خاصی هستند ، یکی از این استاندارد ها استاندارد متریک می باشد . در این استاندارد قطر پیچ ها با حرف M نشان داده می شود . معمولا پیچ استنلس استیل دارای قطر بین 6 تا 30 میلی متر می باشند .

البته به دلیلی استحکام پایین تر فولاد استنلس استیل نسبت به سایر فولاد ها ، پیچ و مهره های استنلس استیل نسبت به پیچ هایی که از سایر فولاد ها تولید می شوند ، دارای استحکام پایین تری می باشند . پیچ و مهره های استنلس استیل در صنایع ماشین سازی ، صنعت نفت و گاز ، پالایشگاه ها ، نیروگاه های تولید برق و ... دارای کاربرد می باشند .

برای واردات محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی پیچ و مهره های استنلس استیل از شماره تعرفه گمرکی 73181210 با حقوق ورودی 30 درصد استفاده می شود . برای واردات و صادرات پیچ و مهره های استنلس استیل محدودیت خاصی تعریف نشده است . استاندارد های شماره 1802 ، 3013 ، 428 ، DIN 193 ، DIN 194 و ASTM 2141 مرتبط با پیچ و مهره های استنلس استیل می باشند .

از انواع پیچ و مهره ها می توان به عنوان جایگزین پیچ و مهره های استنلس استیل استفاده نمود ، اما هنگامی که زنگ نزن بودن مهم است ، محصولات طرح حاضر دارای جایگزین نمی باشند . محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی پیچ و مهره های استنلس استیل ، در صنایع مختلف از جمله صنعت ماشین سازی که یکی از صنایع بسیار مهم و مادر در کشور ما می باشد ، دارای کاربرد می باشند .

به جرأت می توان گفت که بدون استفاده از پیچ و مهره های استنلس استیل ، صنایع قطعه سازی پایدار نخواهند ماند . بنابراین پیچ و مهره های استنلس استیل دارای اهمیت بالا و کاربرد فراوانی می باشند . کشور های آلمان ، آمریکا ، چین ، انگلستان ، فرانسه ، پرتغال ، ایتالیا ، هند ، اسپانیا و روسیه از عمده تولیدکنندگان پیچ و مهره می باشند .

Stainless steel bolts nuts 3

کد های آیسیک مرتبط با محصول مورد بررسی در طرح توجیهی پیچ و مهره های استنلس استیل عبارتند از

  انواع پیچ و مهره : 28991111

   پیچ و مهره های صنعتی : 28991114


فرایند تولید که در طرح توجیهی پیچ و مهره های استنلس استیل توضیحات کامل آن آمده است شامل مراحل زیر است


   برش و پرس سرپیچ

   ماشینکاری

   فورج سرد

   پولیش کاری

مواد اولیه اشاره شده در طرح توجیهی تولید پیچ و مهره های استنلس استیل در ذیل آمده است :

   میلگرد

   شش گوش استنلس استیل


ماشین آلات اشاره شده در طرح توجیهی پیچ و مهره های استنلس استیل در ذیل آمده است

   ماشین تولید پیچ

   ماشین تولید مهره

   ماشین تولید پولیش پیچ

   ماشین پولیش مهره

   قالب های فورج

   تجهیزات آزمایشگاهی


هزینه های ثابت ( سرمایه ثابت ) اجرای پروژه در طرح توجیهی پیچ و مهره های استنلس استیل آمده است ، شامل موارد زیر است

Stainless steel bolts nuts 2

ماشین آلات تولیدی ، تجهیزات آزمایشگاهی

تاسیسات

ساختمان ها

زمین

محوطه سازی

وسایل اداری و خدماتی

هزینه های قبل از بهره برداری

هزینه های پیش بینی نشده ( 5 درصد هزینه های بالا )

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پیچ و مهره استنلس استیل


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool