طرح توجیهی تولید سیم خاردار سال 1400 + pdf + word + کامفار

barbed wire

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیم خار دار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیم خار دار را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سیم خاردار فلزی ، سیم های به هم بافته شده می باشند ، که تکه های سیم بصورت خار روی آن نصب می گردد . از نقطه نظر تنوع ، انواع سیم خاردار های فلزی عبارتند از : سیم خاردار ساده ، سیم خاردار حلقوی ، سیم خاردار دوبل و سیم خاردار سنگین .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


نام و کد محصولات ( آیسیک ) :

سیم خاردار فلزی ، سیم های به هم بافته شده می باشند ، که تکه های سیم بصورت خار روی آن نصب می گردد . سیم خاردارها بعنوان یک مانع و حصار در محوطه ها و ساختمان ها دارای کاربرد می باشند .

شکل بافت سیم خاردارها به چند نوع مختلف می باشد ، که این اختلاف در نوع بافت سیم بوده و هر کدام متناسب با نیاز تولید می گردند . سیم های خاردار عموما در عرض 2 متر و به طول نامحدود ساخته شده و به شکل توپ در بازار عرضه می گردد . از نقطه نظر تنوع ، سیم خاردار فلزی را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد :

سیم خاردار ساده ، سیم خاردار حلقوی ، سیم خاردار دوبل و سیم خاردار سنگین . هر کدام از سیم خاردار فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند . قطر سیم مورد استفاده در بافت سیم خار دار از یک میلی متر به بالا می باشد . همچنین سطح سیم به منظور جلوگیری از زنگ زدگی گالوانیزه می گردد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


سیم های خاردار بعنوان محصولات مورد استفاده برای حصار کشی ، دیوار کشی و حفاظت فیزیکی اماکن مختلف دارای کاربرد هستند . 

برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است :

• حصار کشی اماکن
• استفاده در محوطه مراکز نظامی و انتظامی
• استفاده در بالای دیوارها به منظور جلوگیری از ورود افراد
• حصار کشی حریم جاده ها
• حصار کشی زمین های کشاورزی
• باغ ها و حصار کشی مناطق ورود ممنوع


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


محصول مورد مطالعه در برخی از حوزه های صنعت و خدمات عمومی کشورها دارای کاربرد است ، از این رو می توان گفت که تولید و مصرف آنها در کلیه کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالاتری به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار :

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی برای واردات و صادرات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 25 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .


فرایند اجرای طرح توجیهی کارخانه تولید سیم خار دار

در طرح حاضر هدف انواع تولید سیم خاردار با تنوع مختلف می باشد . فعالیت های تولیدی محصول مورد مطالعه به صورت زیر می باشد :

باز کردن سیم : ماده اولیه تولید سیم خاردار ، سیم فولادی است که به شکل رول تهیه می گردد . این رول روی ماشین باز می گردد .

بافت سیم خاردار توسط ماشین مخصوص : تولید سیم خاردار توسط ماشین بافت انجام می گیرد . بطوریکه سیم در قطر لازم به ماشین شارژ و ماشین فوق آن را در شکل و طرح مورد نظر می بافد . سیم خاردار پس از بافت بسته بندی و روانه بازار می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سیم خار دار

• خط تولید کامل تولید سیم خاردار
• خط کامل کشش سیم
• قالب های کشش سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم خاردار

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.