جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع فلزیطرح توجیهی تولید سیم خاردار سال 1400 + pdf + word + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

barbed wire

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیم خار دار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیم خار دار را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سیم خاردار فلزی ، سیم های به هم بافته شده می باشند ، که تکه های سیم بصورت خار روی آن نصب می گردد . از نقطه نظر تنوع ، انواع سیم خاردار های فلزی عبارتند از : سیم خاردار ساده ، سیم خاردار حلقوی ، سیم خاردار دوبل و سیم خاردار سنگین .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


نام و کد محصولات ( آیسیک ) :

سیم خاردار فلزی ، سیم های به هم بافته شده می باشند ، که تکه های سیم بصورت خار روی آن نصب می گردد . سیم خاردارها بعنوان یک مانع و حصار در محوطه ها و ساختمان ها دارای کاربرد می باشند .

شکل بافت سیم خاردارها به چند نوع مختلف می باشد ، که این اختلاف در نوع بافت سیم بوده و هر کدام متناسب با نیاز تولید می گردند . سیم های خاردار عموما در عرض 2 متر و به طول نامحدود ساخته شده و به شکل توپ در بازار عرضه می گردد . از نقطه نظر تنوع ، سیم خاردار فلزی را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد :

سیم خاردار ساده ، سیم خاردار حلقوی ، سیم خاردار دوبل و سیم خاردار سنگین . هر کدام از سیم خاردار فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند . قطر سیم مورد استفاده در بافت سیم خار دار از یک میلی متر به بالا می باشد . همچنین سطح سیم به منظور جلوگیری از زنگ زدگی گالوانیزه می گردد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


سیم های خاردار بعنوان محصولات مورد استفاده برای حصار کشی ، دیوار کشی و حفاظت فیزیکی اماکن مختلف دارای کاربرد هستند . ذیلا برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است :

• حصار کشی اماکن
• استفاده در محوطه مراکز نظامی و انتظامی
• استفاده در بالای دیوارها به منظور جلوگیری از ورود افراد
• حصار کشی حریم جاده ها
• حصار کشی زمین های کشاورزی
• باغ ها و حصار کشی مناطق ورود ممنوع


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


محصول مورد مطالعه در برخی از حوزه های صنعت و خدمات عمومی کشورها دارای کاربرد است ، از این رو می توان گفت که تولید و مصرف آنها در کلیه کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالاتری به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار :

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی برای واردات و صادرات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 25 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید سیم خار دار

در طرح حاضر هدف انواع تولید سیم خاردار با تنوع مختلف می باشد . فعالیت های تولیدی محصول مورد مطالعه به صورت زیر می باشد :

باز کردن سیم : ماده اولیه تولید سیم خاردار ، سیم فولادی است که به شکل رول تهیه می گردد . این رول روی ماشین باز می گردد .

بافت سیم خاردار توسط ماشین مخصوص : تولید سیم خاردار توسط ماشین بافت انجام می گیرد . بطوریکه سیم در قطر لازم به ماشین شارژ و ماشین فوق آن را در شکل و طرح مورد نظر می بافد . سیم خاردار پس از بافت بسته بندی و روانه بازار می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سیم خار دار

• خط تولید کامل تولید سیم خاردار
• خط کامل کشش سیم
• قالب های کشش سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم خاردار

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع بست های فلزی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه کشش مفتول جهت تولید انواع سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سوزن ، کلیپس و سنجاق

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سیم خار دار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool