جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع سلولزیطرح توجیهی تولید کاغذ کرافت سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

barbed wire

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیم خار دار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیم خار دار را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سیم خاردار فلزی ، سیم های به هم بافته شده می باشند ، که تکه های سیم بصورت خار روی آن نصب می گردد . از نقطه نظر تنوع ، انواع سیم خاردار های فلزی عبارتند از : سیم خاردار ساده ، سیم خاردار حلقوی ، سیم خاردار دوبل و سیم خاردار سنگین .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


نام و کد محصولات ( آیسیک ) :

سیم خاردار فلزی ، سیم های به هم بافته شده می باشند ، که تکه های سیم بصورت خار روی آن نصب می گردد . سیم خاردارها بعنوان یک مانع و حصار در محوطه ها و ساختمان ها دارای کاربرد می باشند .

شکل بافت سیم خاردارها به چند نوع مختلف می باشد ، که این اختلاف در نوع بافت سیم بوده و هر کدام متناسب با نیاز تولید می گردند . سیم های خاردار عموما در عرض 2 متر و به طول نامحدود ساخته شده و به شکل توپ در بازار عرضه می گردد . از نقطه نظر تنوع ، سیم خاردار فلزی را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد :

سیم خاردار ساده ، سیم خاردار حلقوی ، سیم خاردار دوبل و سیم خاردار سنگین . هر کدام از سیم خاردار فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند . قطر سیم مورد استفاده در بافت سیم خار دار از یک میلی متر به بالا می باشد . همچنین سطح سیم به منظور جلوگیری از زنگ زدگی گالوانیزه می گردد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


سیم های خاردار بعنوان محصولات مورد استفاده برای حصار کشی ، دیوار کشی و حفاظت فیزیکی اماکن مختلف دارای کاربرد هستند . 

برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است :

• حصار کشی اماکن
• استفاده در محوطه مراکز نظامی و انتظامی
• استفاده در بالای دیوارها به منظور جلوگیری از ورود افراد
• حصار کشی حریم جاده ها
• حصار کشی زمین های کشاورزی
• باغ ها و حصار کشی مناطق ورود ممنوع


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار


محصول مورد مطالعه در برخی از حوزه های صنعت و خدمات عمومی کشورها دارای کاربرد است ، از این رو می توان گفت که تولید و مصرف آنها در کلیه کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالاتری به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیم خار دار :

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی برای واردات و صادرات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 25 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .


فرایند اجرای طرح توجیهی کارخانه تولید سیم خار دار

در طرح حاضر هدف انواع تولید سیم خاردار با تنوع مختلف می باشد . فعالیت های تولیدی محصول مورد مطالعه به صورت زیر می باشد :

باز کردن سیم : ماده اولیه تولید سیم خاردار ، سیم فولادی است که به شکل رول تهیه می گردد . این رول روی ماشین باز می گردد .

بافت سیم خاردار توسط ماشین مخصوص : تولید سیم خاردار توسط ماشین بافت انجام می گیرد . بطوریکه سیم در قطر لازم به ماشین شارژ و ماشین فوق آن را در شکل و طرح مورد نظر می بافد . سیم خاردار پس از بافت بسته بندی و روانه بازار می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سیم خار دار

• خط تولید کامل تولید سیم خاردار
• خط کامل کشش سیم
• قالب های کشش سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیم خاردار


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool