جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید پروپیلن از گاز طبیعی سال 1400 + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Metal lace2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی فنس بافی و تولید توری فلزی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی فنس بافی و تولید توری فلزی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

توری های فلزی یا توری های فنس ، منسوج های مشبک می باشند ، که از سیم فلزی بافته می شود . توری ها دارای انواع مختلف می باشند ، که این تنوع در ارتباط با ابعاد چشمه تور و همچنین قطر سیم بکار رفته در بافت آن ، پوشش سطح سیم و در نهایت طرح بافت می باشند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید توری فلزی ( توری فنس )


نام و کد محصولات ( آیسیک ) محصولات مورد نظر طرح حاضر ، تولید توری های فلزی می باشد . توری های فلزی ، منسوج های مشبک می باشند ، که از سیم فلزی بافته می شود . توری ها دارای انواع مختلف می باشند ، که این تنوع در ارتباط با ابعاد چشمه تور و همچنین قطر سیم بکار رفته در بافت آن ، پوشش سطح سیم و در نهایت طرح بافت می باشند .

توری ها عموما در عرض 2 متر و به طول نا محدود ساخته شده و به شکل توپ در بازار عرضه می گردد . از نقطه نظر تنوع ، توری های فلزی را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد : توری های فلزی استاندارد ، توری های فلزی مرغی ، توری های فلزی سرند ، توری های فلزی مخصوص ساختمان هر کدام از توری های فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی فنس بافی


توری ها بعنوان محصولات مورد استفاده برای حصار کشی ، بسته بندی ، حفاظت ، پرکننده در دیوارهای کاذب و در بسیاری از صنایع مختلف دارای کاربرد هستند .

ذیلا برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است : بسته بندی برخی مواد ، استفاده در پشت گچ بری ها و گچ کاری های ساختمان ، استفاده در حصارها و محافظت ها ، استفاده در درب و پنجره ، استفاده در دیوارهای کاذب ، استفاده در ساخت سرند ها ، استفاده در ساخت فیلترها .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید توری فلزی


محصول مورد مطالعه در برخی از حوزه های صنعت و خدمات کشورها دارای کاربرد است ، از این رو می توان گفت ، که تولید و مصرف آن ها در کلیه کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالاتری به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی فنس بافی و تولید توری فلزی


شرایط واردات :

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی برای واردات توری فنس وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 25 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .

شرایط صادرات :

• برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ قیمت
• برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ کیفیت
• برخورداری از توان مالی مناسب
• آشنایی کامل با امور تجارت جهانی


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید توری فلزی

در طرح حاضر هدف انواع تولید توری های مختلف می باشد . فعالیت های تولیدی محصول مورد مطالعه به صورت زیر می باشد :

باز کردن سیم ماده اولیه تولید توری ، سیم فولادی است که به شکل رول تهیه می گردد . این رول روی ماشین باز می گردد .

بافت توری توسط ماشین فنس بافی انجام می گیرد . بطوریکه سیم در قطر لازم به ماشین شارژ و ماشین فوق تور را در طرح مورد نظر می بافد .
توری پس از بافت بسته بندی و روانه بازار می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید توری فلزی

• خط تولید کامل توری بافی ( فنس بافی )
• خط کامل کشش سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید توری های فلزی

:: طرح توجیهی فنس بافی سال 1401 + کامفار جهت اخذ مجوز و وام بانکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید توری فلزی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool