طرح توجیهی تولید توری فلزی سال 1400 + کامفار + pdf + word

Metal lace2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی فنس بافی و تولید توری فلزی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی فنس بافی و تولید توری فلزی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

توری های فلزی یا توری های فنس ، منسوج های مشبک می باشند ، که از سیم فلزی بافته می شود . توری ها دارای انواع مختلف می باشند ، که این تنوع در ارتباط با ابعاد چشمه تور و همچنین قطر سیم بکار رفته در بافت آن ، پوشش سطح سیم و در نهایت طرح بافت می باشند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید توری فلزی ( توری فنس )


نام و کد محصولات ( آیسیک ) محصولات مورد نظر طرح حاضر ، تولید توری های فلزی می باشد . توری های فلزی ، منسوج های مشبک می باشند ، که از سیم فلزی بافته می شود . توری ها دارای انواع مختلف می باشند ، که این تنوع در ارتباط با ابعاد چشمه تور و همچنین قطر سیم بکار رفته در بافت آن ، پوشش سطح سیم و در نهایت طرح بافت می باشند .

توری ها عموما در عرض 2 متر و به طول نا محدود ساخته شده و به شکل توپ در بازار عرضه می گردد . از نقطه نظر تنوع ، توری های فلزی را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد : توری های فلزی استاندارد ، توری های فلزی مرغی ، توری های فلزی سرند ، توری های فلزی مخصوص ساختمان هر کدام از توری های فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی فنس بافی


توری ها بعنوان محصولات مورد استفاده برای حصار کشی ، بسته بندی ، حفاظت ، پرکننده در دیوارهای کاذب و در بسیاری از صنایع مختلف دارای کاربرد هستند .

ذیلا برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است : بسته بندی برخی مواد ، استفاده در پشت گچ بری ها و گچ کاری های ساختمان ، استفاده در حصارها و محافظت ها ، استفاده در درب و پنجره ، استفاده در دیوارهای کاذب ، استفاده در ساخت سرند ها ، استفاده در ساخت فیلترها .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید توری فلزی


محصول مورد مطالعه در برخی از حوزه های صنعت و خدمات کشورها دارای کاربرد است ، از این رو می توان گفت ، که تولید و مصرف آن ها در کلیه کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالاتری به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی فنس بافی و تولید توری فلزی


شرایط واردات :

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی برای واردات توری فنس وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 25 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .

شرایط صادرات :

• برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ قیمت
• برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ کیفیت
• برخورداری از توان مالی مناسب
• آشنایی کامل با امور تجارت جهانی


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید توری فلزی

در طرح حاضر هدف انواع تولید توری های مختلف می باشد . فعالیت های تولیدی محصول مورد مطالعه به صورت زیر می باشد :

باز کردن سیم ماده اولیه تولید توری ، سیم فولادی است که به شکل رول تهیه می گردد . این رول روی ماشین باز می گردد .

بافت توری توسط ماشین فنس بافی انجام می گیرد . بطوریکه سیم در قطر لازم به ماشین شارژ و ماشین فوق تور را در طرح مورد نظر می بافد .
توری پس از بافت بسته بندی و روانه بازار می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید توری فلزی

• خط تولید کامل توری بافی ( فنس بافی )
• خط کامل کشش سیم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید توری های فلزی

:: طرح توجیهی فنس بافی سال 1401 + کامفار جهت اخذ مجوز و وام بانکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید توری فلزی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.