جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Aluminum drug storage tube

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

تیوب آلومینیوم ظرفی استوانه ای یا مخروطی شکل از جنس آلومینیوم نسبتا نرم می باشد ، که بر اثر فشار بر دیواره های آن ، مقدار موردنیاز مواد داخل آن بدون ایجاد آلودگی های ثانوی ناشی از تماس با هوا و رطوبت خارج می گردد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو


تیوب آلومینیوم ظرفی استوانه ای یا مخروطی شکل از جنس آلومینیوم نسبتا نرم می باشد ، که بر اثر فشار بر دیواره های آن مقدار موردنیاز مواد داخل آن بدون ایجاد آلودگی های ثانوی ناشی از تماس با هوا و رطوبت خارج می گردد .

اصطلاحات لازم درمعرفی کامل انواع تیوب نرم کاری : نرم کاری عمل حرارتی است ، که به منظور نرم کردن و همگن نمودن فلز همراه با عمل نفوذی ، آزاد کردن تنش باقیمانده که در نتیجه کار سرد یا کارهای جوشکاری و یا بلوری شدن مجدد دانه های فلز بوجود می آید انجام می گیرد . میزان حرارت و مدت زمان مورد نیاز بستگی به نوع فلز و خواص آن دارد .

دهانه : دهانه قسمتی از تیوب آلومینیومی است ، که محصول را هنگام مصرف خارج و کلاهک به منظور دربندی بر روی آن قرار داده می شود .

پرده دهانه : پرده ای است که به منظور عدم نفوذ مواد به داخل و یا خارج تا زمان اولین مصرف مواد محتوی روی دهانه را پوشانده است

کلاهک : کلاهک در پیچی است که بر روی دهانه به منظور مسدود کردن دهانه تیوب قرار می گیرد .

سرشانه : سر شانه عبارتست از حد فاصل بین دو دیواره و دهانه تیوب آلومینیوم .

ویژگی های آلومینیوم مصرفی : جنس تیوب برای مصارف دارویی و بهداشتی از نوع آلومینیوم با حد درجه خلوص 7/99 درصد و نوع آلیاژ آن 1070 می باشد . در مواردی که تاثیر محتوی بر روی فلز کم باشد ، از آلومینیوم با درجه خلوص حداقل 5/99 درصد نیز می توان استفاده نمود . مشروط بر اینکه خواص متالوژیکی و مکانیکی آلیاژ بکار رفته مناسب تولید تیوب باشد .

کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو :

برای مصارف دارویی و بهداشتی از نوع آلومینیوم با حد درجه خلوص 7/99 درصد و نوع آلیاژ آن 1070 می باشد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو


خط تولید تیوب آلومینیوم که بر حسب مدل دارای طول حدود 40 متر است ، از مراحل مختلفی تشکیل شده که به طور مختصر معرفی می گردد:

پیش تولید :

ماده اولیه تولید تیوب ، قرص هایی از جنس آلومینیوم هستند ، که دارای ضخامت و قطر مشخص برای هر سری تولید هستند . در مرحله ی پیش تولید این پولک ها ، با پودر زینک استئارات آغشته می شوند . این پولک ها در کارخانه تولید پولک دارای خط و خش هایی می شوند ، که پودر زینک را بر روی سطح خود نگه دارند .

پرس :

پودر زینک در دستگاه پرس هر پولک در قالب هم اندازه خود قرار گرفته و با یک ضربه ک باعث می شود ، که ورود پولک به قالب و خروج تیوب خام از قالب به روانی انجام پذیرد و همچنین تیوب به درستی و یکنواخت شکل بگیرد . در این مرحله تیوب ها به علت تنش مولکولی ایجاد شده در هنگام ضربه ، بدنه فنری و انعطاف ناپذیری دارند .

دستگاه تراش ( Trimming ) :

در این قسمت تیوب ها از انتها بر حسب ابعاد موردنظر مشتری هم اندازه شده و رزوه ی موردنظردر سر تیوب ایجاد می شود .

کوره آنیل :

در این کوره تیوب ها با قرار گرفتن در دمای بالا ، تنش ایجاد شده در سطح خود را از دست داده و نرمی مورد نظر را به دست می آورند . همچنین این دمای بالا موجب تصعید ( تبدیل جامد به گاز ) پودر زینک استئارات شده وکلیه ی مواد خارجی احتمالی در سطح تیوبها جدا می شود .

خنک کن:

در این قسمت دمای تیوب ها پایین آمده و آماده ورود به مرحله بعد می شوند .

دستگاه لاک داخل :

در این قسمت داخل تیوب ها در چند مرحله و با چند نازل لاک داخل پاشیده می شود ، تا تمام سطوح مختلف داخل تیوب پوشانده شوند .

کوره ی پخت لاک :

در این قسمت لاک داخل تیوب ها در مجاورت گرما پلیمریزه شده و تشکیل زنجیره ی محافظ می دهند .

دستگاه پوشش خارجی تیوب :در این قسمت سطح بیرونی تیوب ها با ماده ای جهت آماده سازی برای چاپ پوشاند به رنگ سفید یکدست اجرا می شوند . این لایه که معمولا می شود با ضخامت بالای خود ، از بدنه تیوب نیز محافظت می کند . در مورد تیوب های مورد نیاز صنایع آرایشی بهداشتی ، این پوشش ها به صورت بیرنگ اجرا می شود .

کوره پخت لاک خارج :

در این قسمت پوشش روی تیوب ها در مجاورت گرما ، خشک شده تثبیت می گردند .

دستگاه چاپ :

در این مرحله طرح مورد نظر خریدار بر روی تیوب چاپ می شوند . این دستگاه چاپ دوار به سیستم افست، می تواند تا 4 رنگ مجزا را بر روی تیوب چاپ کند . از نظر تنوع رنگ در هرکدام از این 4 محدودیتی وجود ندارد .

کوره پخت چاپ :

در این مرحله مرکب اجرا شده روی تیوب ها در مجاورت حرارت خشک شده و تثبیت می شوند .

کپ بندی:

در این مرحله تیوب ها همانند سایر مراحل پیش به صورت کامل خودکار دربندی می شوند .

دستگاه پاشش لاتکس :

در این مرحله در انتهای تیوب ها یک سانت مایع آببندی پاشیده می شوند . در کارخانه ی دریافت کننده ی تیوب ، تیوب ها بعد از پر شدن ، از انتهای تیوب تا می شوند . این مایع آببندی مانع از نفوذ مواد از انتهای تیوب های تاشده به بیرون می شود . مایع آب بندی یه صورت هوا خشک بوده و در عرض حداکثر یک روز به حد خشک شدگی مورد نظر می رسند .

بسته بندی :

در این مرحله تیوبها در اتاق های ایزوله بازبینی شده و تیوب های سالم بسته بندی می شوند . کارتن های حاوی تیوب برحسب نظر مشتری ، می توانند با یک لایه پلاستیکی شرینک شوند .

پس از این مرحله و انجام تست های رندوم (علاوه بر تست هایی که اپراتور های هر دستگاه در حین تولید انجام می دهند ) تیوب ها پس از کسب گواهی کیفیت مورد نظر ، به انبار کالاهای آماده ی ارسال فرستاده می شوند .

گزارش مطالعات امکان سنجی طرح تست های مختلفی که بر روی هر تیوب انجام می شوند ( چه در مرحله ی تولید و چه در انبار قرنطینه ) به طور پایه در استاندارد شماره 2149 سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی شرح داده شده است .

لیکن تیوب ها به لحاظ نوع مصرف و در خواست مشتری ، تست های بیشتری از این استاندارد را از جهات مختلف باید سپری کنند ، که زمان این تست ها بعضا تا بیش از 24 ساعت است . بنابراین بین زمان اتمام تولید تا زمانی که تیوب ها وارد انبار کالاها شوند و آماده ی ارسال شوند ، یک تاخیر یک روزه تا چند روزه وجود دارد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو


• پرس اکستروژن
• ماشین تراش تیوب
• کوزه آنیل کردن
• ماشین لاک داخل
• کوزه خشک کن لاک داخل
• انباری لوله
• ماشین لاک خارج
• ماشین چاپ افست
• کوره پخت چاپ و لاک خارج
• ماشین کپ بندی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید فویل های آلومینیومی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید لفافه های آلومینیومی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تیوپ آلومینیومی نگهداری دارو ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما و همینطور کانال آپارات ما راسابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار گیرد

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool