جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نساجی و پارچهطرح توجیهی احداث کارگاه جوراب بافی مردانه و زنانه سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Polyamide alloy

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

ماده مورد نظر كامپاند ها یا در واقع آلیاژ های پلی آمید می باشد ، که در صنایع مختلفی کاربرد دارند . این مواد باعث بهبود خواص مکانیکی و الکتریکی مواد خالص خواهد شد و بعضی از این مواد دارای خواص هم افزایی می شوند ، که به آنها کاربرد خاص خواهد داد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید


ماده مورد نظر كامپاند ها یا در واقع آلیاژ های پلی آمید می باشد ، که در صنایع مختلفی کاربرد دارند .

این مواد باعث بهبود خواص مکانیکی و الکتریکی مواد خالص خواهد شد و بعضی از این مواد دارای خواص هم افزایی می شوند ، که به آنها کاربرد خاص خواهد داد .

طبق آمار جهانی از سوی مراجع معتبر ، حدود ٣٠ درصد از کاربرد های پلیمری مربوط به آلیاژ های پلیمری می باشد ، که این مقدار روز به روز در حال افزایش می باشد .

از طرفی چون هر کدام از پلیمرها دارای خواصی خاص هستند ، نمی توان در کاربردهای متنوعی از آنها استفاده کرد ، لذا برای بهبود خواص در آن ها از روش آلیاژسازی استفاده می شود . یکی از پلیمرهای مهندسی با کاربرد فراوان ، پلی آمید می باشد و برای بهبود خواصی همچون چقرمگی آن از لاستیک ها یا پلاستیک ها چقرمه تر استفاده می شود .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید


از آنجا که پلی آمید دارای مصارف زیادی در زمینه تولیدات صنعتی و الکتریکی است ، قیمت نسبتا بالایی دارد . از طرفی آلیاژ این ماده با مواد دیگر باعث کاهش قیمت تمام شده این محصولات می شود . (PA ٦٦ ) یا پلی آمید ٦٦( ( PA است و به مجموعه پلی آمید ٦ DSM گرید معروف شركت Akulon گفته می شود ، که در زمینه تولید فیلم ، قطعات صنعتی ، ماشین سازی و در ساخت لوازم الکتریکی مورد در ( PA/PET ) استفاده قرار می گیرند .

از جمله کاربرد های کامپاند های پلی آمید /پلی اتیلن ترفتالات صنایع نساجی مثل ساخت پارچه های مخملی ، پارچه های تمیز کننده شیشه عینک و تمیز کننده های چند در ساخت قطعات ضد PA منظوره برج ها مورد استفاده قرار می گیرند . از دیگر کاربرد های کامپاندهای ٦ پلی ،PP به همراه PA آتش و تأخیر دهنده آتش استفاده می شود .

این ترکیبات به صورت کامپاندهای ٦ استفاده می شوند ABS و ( POM ) استال برای ساخت قطعات جاذب ( PBT ) به همراه پلیمرهایی همانند پلی بوتیلن ترفتالات PA و ٦٦ PA٦ شوک و یا قطعات ابر چقرمه مورد استفاده قرار می گیرند . از طرفی کامپاندهای پلی آمید / تفلون به علت خاصیت روان کنندگی مناسب و ضریب اصطکاک پایین ، ٦٦ ( PA /PTFE ) و ( PA/PTFE ) بر حسب این که ( PP ) ، به همراه پلی پروپیلن PA دارای خاصیت ضد سایشی خوبی می باشند .

کامپاند های ٦ که کدامیک از اجزا فاز پیوسته باشند ، دارای کاربردهای چقرمه كننده پلی آمید ( ٦) و تقویت كننده پلی پروپیلن می باشند . از طرفی از این مواد کاربرد هایی نیز در زمینه کشاورزی و دست یابی به خواص مکانیکی مطلوب می باشند .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید


• Impact Strength D ٢٥٦
• Elongation At Break D ٦٣٨
• Heat Deflection Temperature D ٦٤٨
• Vicat Softening Temperature D ١٥٢٥
• Dielectric Strength D ١٤٩
• Tensile Strength D ٦٣٨

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید :

کشورهای تولید کننده : چین ، کره جنوبی ، انگلستان
کشورهای مصرف کننده : چین ، هلند ، تونس


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید


شرایط صادرات : بر طبق قانون معافیت صادرات كالا وخدمات از پرداخت عوارض ، تصویب شده در تاریخ ١٣٧٩/١٢/٢٧ صادرات كالا و خدمات ، از پرداخت هرگونه عوارض معاف است و هیچ یك از وزارتخانه ها ، سازمان ها ، نهادها ، دستگاه های اجرایی ، شهرداری ها و شوراهای محلی كه بر طبق قوانین و مقررات حق وضع و اخذ عوارض را دارند ، مجاز نیستند از كالاها وخدماتی كه صادر می شوند ، عوارض اخذ نمایند یا مجوز اخذ آن را صادر نمایند .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید


با توجه به مصارفی که در موارد اطفای حریق ، کشاورزی ، صنعت و تولیدات روز افزونی که از این مواد شاهد هستیم ، می توان گفت که این محصول دارای اهمیت ویژه ای می باشد و كشور ما بایستی در تولید این محصولات به خود کفایی برسد .

پلیمرها می توانند احتیاجات اصلی بازار نظیر رقابت اقتصادی ، شكستن قیمت ها ، كاهش زمان چرخه های توسعه برای مدل های تولید انبوه و برای مدل كوچك و تحكیم قوانین آلودگی ، بازیافت و انرژی را مرتفع سازند .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید

در زمینه تولید تقریبا می توان گفت که مواد اولیه این کامپاند ها از خارج ازکشور وارد می شود ، به جز زمانی که یکی از مواد این کامپاند از پلی الفین ها باشد . از طرفی برای تولید این کامپاندها اکثرا از اكسترودرهای دو پیچه استفاده می شود ، که اکثرا وارد می شود و شرکت های معدودی این دستگاه ها را می سازند .

عمده تولید کنندگان این خطوط تولیدی شرکت های اروپایی و چینی می باشند . برای اولین بار ، مهندسان آلمانی به همراه ایتالیایی ها اكسترودرهای دو پیچه را ساختند . شرکت های بزرگ تولید کننده این دستگاه ها عبارتند از :

1. آلمان Krauss-Maffei
2. چین Ever-Flourish
3. سوئد Lysholm
4. انگلستان Sprintex
5. ژاپن IHI Corporation
6. چین Nanjing Yongteng Chemical Equipment

از آنجا كه فرآیند مورد نظر در طرح حاضر ، تنها محدود به شكل دهی مواد اولیه می باشد ، لذا تنها نكات مهم در این فرآیند ، چگونگی راه اندازی ، روش كار با اجزای مختلف دستگاه و چگونگی تنظیم شرایط فرآیندی جهت تولید محصول مورد نظر است .

جهت خرید دستگاه های مورد نظر ، قبل از ساخت دستگاه ٥٠ درصد قیمت پرداخت می شود و به هنگام راه اندازی و در حضور خریدار دستگاه راه اندازی و تست می گردد . با تأیید خریدار ، پس از ٤٨ ساعت ، دستگاه در دسترس وی قرار خواهد گرفت . اما تکنولوژی تولید کامپاندهای پلی آمید نسبت به فرایند های دیگر شکل دهی نسبتا آسان است . عوامل تأثیر گذار در آن عبارتند از :

١ . دمای کامپاندینگ
٢ . سرعت تولید و متناسب با آن سرعت چرخش پیچ ها شرح تولید کامپاند :

 در مواقعی که محصول حاصل از کامپاند بایستی از تخریب محافظت شود و یا دارای محصول جانبی است ، که بایستی از سیستم حذف شود ، از این دستگاه استفاده می شود . به منظور اختلاط مورد استفاده قرار می گیرد . که در نهایت ماده مورد نظر را ریز کرده تا در فرایند های دیگر قابل استفاده گردد . ابزارهای كنترل ، ابزاری هستند كه از آنها برای محدود كردن دما و فشاراستفاده می شود .

برای كنترل دما از حرارت سنج و برای كنترل فشار از ابزارهای ویژه كنترل فشار استفاده می شود . حرارت سنج ، دستگاه كوچكی است برای اندازه گیری و تنظیم و تعیین درجه حرارت ، كه در تابلو برق ماشین نصب می شود ، قبلا درجه حرارت مورد لزوم را روی حرارت سنج مشخص می كنیم و بعد از رسیدن درجه حرارت سیلندر به حد مورد نیاز ، برق گرمكن با دخالت حرارت سنج قطع می شود .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید

 

 

1. خط کامل پوشش دهی
2. تجهیزات شستشوی قطعات
3. تجهیزات عمومی کارگاه آبکاری
4. فیلترهای تصفیه اسید و پساب های صنعتی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلیاژهای پلی آمید
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلیاژ مس و سرب و روی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلیاژهای پی سی ای بی اس

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلیاژ آلومینیوم

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آلیاژهای منگنز

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آلیاژهای پلی آمید ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool