جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید شبه قیر از زباله شهری سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Metal barrel

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

بشکه های فلزی ، ظروفی هستند که جهت بسته بندی و حمل و نقل مواد مایع و خمیری شکل مورد استفاده قرار می گیرند . این اقلام از ورق فلزی ساخته می شوند ، بنابراین از استحکام بالا در نگهداری و حمل مواد خطرناك و حساس برخوردار می باشند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی


بشکه های فلزی ، ظروفی هستند که جهت بسته بندی و حمل و نقل مواد مایع و خمیری شکل مورد استفاده قرار می گیرند . این اقلام همانطوری که از عنوان آنها مشخص است ، از ورق فلزی ساخته می شوند . از این رو از استحکام بالا در نگهداری و حمل مواد خطرناك و حساس برخوردار می باشند . از نقطه نظر تنوع ، بشکه های فلزی را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد :

• بشکه های فلزی استاندارد
• بشکه های فلزی مواد غذایی
• بشکه های فلزی قیر
• بشکه های فلزی کوچک

هر کدام از بشکه های فوق بر اساس موارد کاربرد تولید و مورد استفاده قرار می گیرند .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی


بشکه ها بعنوان محصولات مورد استفاده برای بسته بندی و حمل و نقل مواد مایع و خمیری ، در بسیاری از صنایع و محصولات مختلف دارای کاربرد هستند . ذیلا برخی موارد کاربرد عمده فهرست گردیده است

• بسته بندی مواد شیمیایی
• بسته بندی برخی مواد معدنی
• بسته بندی مواد غذائی
• بسته بندی روغن موتور
• بسته بندی گریس و دیگر مواد نفتی
• بسته بندی قیر
• و بطورکلی کلیه مواد مایع و خمیری شکل که نمی توان از روش دیگر آنها را بسته بندی کرد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی :

با مراجعه به فهرست استانداردهای تدوین شده موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، شماره استانداردهای ملی 2927 برای محصول مورد مطالعه استخراج شده است .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی


محصول مورد مطالعه در بسیاری از حوزه های صنعت کشورها دارای کاربرد هستند ، از این رو می توان گفت که تولید و مصرف آنها در کلیه کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالائی به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی برای واردات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که معادل 20 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت .

همچنین محدودیت خاصی جهت صادرات محصولات مورد مطالعه وجود ندارد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی

شکل دهی استوانه بشکه از طریق غلتک استوانه :

بشکه بوسیله غلتک های فولادی شکل می گیرد . این فعالیت بصورت ممتد انجام می گیرد .

جوش لبه ها : دو لبه ورق که به وسیله غلتک به شکل استوانه تبدیل شده است ، جوش داده می شود تا استوانه ای بدون درز تهیه گردد .

تولید راس استوانه دو کف ( یا راس استوانه ) :

بوسیله پرسکاری تولید و روی استوانه از طریق درز کوبی مونتاژ می گردد .
رنگ آمیزی : رنگ آمیزی در بشکه ها از اهمیت بالائی برخوردار است ، که این امر در کوره های مخصوص انجام می گیرد . در بشکه های قیری این مرحله از فرایند وجود ندارد .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بشکه های فلزی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید قالب های صنعتی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کانتینر و کانکس

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید بشکه های فلزی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool