جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع فلزیطرح توجیهی تولید شیرآلات گاز از شمش برنج سال 1400 + pdf + word
طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده سال 1400 + pdf + word - 5.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

Cake Powder Ready

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

پودر کیک به طور عمده در محصولات غذایی از جمله در تهیه انواع کیک ها و شیرینی ها مورد استفاده قرار می گیرد . وجود مواد لازم برای پخت کیک در این محصول ، کار پخت کیک برای انسان را آسان نموده است .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده


موارد مصرف پودر كیک را می توان در یک گروه عمده مصارف غذائی انسان طبقه بندی كرد : پودر كیک یک ماده غذائی است كه در تهیه انواع كیک ها و شیرینی های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد .

این نوع پودر كیک به دلیل داشتن كلیه مواد موجود برای پخت كیک ، كار را برای انسان ها بسیار آسان نموده از این رو اگر شخصی میل به خوردن كیک داشته باشد براحتی میتواند خود كیكی را طبخ نماید .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده :

برای تولید پودر کیک آماده باید استاندارد شماره 3151 رعایت شود .


کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده


• کشورهای عمده تولید کننده محصول

چین - سوئیس – تركیه – هند - امریكا – فرانسه – ایتالیا

• کشورهای عمده مصرف کننده محصول

پودر كیک یک ماده غذائی است كه در بسیاری از منازل و كارگاه های صنعتی جهت تهیه كیک دارای كاربرد است . لذا مصرف آن در نزد خانوارها و واحدهای صنعتی تولید كننده محصولات غذائی می باشد و لذا با توجه بر گسترده بودن الگوی مصرف خانوارها و واحدهای صنعتی مصرف كننده پودر كیک ، نمی توان کشور خاصی را در این مورد به عنوان مصرف كننده عمده تلقی كرد .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده :

• شرایط واردات محصول

با مراجعه به كتاب مقرررات صرادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت اصلی برای واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی 55 درصد واردات انجام می گیرد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده


محصول مورد مطالعه طرح حاضر ، هر چند بعنوان یک ماده غذائی مهم در تهیه انواع كیک های خانگی و صنعتی دارای كاربرد است ، ولی از نگاه كلان می توان گفت كه این محصول اهمیت استراتژیک خاصی در داخل کشور و بازارهای جهانی ندارند و تنها از نگاه یک ماده اولیه مصرفی صنعت غذا ( و مصارف خانگی غذا ) می توان این محصولات را مورد مطالعه و بررسی قرار داد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده

در ابتدا آرد گندم وارد كارخانه شده و پس از بررسی و كنترل های لازم و تطابق استانداردهای لازم برای تولید محصول بكار گرفته می شود .

سپس طبق فرمولاسیون موجود در واحد های صنعتی اقدام به وزن كشی مقادیر لازم مواد اولیه همچون شكر ، شیر خشک ، امولسیفایر ، نمک ، پكینگ پودر ، اسانس ها و افزودنی های مجاز خوراكی جهت تولید محصول می شود . آنگاه پس از برداشت به مقدار كافی هر یک از مواد اولیه شروع به تركیب كرده و بعد از تركیب در مقادیر مورد نظر بسته بندی می گردد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده

• ماشین نوار بالابر استیل
• ماشین شستشوی میوه جات سخت ( سیستم درام تمام استیل )
• ماشین شستشوی میوه جات نرم و سبزیجات ( سیستم غوطه وری تمام استیل )
• میز بازرسی و كنترل كیفی تمام استیل
• منو پمپ استیل هلیس دار با هاپر ورودی
• ماشین كراشر ( خردكن ) استیل
• ماشین پیش گرم كن تمام استیل
• ماشین صافی تک مرحله تمام استیل
• مخزن تمام استیل با همزن جهت میكس كردن مواد با پمپ
• اسپری درایر ( خشک كن )
• ماشین دی اریتور تمام استیل با متعلقات
• ماشین پاستوریزه تمام استیل با متعلقات
• تونل پاستوریزه تمام استیل
• فیلر ( پركن اتومات ) تا 1111 گرم
• اتوكلاو یا استرلیزه نهایی با سبد

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پودر کیک آماده

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید پودر کیک آماده ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool