جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع بسته بندیطرح توجیهی فراوری و بسته بندی روغن زیتون سال 1400 + pdf + word
طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات سال 1400 + pdf + word - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Chocolate2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

شکلات از دانه های درخت گرمسیری کاکائو به دست آمده و معمولاً تولیدکنندگان با تغییر در میزان مواد تشکیل دهنده ی شکلات ها ، انواع متفاوتی از آن را ایجاد می نمایند . شکلات در تهیه انواع شیرینی جات در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات


شکلات ، ماده ایست که در تهیه ی انواع شیرینی جات در سراسر دنیا به کار می رود . این ماده را از دانه های درخت گرمسیری کاکائو به دست می آورند .

اغلب واژه کاکائو و شکلات را به جای هم به کار می برند . اما باید بدانیم که کاکائو ماده ای تلخ مزه است که اصلا به تنهایی استفاده نمی شود . در صنعت تهیه ی شکلات ، این ماده را این گونه تعریف می کنند : دانه ی کاکائو از یك بخش جامد تشکیل شده است .

این دانه همچنین شامل چربی می باشد که مخلوط این بخش جامد با چربی کاکائو ، شکلات را ایجاد می نماید . معمولاً شکلات را با استفاده از شکر شیرین می کنند و از آن شکلات تخته ای و یا حتی نوشیدنی هایی همچون شکلات داغ تهیه می کنند .

در تهیه شکلات از انواع کاکائو استفاده می شود . دانه های کاکائو از نظر تلخی و عطر و طعم با هم تفاوت دارند . بهترین شکلات ها را از گران ترین کاکائو که از دانه های درخت کریئولو به دست می آید ، درست می کنند که البته تنها 10 درصد از شکلات ها را با استفاده از آن تهیه می شود . این کاکائوی گران قیمت ، عطر و بوی بسیار خوبی دارد ؛ در عین حال که تلخی آن هم نسبت به سایر انواع کاکائو خیلی کمتر است .

انواع مختلف شکلات

شکلات ، ماده غذایی مشهوری در سراسر دنیاست که انواع و اشکال بسیار متنوعی دارد . معمولاً با تغییر در میزان مواد تشکیل دهنده ی شکلات ها ، انواع متفاوتی از آن را ایجاد می نمایند .

شکلات تيره :

شکلاتی که بدون شیر تهیه می شود . گاهی به آن ، شکلات ساده هم می گویند . معمولاً در تهیه آن ، 35 درصد کاکائو به کار می رود .

شکلات شيری:

در تهیه آن ، شیر هم به کار رفته است . در درست کردن آن ، 25 درصد کاکائو استفاده شده است .

شکلات کم شیرین :

نوعی شکلات است که برای تهیه غذاها به کار می رود . مقدار شکر آن هم کم می باشد .

شکلات سفيد :

شکلاتی است که در تهیه آن ، تنها از چربی دانه کاکائو ، نه خود آن ، استفاده می شود . معمولاً اسانس نعنا ، پرتقال ، موز ، توت فرنگی و ... را برای طعم دادن به شکلات اضافه می کنند .

در شکلات های تخته ای از مغز میوه جات مثل ، گردو ، فندق ، بادام زمینی و ... استفاده می شود . گاهی عسل ، کارامل ، مربا ، کشمش یا مویز هم در تهیه شکلات به کار می رود . شکلات یکی از معروف ترین اسنك ها در همه جای دنیاست .

تعریف حقوقی شکلات :

شکلات به هر فراورده ای اطلاق می شود که از دانه کاکائو و یا از چربی آن حاصل شود . از آنجا که این ماده در تهیه بسیاری از فراورده ها به کار می رود ، هر گونه تغییر در تولید آن تأثیر عمیقی بر صنعت می گذارد . اضافه نمودن مواد مختلف به آن ، کاملاً بستگی به سلیقه مصرف کنندگان دارد .


مجوز های مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات


مجوزهای قانونی مورد نیاز این طرح می بایست از اداره کل صنعت ، معدن و تجارت ، اداره کل جهاد کشاورزی ، اداره کل بهداشت و درمان و سایر دستگاه های ذیربط اخذ گردد .


مواد اولیه مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات


شکر
لستین
شیر خشک
گلوکز مایع
روغن مایع
کلرید سدیم
پودر کاکائو
مغز خشکبار
بسته بندی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید و بسته بندی تافی و شکلات

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید و بسته بندی تافی و شکلات ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool