جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع سلولزیطرح توجیهی تولید کاغذ کرافت سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش | سال 1400 | روش اخذ مجوز و وام - 4.8 out of 5 based on 4 votes
امتیاز کاربر:  / 4
ضعیفعالی 

Buffalo breeding farm

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

شیر کامل ترین غذایی است که می تواند مورد استفاده انسان قرار گیرد . به همین منظور یکی از فعالیت های اساسی دامداری در دنیا ، پرورش دام های شیری ازجمله گاومیش می باشد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش


شیر کامل ترین غذایی است ، که می تواند مورد استفاده انسان قرار گیرد . به همین منظور یکی از فعالیت های اساسی دامداری در دنیا ، پرورش دام های شیری است . این ماده غذایی از یك ترکیب پیچیده تشکیل شده که شامل چربی ، پروتیین ، قند الکتروز ، عناصر معدنی ، ویتامین ها ، آنزیم ها و آب می باشد .

فرآورده های شیری بهترین منابع تامین کلسیم بدن انسان هستند . مصرف شیر و فراورده های مختلف آن به ویژه فراورده های تخمیری ، منجر به افزایش طول عمر ، افزایش بازده جسمی و فکری ، کاهش بیماری های عفونی ، کاهش بیماری های استخوانی و رشد مطلوب کودکان و نوجوانان می شود .

حدود 85 درصد شیر خوراکی انسان ها از گاو ، 11 درصد از گاومیش و بقیه از بز ، گوسفند و شتر دوشیده می شوند . در سراسر جهان حدود 6 میلیارد مصرف کننده شیر و فرآورده های لبنی زندگی می کنند و بیش از 750 میلیون نفر در مزارع خانوادگی خود به تولید لبنیات مشغول هستند .


نیروی انسانی مورد بررسی در طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش


• نیروی متخصص
• نیروی ماهر 5
• نیروی نیمه ماهر


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش


بر اساس آمارهای سازمان جهانی غذا و محصولات کشاورزی در سال 2012 ، بیش از 754 میلیون تن شیر تولید شده است ، که از این میزان 80 میلیون تن شیر گاومیش بوده است . آمریکا بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده شیر در جهان می باشد .

نیوزلند ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، ایالات متحده ، استرالیا ، برزیل ، آرژانتین و بلاروس بزرگتررین صادرکنندگان شیر و فرآورده های لبنی محسوب می شوند . چین ، مکزیك ، روسیه و ژاپن نیز بزرگترین وارد کنندگان شیر و فرآورده های لبنی به شمار می روند .

ایران در زمینه تولید شیر در جهان ، در سال 2012 با تولید 4/7 میلیون تن شیر ، دارای رتبه 22 و در تولید شیر گاو نیز با تولید 6/6 میلیون تن در جایگاه 23 قرار گرفته است .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش

• تراکتور فرگوسن
• تریلر
• سمپاش تراکتوری
• علوفه خردکن
• میکسر و آسیاب
• شعله افکن
• موتور ژنراتور
• دستگاه شیر دوش
• پلیت کولر با شیر سرد کن
• آبستن های تلیسه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث مزرعه پرورش گاومیش

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی مزرعه پرورش گاومیش ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool