جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود رایگان بازی و امولاتور کد های تقلب بازی شینوبی 3 سگا ( نینجا اسبی ) ( دو کدتقلب اصلی )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Car seal bowl

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کاسه نمد خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کاسه نمد خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

به منظور حفاظت از یاتاقان در برابر نفوذ رطوبت و آب و در نتیجه خرابی آن ، از کاسه نمد استفاده می شود . کاسه نمد در ماشین های مختلف متفاوت است . به همین جهت همواره به هنگام تعویض بلبرینگ نیاز است که کاسه نمد نیز با مشابه خود تعویض شود .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاسه نمد


کاسه نمد ( یاتاقان ) : به منظور حفاظت از یاتاقان در برابر نفوذ رطوبت و آب و در نتیجه خرابی آن ، از کاسه نمد استفاده می شود . کاسه نمد در ماشین های مختلف متفاوت است به همین جهت همواره به هنگام تعویض بلبرینگ نیاز است کاسه نمد نیز با مشابه خود تعویض شود .

کاسه نمدها را می توان به دو گروه تقسیم کرد :

الف ) کاسه نمد کمپرسورهای اتصال مستقیم یا حلقه های اصطحکاک ، آب بندی بین حلقه ها در اثر ارتجاع فنر یا دیافراگم و همچنین به کمک وان روغنی که ایجاد سیفون هیدرولیکی می نماید می باشد . به گروه اول می توان کاسه نمد سیلیفونی و فنری را نسبت داد .

ب ) کاسه نمد کمپرسورهای اتصال غیرمستقیم دارای خانه های زیاد با حلقه های برجسته فلزی یا مسطح با قشر فلوئور است .

کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاسه نمد :

به منظور حفاظت از یاتاقان در برابر نفوذ رطوبت و آب و در نتیجه خرابی آن ، از کاسه نمد استفاده می شود . کاسه نمد در ماشینهای مختلف متفاوت است .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کاسه نمد


5440-4 : کاسه نمد – آزمون عملکرد
5440-5 : کاسه نمد – شناسایی نقایص ظاهری
7791 : خودروهای جاده ای – کاسه نمدهای الاستومری برای سیلندرهای ترمز دیسکی هیدرولیکی با بکار بردن روغن ترمز با پایه نفتی ( دمای کاری حداکثر 120 درجه سلسیوس )
7795 : خودروهای جاده ای – تشتکها و کاسه نمدهای الاستومری برای سیلندرهای فعال کننده ترمز هیدرولیکی با بکار بردن روغن ترمز با پایه نفتی ( دمای کاری حداکثر 70 درجه سلسیوس )
7798 : خودروهای جاده ای – کاسه نمدهای الاستومری برای سیلندرها و سیستم های ترمز هیدرولیکی با بکار بردن روغن ترمز با پایه نفتی ( دمای کاری حداکثر 120 درجه سلسیوس )
ISO 6194 : 1988 (E) Rotary shaft Lip type seals Part 4 : performance test procedures
ISO 6194 : 1990 (E) part 5 : Rotary shaft Lip type seals – identification of visual imperfections
ISO 7632 : 1985 , Road vehicles – Elastomeric seals for hydraulic disc brake cylinders using a petroleum base hydraulic fluid ( Service temperature 120 oC max )


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاسه نمد

شرایط واردات محصول

با رعایت ضوابط مشکلی به لحاظ واردات کاسه نمد در حال حاضر وجود ندارد .

هر کالایی که وارد کشور می شود بسته به ماهیت آن محصول دارای مقررات و ضوابط خاص خود می باشد و تعرفه های گمرکی برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان داخلی برای محصولات مختلف متفاوت می باشد .

در این رابطه چنانچه یک محصول وضعیت تولیدکنندگان داخلی را به مخاطره بیاندازد مسلماً حقوق گمرکی آن محصول بالا خواهد بود و برعکس چنانچه محصولی به هر دلیلی در کشور تولید نشود یا اینکه نیاز کشور از تولید آن محصول بیشتر باشد ، به علت جلوگیری از مسائل تورم تا حد ممکن از حقوق گمرکی آن محصول کاسته شده است .

تعرفه گمرکی مجزایی برای انواع کاسه نمد وجود دارد . لذا با توجه به کد تعرفه گمرکی این محصول ، حقوق پایه آن در حال حاضر 4 درصد با سود بازرگانی 6 درصد می باشد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید کاسه نمد

1. برش لاستیک نیتره شده
2. توزین مواد اولیه مورد نیاز
3. اختلاط
4. پخت و قالبگیری

در فرآیند تولید کاسه نمدهای لاستیکی اولین مرحله ، برش لاستیک نیتره شده ( اکریلونیتریل ، بوتادین ) می باشد . برای این مورد از یک دستگاه گیوتین با ظرفیت 120 کیلوگرم در ساعت استفاده می گردد .

در بخش توزین ، مواد اولیه افزودنی و قطعات ریز شده کائوچو توزین شده و در محلها و ظرفهای مشخص نگهداری تا برای مرحله اختلاط وارد میکسر ( آسیاب مخلوط کن ) شده و آمیزه مورد نیاز تولید گردد .

در فرآیند اختلاط ، برای یکنواخت شدن آمیزه کلیه مواد اولیه که بر اساس درصدهای فنی توزیع شده اند ، در یک میکسر ریخته شده و آمیزه یکنواختی به دست می آید . آمیزه باید به صورتی باشد که اجزاء آن به طور کامل در کل آمیزه توزیع شده ، به طوریکه اندازه اجزاء مینیمم و احتمال یافتن هر جزء در هر نقطه از آمیزه ماکزیمم باشد .

در این مرحله کائوچو توسط روغنهای نرم کننده ، پرکننده ، تقویت کننده و سایر مواد افزودنی دیگر مخلوط گشته به طوریکه بتواند در فرآیندهای شکل دهی و پخت به شکل محصول با خصوصیات مورد نظر درآید .

فرآیند اختلاط را می توان به سه مرحله تقسیم نمود :

الف ) مرحله قبل از افزایش مواد به مخلوط کن : شامل نگهداری و توزین مواد اولیه
ب ) مرحله افزایش مواد به مخلوط کن : شامل نحوه تغذیه به دستگاه ، نحوه کنترل دستگاه و تشخیص پایان عمل اختلاط از نظر کیفی و تخلیه آمیزه
ج ) مرحله بعد از اختلاط : شامل ورق کردن ، خنک کردن ، کنترل کیفیت و ذخیره سازی آینده برای اختلاط مواد اولیه .

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کاسه نمد

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کاسه نمد، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool