جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نساجی و پارچهطرح توجیهی تولید منسوجات نبافته | البسه یکبار مصرف سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین سال 1400 + pdf + word - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Disabled car control system2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سیستم كنترل خودرو معلولین باید به اندازه كافی بزرگ باشند تا به راحتی قابل دیدن و استفاده باشد استفاده از سیستم كنترل بزرگتر بهتراست . حتی برای استفاده آسان تر ممكن است یك صفحه نمایش لمسی درنظرگرفته شود .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین


سیستم كنترل :

سیستم كنترل این نوع خودروها نیز به اندازه ای مهم هستند . آنها باید به اندازه كافی بزرگ باشند تا به راحتی قابل دیدن و استفاده باشد استفاده از سیستم كنترل بزرگتر بهتراست . حتی برای استفاده آسان تر ممكن است یك صفحه نمایش لمسی درنظرگرفته شود .

كنترل دستی گاز و ترمز

-كنترل دستی گاز و ترمز طراحی شده برای ماشینهای جدید . ویژگی مهم این كنترل دستی طراحی ارگونومی دسته آن و امكان تنظیـم گازدادن و ترمـز كردن راحت بدون خستگـی در طـول مدت رانندگی میباشد . این نوع كنترل دستی كلاسیك دارنده نشان بین المللی طراحی میباشد .

-كنترل دستی جدید كه بصورت كششی و فشاری جهت گاز دادن و ترمز كردن طراحی شده و اساس كنترل دستی كامپكت تكنیك تجربه شده و طراحی جدید آن می باشد .

-كنترل دستی مخصوص رانندگانی كه دارای ناتوانی جسمی هستند و به آنها اجازه میدهد كه خودرو را براحتی كنترل نموده و از رانندگی خود نهایت لذت را ببرند . وقتی این دسته چند منظوره را بكار می برید توانایی راننده افزون میگردد بطوریكه میتوان چراغها راهنماها برف پاك كن و بوق را با یك دست كنترل نمود . این امكانات همزمان با گاز دادن و ترمز كردن قابل استفاده می باشد .

-نوع دیگری از این كنترل دستی یك كنترل دستی عمومی می باشد كه بر روی اكثر خودروهای فرمان راست و فرمان چپ قابل نصب می باشد . به كف خودرو و بغل صندلی راننده نصب گردیده و متصل به پدالهای گاز و ترمز می باشد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین


عمده كشورهای تولید كننده این محصول به شرح زیر است :

1- چین
2- انگلستان
3- امارات متحده عربی
4- تایوان
5- سوییس


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین


شرایط واردات محصول

واردات خودرو مخصوص معلولین سامانه ثبت نام معلولان متقاضی واردات خودرو با تخفیف 30 میلیون تومانی آغاز به كار كرده و ثبت نام متقاضیان به اتمام رسیده اما هنوز واردات انجام نشده است . میزان وعده داده شده برای واردات از طرف سازمان بهزیستی 4700عدد است .

شرایط صادرات محصول

در حال حاضر در این زمینه صادراتی صورت نگرفته است .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین

اگر معلولی همین امروز تصمیم بگیرد ، خودرو شخصی اش را مناسب سازی كند ، قیمت آن بسته به نوع تجهیزاتی كه در آن استفاده میكند حدود 1تا 8 میلیون تومان متغیر است .

البته این مبلغ در صورتی است كه فرد نخواهد از صندلی های ویژه داخل خودرو استفاده كند و اگر چنین تمایلی داشته باشد از چنین امكاناتی نیز بهره مند شود مسلماً باید هزینه های بیشتری را بپردازد .
جای خالی یك شركت بزرگ و مجهز خودرو سازی بزرگ برای مناسب سازی خودرو برای معلولان باعث شده شركت های خصوصی و یا حتی تعمیرگاه های عادی در این زمینه فعال شوند كه نه تنها نرخ مشخص ومشتركی برای تجهیز خودرو ندارند بلكه كیفیت مناسبی نیز ندارند .

به گواه آمارهای جهانی ، در هر جامعه ای حداقل 10 درصد افراد جامعه دچار معلولیت هستند . بر اساس همین آمار ، در ایران بیش از هفت میلیون از افراد جامعه مان دچار معلولیت هستند .

این آمار در كشور ما به دلیل بلایای طبیعی و 8 سال جنگ و اضافه شدن آمار قابل توجهی از افراد جانباز به آمار افراد دارای محدودیت حركتی بالاتر از حد جهانی است و نیاز ارایه خدمات مناسب به این قشر در جامعه ما بیش از دیگر جوامع احساس می شود .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین

• ماشین تراش
• ماشین پرس
• ماشین نورد و خمكاری
• ماشین تزریق پلاستیك
• دستگاه برش
• ماشین سنگ
• اره اتومانیك
• دستگاه CNC اتوماتیك 4 محوره
• دستگاه دریل رادیال
• سری تراش
• جوش co2
• ماشین لاستیك زن درام ها
• كمپرستور و هوای فشرده

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سیستم کنترل خودرو معلولین

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارایه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سیستم کنترل خودرو معلولین، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool