جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Car odometer

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

كیلومترشمار جهت اندازه گیری و نمایش میزان مسافت طی شده توسط وسایل نقلیه تعبیه شده است . این قطعه با توجه به مكانیزم و نمایش به دو دسته عمده مكانیكی و دیجیتالی تقسیم میشود . در سیستم دیجیتالی جهت نمایش مسافت پیموده شده از صفحات دیجیتالی استفاده شده است .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار


كیلومترشمار جهت اندازه گیری و نمایش میزان مسافت طی شده توسط وسایل نقلیه تعبیه شده است . این قطعه با توجه به مكانیزم و نمایش به دو دسته عمده مكانیكی و دیجیتالی تقسیم میشود . در سیستم دیجیتالی جهت نمایش مسافت پیموده شده از صفحات دیجیتالی استفاده شده است .

مشخصات فنی محصول مورد نظر : ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻣﺘﺮﻳﻚ ﺩﺍﺭﺍی ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭ ﺍﺻﻠﻲ ﻭ شماره ﺩﺍﺭ ﺍﻋﺸﺎﺭی ﻭ ﻗﺎﺑﻞ تنظیم .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار


محصول مورد نظر در این طرح كیلومتر شمار وسایل نقلیه می باشد كه با توجه به آمارهای وزارت بازرگانی و اداره گمرك عمده نیاز بازار كشور به این محصول که شامل كیلومترشمار نیز می باشد از كشورهای تایوان ، چین ، آلمان و امارات متحده عربی تأمین میگردد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار


شرایط واردات محصول

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال ١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 25 درصد امکان واردات وجود دارد .

شرایط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار


در صنعت قطعه سازی خودرو در چندسال اخیر می توان دریافت که کالاهای عرضه شده توسط رقبای جدید در بازارهای جهانی به سرعت جایگزین کالاهای ایرانی شده و صادرکنندگان ایرانی با از دست دادن سهم خود از بازار در حاشیه قرارگرفته اند .

در این راستا بهره گیری از استعدادها و توانمندی های بالقوه مزیتهای نسبی موجود و قابل خلق ، ارتقا بهره وری عوامل تولید ، دستیابی به دانش نوین ، مهارتهای و فنآوری های روز ، در اختیار قراردادن اطلاعات بازرگانی صحیح و به هنگام به صادرکنندگان ، بهره گیری از تجهیزات نوین در امر ارتباطات و شناخت بازارهای هدف صادراتی و ویژگی های آنها جهت تحقق بخشیدن به اهداف برنامه جهش در صادرات کالاهای غیرنفتی از اهمیت بالایی برخوردار است .

بدین منظور شناخت کالاهای مزیت دار کشور از جمله قطعات خودرو از یک سو و شناخت بازارهای هدف صادراتی این محصولات از سوی دیگر می تواند در توسعه پایدار صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی کمک شایانی نماید .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار

1. سری تراش
2. تزریق پلاستیک ( مواد اولیه پلی آمید و ABS )
3. پرس
4. چاپ
5. مونتاژ و بسته بندی

از آنجایی که اکثر قطعات کیلومتر شمار از جنس پلاستیک می باشد جهت تولید قطعات مذکور از روش تزریق استفاده می شود و قطعات فلزی نیز به روش سری تراشی و پرسكاری تهیه می گردد كه تشریح فرآیند آن به شرح زیر می باشد .

قطعات از جنس پلی آمید و یا ABS می باشند كه به روش تزریق پلاستیك ساخته می شوند . برای قطعات از جنس پلی آمید در مرحله اول خشك كردن پودر یا گرانول پلی آمید در خشك كن انجام گرفته و سپس مواد در داخل دستگاه تزریق ریخته میشود .

پس از این مرحله راهگاه های ایجاد شده مانند انتهای محور اصلی به كمك تیز بر جدا می شوند . عملیات روتراشی ، سوراخكاری و برش جهت ساخت قطعات از جنس مفتول و میلگرد توسط دستگاه سری تراش انجام می شود . جهت ساخت زبانه كلاج و واشر نوارهای ورق به زیر پرس پنوماتیك هدایت شده و سپس عملیات سوراخ كاری و دوربری توسط این پرس و قالب مربوطه انجام می گیرد .

پس از فرآیند تزریق و قطع راهگاه ها محیط قرقره ها توسط ماشین چاپ از صفر تا نه شماره گذاری می شود . عملیات مونتاژ قطعات معمولاً بصورت دستی انجام شده و پس از مونتاژ و بازرسی ، محصول در كیسه های پلاستیكی و جعبه های مربوطه بسته بندی شده و سپس در كارتنهای بزرگتر قرار داده می شوند .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار


• ماشین پرس
• ماشین سری تراش
• ماشین تزریق
• ماشین خشك كن
• خم كن
• فرز
• قیچی
• انواع قالب

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کیلومتر شمار

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارایه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کیلومتر شمار، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool