جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید پروپیلن از گاز طبیعی سال 1400 + کامفار
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Car water sensor

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

فشنگی آب در خودرو بعنوان یك قطعه واسطه جهت سنجش میزان حرارت آب جداره سیلندر بكار برده می شود . این قطعه بطور سری در مدار درجه آب قرار می گیرد و مقاومت آن در اثر افزایش درجه حرارت آب موتور كاهش یافته و عقربه نشان دهنده درجه حرارت آب میزان بالاتری را نشان می دهد .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو


ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻓﻨﻲ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷﺪﻩ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺍﺯ ﺳﻮﻱ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺻﻨﺎﻳﻊ ﻛﻮﭼﻚ ﻭ ﺷﻬﺮﻙﻫﺎﻱ ﺻﻨﻌﺘﻲ ﺍﻳﺮﺍﻥ ، ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻓﻨﻲ ﻣﺤﺼﻮﻝ مورد مطالعه این طرح دمای برقراری اتصال 85 درجه به بالا ، با استفاده از افزایش و کاهش مقاومت الکتریکی در آب سرد و آب گرم می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو


فشنگی آب در خودرو بعنوان یك قطعه واسطه جهت سنجش میزان حرارت آب جداره سیلندر بكار برده می شود . این قطعه بطور سری در مدار درجه آب قرار می گیرد و مقاومت آن در اثر افزایش درجه حرارت آب موتور كاهش یافته و عقربه نشان دهنده درجه حرارت آب میزان بالاتری را نشان می دهد .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو


با مراجعه به فهرست استانداردهای تدوین شده موجود در سایت اینترنتی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، شماره استاندارد ٦٨٦٨‐٢ مربوط به سال ١٣٨٢جهت محصول این طرح استخراج شده است .

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو :

از كشور های عمده تولید كننده فشنگی آب خودرو می توان به فرانسه ، آلمان ، ژاپن كه خود از تولید كننده های بزرگ خودرو می باشند و نیز چین اشاره نمود و به این دلیل كه این محصول كاربرد فراگیر در سرتاسر جهان دارد تمامی كشورهای دنیا مصرف كننده این محصول می باشند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو


شرایط واردات محصول

بر طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال ١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات قطعه مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 20 درصد امکان واردات وجود خواهد داشت .

شرایط صادرات محصول

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو


قطعه سازی خودرو یکی از صنایع مادر و اساسی در هر کشور به شمار می آید . این محصولات خود به عنوان کالای واسطه ای در تولید انواع خودرو مورد استفاده قرار می گیرند از اینرو توسعه صنعت قطعه سازی به مفهوم توسعه صنعت خودرو سازی کشور است و لذا مجموعه قطعه سازی را می توان به عنوان یکی از محورهای توسعه هر كشور برشمرد .

در صنعت قطعه سازی در چند سال اخیر می توان دریافت که کالاهای عرضه شده توسط رقبای جدید مانند چین در بازار داخلی به سرعت جایگزین کالاهای ایرانی شده و تولیدكنندگان ایرانی این قطعه نیز بایستی جهت حفظ بازار خود در سالهای آتی تلاشهایی را نمایند . در این راستا بهره گیری از استعدادها و توانمندی های بالقوه ، مزیتهای نسبی موجود و قابل خلق ، ارتقا بهره وری عوامل تولید ، دستیابی به دانش نوین و مهارتها و فن آوری های روز در تولیدكنندگان داخل در حد نیاز وجود دارد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو

فرآیند تولید فشنگی آب شامل سری تراشی ، روتراشی ، پله زنی ، سوراخکاری ، رزوه پیچی ، برش ورق ، پرسکاری ، خمکاری و مونتاژ قطعات و در انتهای کار کنترل و بسته بندی می باشد . مواد اولیه مصرفی واحد شامل مفتول شش گوش فولادی و برنجی ، مفتول برنجی ، ورق مسی و برنجی ، فنر ، واشر لاستیکی ، کاغذ عایق و لوازم بسته بندی است . شمع ( فشنگی ) آب موتور یک کپسول حرارتی است که به منظور بسته بندی شدن روی بدنه موتور داخل یک پیچ قرار داده شده است مراحل تولید محصول به شرح زیر می باشد .

١‐ برش ورق : ورقهای مسی و برنجی در این مرحله توسط پرس گیوتین به اندازه مناسب جهت عمل برشکاری برش می خورند .
٢‐ سری تراشی : بدنه اصلی ، کپسول برنجی و پایه ترمینال دراین مرحله توسط سری تراشی کیاتومات تولید می گردند .

ماده اولیه مصرفی در سری تراشی انواع مفتولهای فولادی و برنجی می باشند .

٣‐ پرسکاری : ورقهای برش خورده در مرحله اول توسط پرس هیدرولیک فرم داده شده و سوراخها و گرده بریهای لازم انجام می گیرد .
٤‐ مونتاژ : قطعات ساخته شده به همراه قطعات خریدنی دیگر شامل قرص حرارتی ، فنر ، واشر لاستیکی و واشر پلاستیکی روی یکدیگر مونتاژ می گردند .
٥‐ بسته بندی : در این مرحله کالاهای نهایی درون یک بسته مناسب جهت محافظت از محصول و سهولت حمل و نقل قرار می گیرند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو

• ماشین گیوتین
• ماشین پرس
• ماشین خم كن
• ماشین سری تراش

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید فشنگی آب خودرو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید فشنگی آب خودرو، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool