جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Emulator
جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیون سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیون را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


در موتورهای دوگانه سوز ، زمانی که راننده حالت گاز را انتخاب می کند ، باید انژکتورهای بنزین از مدار خارج شوند تا سوخت بنزین به داخل موتور تزریق نگردد . این وظیفه بر عهده ی امولاتور است که یک قطعه الکترنیکی می باشد .


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیوندر موتورهای دوگانه سوز ، زمانی که راننده حالت گاز را انتخاب می کند ، باید انژکتورهای بنزین از مدار خارج شوند تا سوخت بنزین به داخل موتور تزریق نگردد . این وظیفه بر عهده ی امولاتور است که یک قطعه الکترنیکی می باشد . در خودروهای دوگانه سوزی که مجهز به واحد کنترل مرکزی بنزین ( ECU ) هستند به هنگام استفاده از سوخت گاز می بایست حتماً عملکرد پاشش سوخت توسط امولاتور انژکتورها شبیه سازی شود تا عملیات زیر انجام پذیرد :
1 - از پاشش سوخت بنزین جلوگیری شود که در نتیجه مانع دو سوخته شدن خودرو شود .
2 - چراغ چک ( خطا ) خودرو روشن نشده و از بروز مشکل در سیستم موتور جلوگیری به عمل آورد .
3 - پمپ بنزین خودرو به کار خود ادامه دهد تا کلیه قطعات مرتبط با سیستم سوخت رسانی خودرو نظیر انژکتورها خنک شده و از خرابی آنها جلوگیری به عمل آید .
اجزای اصلی امولاتور Emulator
برد الکترونیکی
سیم ها و اتصالات


فرآیند تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیوندر این روش بردهای خام داخل دستگاه خمیر زن قرار می گیرند . در این دستگاه مقداری خمیر قلع در محل اتصالات هر یک از قطعات تزریق می گردد . در مرحله بعدی بردهای خمیر خورده به داخل دستگاه قطعه زن رفته و این دستگاه کلیه قطعات را در محل از پیش تعیین شده قرار می دهد . پس از این مرحله بردها بلافاصله داخل یک اجاق مادون قرمز می روند که با ذوب شدن خمیر قلع در محل مورد نظر قطعات لحیم می شوند . پس از این بردها به محل مونتاژ دستی می روند و قطعات مورد نظر روی آنها قرار داده می شود . و پس از آن بردها از حوضچه قلع عبور داده می شوند . در این روش کلیه قطعات بالای برد قرار می گیرند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیوندستگاه خمیر زن اتوماتیک
دستگاه قطعه زن اتوماتیک
کوره مادون قرمز
حوضچه قلع اتوماتیک
دستگاه قلع کش هوای داغ اتوماتیک
دستگاه قلع کش دستی
دستگاه مالتی متر اتوماتیک
R.L.C متر دیجیتال
منبع تغذیه 10 ولت
میز مونتاژ سیم کشی شده
هویه قلمی
هویه تپانچه ای به صورت داخلی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیون

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید امولاتور خودرو یا سیستم انژکسیون با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool