جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملتر
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

coolant temperature sensor

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سنسور ( حسگر ) دمای آب خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سنسور ( حسگر ) دمای آب خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

سنسور دمای آب از نوع NTC ( مقاومت متغییر با ضریب حرارتی منفی ) است . محل قرارگیری سنسور ( حسگر ) دمای آب معمولاً در اکثر خودروها در روی محفظه ترموستات است . این سنسور با ارسال دمای آب به ECU و با توجه به دمای موتور یا مایع خنک کننده نسبت سوخت و هوا را تصحیح و حالتهایی مثل ساسات را به وجود می آورد . در نتیجه برای بهتر روشن شدن خودرو به کمک " سنسور دور آرام " می شتابد .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سنسور ( حسگر ) دمای آب خودرو


 

محصول این طرح تولید انواع سنسور خودرو می باشد . سنسور ( حسگر ) دمای آب ، به عنوان محصول تیپ بررسی شده است .

در خودرو های مدرن انژکتوری یک سیستم کنترل الکترونیکی یا یک کامپیوتر کوچک وجود دارد . بعضی از شرکت های سازنده به آن ECM ، PCM و بعضی ECU می گویند . عملکرد اصلی سنسورها یک فرآیند ساده از ورود اطلاعات ، بررسی آن و صدور فرمان است . امروزه حدود 50 تا 60 نوع سنسور در خودروهای سواری به کار می رود ، که برخی از آنها عبارتند از :

    سنسور اندازه گیری جریان هوا ( MAF )
    سنسور دمای هوای ورودی ( IAT )
    سنسور فشار مطلق مانیفولد
    سنسور دور موتور
    سنسور ( حسگر ) دمای آب
    سنسور موقعیت شفت ( CPS )
    سنسور سرعت اتومبیل

و ...

در این طرح سنسور ( حسگر ) دمای آب به عنوان محصول تیپ در نظر گرفته شده است .

 


سنسور دمای آب ( WTS ) ( WATER TEMPERATURE SENSOR )


 

سنسور ( حسگر ) دمای آب از نوع NTC ( مقاومت متغییر با ضریب حرارتی منفی ) است . محل قرارگیری سنسور ( حسگر ) دمای آب معمولاً در اکثر خودروها در روی محفظه ترموستات است . این سنسور با ارسال دمای آب به ECU و با توجه به دمای موتور یا مایع خنک کننده نسبت سوخت و هوا را تصحیح و حالتهایی مثل ساسات را به وجود می آورد . در نتیجه برای بهتر روشن شدن خودرو به کمک " سنسور دور آرام " می شتابد .

در بعضی از مدل ها سیستم یونیت فن و آمپر آب روی پنل را نیز فعال می کند وظایف کلی این سنسور عبارتند از :

ایجاد حالت ساسات در حالت سرد بودن خودرو
تنظیم زمان پاشش و آدوانس جرقه در موقع گرم شدن خودرو
در بعضی از مدل ها فن سیستم خنک کننده را فعال می کند
انتقال دمای آب به پشت آمپر آب
تأمین سوخت بیشتر برای حالت ساسات خودرو
کاهش دور موتور با بالا رفتن دمای موتور و گرم شدن خودرو تنظیم آن تا رسیدن به دور نرمال

 


فرآیند تولید سنسور دمای آب خودرو


 

تراش بدنه برنجی

تولید فیشها

اتصال فیشها به بدنه توسط تزریق پلاستیک

پوشش سیلیکونی

نصب NTC

پرس هیدرولیک

کنترل کیفیت

بسته بندی و حمل

 


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سنسور ( حسگر ) دمای آب خودرو


دستگاه های سری تراش

تزریق پلاستیک

هویه

....

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سنسور ( حسگر ) دمای آب خودرو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سنسور ( حسگر ) دمای آب خودرو با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool