جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع لاستیک و پلاستیکطرح توجیهی تولید انواع لوله های لاستیکی و پلاستیکی آبیاری قطره ای سال 1400
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Car hydraulic jack

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید جک خودرو ( جک هیدرولیکی و مکانیکی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید جک خودرو ( جک هیدرولیکی و مکانیکی ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

جک مکانیکی لوزی شکل دارای چهار بازوی فلزی است که به شکل لوزی قرار گرفته اند . کاربرد اصلی این محصول جهت بالا بردن اتومبیل به منظور تعویض پنچری و انجام تعمیرات می باشد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی


محصول مورد گزارش جك مكانیكی می باشد ، جک میکانیکی لوزی شکل دارای چهار بازوی فلزی است که به شکل لوزی قرار گرفته اند و در اثر دوران پیچ بلندی که دو روی قطر لوزی قرار دارد چهار بازو به هم نزدیک شده و در نتیجه ارتفاع جک زیاد می گردد . این عمل باعث بلند شدن اتومبیل از سطح زمین می شود .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی


جك مكانیكی دارای چهار بازوی فلزی است ، كه به شكل لوزی قرار گرفته است و در اثر دوران پیچ بلندی كه درون قطر لوزی قرار دارد چهار بازو بهم نزدیك شده و در نتیجه ارتفاع جك زیاد می گردد . این عمل باعث بلند شدن اتومبیل از سطح زمین می شود . كاربرد اصلی این محصول جهت بالا بردن اتومبیل به منظور تعویض پنجری و انجام تعمیرات می باشد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی :

٢٦٧٢ : ویژگی ها و روش آزمون جک های مکانیکی قابل حمل از نوع پیچی برای اتومبیل


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی


در اكثر كشورهای جهان جك های مكانیكی به دلیل سادگی تكنولوژی ساخت ، قابل تولید در ظرفیت های مختلف می باشد ، از لحاظ میزان تقاضا نیز كلیه افراد دارای خودروی سواری از آن استفاده می نمایند ، كه البته این محصول در آینده به تدریج جای خود را به جكهای هیدرولیك خواهد داد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی


• شرایط واردات

واردات انواع جك مكانیكی شامل هیچ گونه شرایط یا محدودیتی جهت تولید یا واردات نمی باشد . همچنین این محصول جزء فهرست كالاهای مشمول اجرای اجباری استاندارد برای واردات نمی باشد . حقوق ورودی تعرفه واردات انواع جك مكانیكی به ازای هر کیلوگرم ١٥ درصد می باشد .

موارد مصرف قطعات مورد مطالعه در گروه خودرویی می باشد ، که بازار فوق شرایط خاصی را در واردات قطعات اعمال می نمایند ، که در اینجا اشاره ای کوتاه بر آن شده است .

بازار قطعات خودرو

بازار قطعات خودرو دركشورمان به سه گروه OES- OEM و AM تقسیم می گردد و شرایط خرید این گروه ها به صورت زیر است .

بازار OEM

در این بازار به طوركامل قطعات از داخل كشور تهیه می شود و لذا در صورتی كه امكان ساخت داخل برای قطعه ای موجود نباشد . خودروساز خود رأساً اقدام به واردسازی قطعه مورد نیاز می نماید . لذا واردات توسط غیر و فروش آن به خودروساز اتفاق نمی افتد ( خودروساز قطعات وارداتی را خرید نمی كند . )

بازار OES

شرایط این بازار نیز مشابه شرایط عنوان شده برای بازار OEM است .

بازار AM

در این بازار شرایط رقابتی برقرار است . لذا در صورتی كه قطعات وارداتی قابلیت رقابت به لحاظ كیفی و قیمت به موارد مشابه داخلی را داشته باشند ، امكان واردات وجود خواهد داشت . با توجه به مطالب ذكر شده ، می توان عنوان کرد كه عملاً امكان واردات و فروش قطعات در بازار OEM و OES تنها برای شرکت های خودروساز قابل انجام بوده ولی در بازار AM واحدهای مختلف امکان واردسازی و فروش قطعات منفصله خودرو را دارا هستند .

• شرایط صادرات

این محصول جزو فهرست كالاهای مشمول اجرای استاندارد اجباری جهت صادرات نبوده و لذا دارای هیچ محدودیتی در این زمینه نمی باشد .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی :

این کالا یک ابزار عمومی جهت بالابردن خودرو به منظور تعویض پنجری و انجام تعمیرات جزیی توسط كاربر خودرو می باشد ، لذا بعنوان یك ابزار كار از اهمیت ویژه ای برخوردار است ولیکن یک کالای استراتژیک محسوب نمیشود .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی

1 – برش ( انواع ورق و میلگرد )
2 – تراشکاری
3 – پرسکاری ( انواع واشرها ، کاسه ساچمه ، ساچمه و پرچ )
4 – مونتاژ
5 – تمیزکاری
6 – رنگ کاری
7 – بسته بندی

1‐ برش : ورقهای فولاد ی ٢٤‐ST به ضخامت ٤ میلیمتر و ٣ میلیمتر جهت ساخت پایه بازوی زیرین و فوقانی نگهدارنده پایه بالایی و زیرین و قلاب توسط گیوتین برش داده می شوند . همچنین میلگردهای فولادی ٠٥‐ST به ضخامت قطرهای ٦،١٣،١٦،٢٦ توسط مفتول به اندازه های موردنظر جهت ساخت توپی مهره دار ، دسته جک ، پین برش داده می شوند .

2‐ تراشکاری : میلگردهای فولاد ی به قطر ٢٦ میلیمتر پس از برش توسط سری تراش ، تراش داده می شوند ، جهت ساخت توپی ها میلگرد فولادی به قطر ١٦ میلیمتر پس از برش توسط مفتول بر، توسط ماشین تراش رو تراش می گردد ، میلگرد فولادی به قطر ٦ میلیمتر نیز توسط سری تراش جهت ساخت پین تراش داده می شود .

3‐ پرسکاری : ورق های فولادی پس از مراحل برش اول یه جهت ساخت پایه ها و بازوها توسط پرس صد تن برشکاری لبه ها شده ، سپس توسط پرس ٤٠ تن سوراخکاری شده و توسط پرس ٢٥ تن خم کاری می گردد .

4‐ مونتاژ : قطعات ساختنی و خریدنی توسط پرس دستی مونتاژ می گردند .

5‐ تمیزکاری : جک ها توسط عملیات رنگ کاری توسط تری کلرواتیلن تمیز می گردند ، تا به راحتی بر روی جک ها قرار می گیرد .

6‐ رنگ کاری : دراین مرحله جک ها توسط پیستوله رنگ آمیزی شده و درون کوره پخت رنگ قرار گرفته تا رنگ پخته شود .

7‐ بسته بندی : جک ها در داخل پوشش پلاستیکی قرار گرفته و تعداد٣٦ عدد از جک ها پس از بسته بندی اولیه در یک جعبه چوبی قرار می گیرند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی

• ماشین گیوتین
• ماشین برش مفتول
• ماشین سری تراش
• ماشین غلطک کاری
• ماشین مته
• ماشین مفتول خم کن
• ماشین پرس
• ماشین پرچ کاری
• کوره پخت رنگ

لینک دانلود طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی ، از طریق این صفحه ، در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد . لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید جک خودرو | جک هیدرولیکی و مکانیکی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

 


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool