جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Car sunroof and roof top

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

این محصولات از جمله قطعات تزئینی در داخل خودرو و جهت افزایش راحتی سرنشینان تعبیه شده اند . البته نقش آفتابگیر به عنوان مانع رسیدن تشعشعات آفتاب به چشم راننده و افزایش ایمنی او در هنگام رانندگی كاملا روشن می باشد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو


با توجه به مشخصات فنی ارائه شده محصول از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران ، طرح حاضر مربوط به تولید آفتابگیر ، عایق سقف و رودری خودرو می باشد . البته لازم به ذكر است كه تولید این قطعات جهت خودرو پیكان با توجه به توقف تولید این خودرو در كشور لازم به نظرنمیرسد ، لذا تولید آنها برای انواع خودرو در این طرح مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

مشخصات فنی محصول مورد مطالعه در این طرح به این شرح است :

آفتابگیر : از فوم پلی اتیلن و روكش pvc
رودری : از فیبر و فوم چرم مصنوعی
عایق سقف : از فوم پلی اتیلن و روكش pvc


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو


این محصولات از جمله قطعات تزئینی در داخل خودرو و جهت افزایش راحتی سرنشینان تعبیه شده اند . البته نقش آفتابگیر بعنوان مانع رسیدن تشعشعات آفتاب به چشم راننده و افزایش ایمنی او در هنگام رانندگی كاملا روشن می باشد ، علاوه بر اینكه در آفتابگیرهای جدید از صفحه نمایش LCD استفاده شده كه هدف از آن ایجاد سرگرمی و افزایش زیبایی خودرو بوده است .

كیفیت ، زیبایی و دوام این محصولات بسیار مهم می باشد ، زیرا غالبا این محصولات در بازار قطعات یدكی كمتر به فروش می رسد و با اتمام عمر مفید خودرو از بین می روند ، كه البته فروش آفتابگیر و تعویض آن در بازار انجام می شود .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو


مورد مصرف قطعات تولیدی طرح در صنعت خودرو می باشد ، لذا کشورهای تراز اول در تولید خودرو را می توان به عنوان بزرگترین تولیدکننده و همچنین بزرگترین مصرف کننده قطعات مورد مطالعه معرفی نمود ، كه از آن جمله می توان به كشورهای آمریكا ، آلمان ، ژاپن و چین اشاره كرد . اما با توجه به آمارهای وزارت بازرگانی به دلیل كلی بودن كد تعرفه این محصولات ، نمی توان به صراحت عنوان نمود كه نیاز بازار داخل از چه كشورهایی تامین می گردد .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو


• شرایط واردات

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال ١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 25 درصد امکان واردات وجود دارد .

• شرایط صادرات

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد ، اما با این حال و با توجه به كاربرد این محصولات ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری تولیدکننده از شرایطی می باشد ، که در طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو ، به شرایط فوق اشاره شده است .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو


قطعه سازی یکی از صنایع مادر و اساسی در هر کشور به شمار می آید . این محصولات خود به عنوان کالای واسطه ای در تولید انواع خودرو مورد استفاده قرارمی گیرند ، از اینرو توسعه صنعت قطعه سازی به مفهوم توسعه صنعت خودرو سازی کشور است و لذا مجموعه قطعه سازی را می توان به عنوان یکی از محورهای توسعه هر كشور برشمرد .

در صنعت قطعه سازی خودرو بهره گیری از استعدادها و توانمندی های بالقوه مزیت های نسبی موجود و قابل خلق ، ارتقا بهره وری عوامل تولید ، دستیابی به دانش نوین ، مهارت ها و فن آوری های روز، در اختیار قراردادن اطلاعات بازرگانی صحیح و به هنگام به صادرکنندگان ، بهره گیری از تجهیزات نوین در امرارتباطات و شناخت بازارهای هدف صادراتی و ویژگی های آنها جهت تحقق بخشیدن به اهداف برنامه جهش در صادرات کالاهای غیرنفتی از اهمیت بالایی برخوردار است .

بدین منظور شناخت کالاهای مزیت دار کشور از جمله قطعات خودرو از یک سو و شناخت بازارهای هدف صادراتی این محصولات از سوی دیگر می تواند در توسعه پایدار صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی کمک شایانی نماید .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو


• فرآیند تولید آفتابگیر خودرو

١‐ برش : مواد اولیه مصرفی شامل مفتول ، فومها و روکش توسط مفتول بر، برش غلطک دار و کاتر به اندازه مورد نظر برش داده می شود .

٢‐ خمکاری : قطعات فلزی شامل قطعه مصرفی قاب ، فنر و بین فلزی توسط پرس ، خمکاری شده و قاب فلزی توسط قالب مخصوص خم می گردد .

٣‐ چسب زنی : در این مرحله برای چسباندن لایه های فوم زیر و روی محصول به یکدیگر و همچنین آینه به روکش ، عملیات چسب زنی انجام می گیرد .

٤‐ مونتاژ : در این مرحله قطعات ساخته شده روی قاب فلزی مونتاژ می گردنند .

٥‐ دوخت : در این مرحله روکش به مجموعه مونتاژ شده توسط دستگاه دوخت متصل می گردد .

٦‐ بسته بندی : تعداد دو عدد از آفتابگیرهای چپ و راست در داخل نایلون قرار گرفته ، نهایتا تعداد ٢٠ جفت از محصول در یک کارتن مقوایی بسته بندی می گردد .


فرآیند تولید رودری خودرو به صورت زیر می باشد


١‐ برش : فیبر و فوم توسط اره عمودی برش خورده كه و گیوتین برش ، مخصوص فوم روکش بكار گرفته می شود .

٢‐ چسب پاشی : چسب توسط پیستوله به سطح فیبر خام پاشیده می شود .

٣‐ مونتاژ فوم به فیبر : پس از پاشیدن چسب به سطح فیبر ، فوم روی فیبر کشیده شده و لبه های آن از پشت توسط منگنه پانچ می گردد .

٤‐ فرم دهی فوم روکش : در این مرحله جهت شکل دهی شیارهای موجود بر روی در و ایجاد شکل های تزئینی عمل فرم دهی توسط دستگاه دوخت انجام می گیرد .

٥‐ بسته بندی : رودری های تولید پس از بازرسی درون نایلون بسته بندی قرار گرفته به انبار محصول هدایت می گردد .


فرآیند تولید عایق سقف خودرو

١‐ برش : برش عایق ، توسط دستگاه برش فوم و برش روکش ، توسط کاتر انجام می گیرد .

٢‐ چسب زنی : سطح روکش توسط غلطک چسب کاری می گردد .

٣‐ مونتاژ : عایق و روکش روی هم مونتاژ می گردند .

٤‐ خشک کردن : فوم و روکش برای خشک شدن و طبله نکردن در داخل خشک کن ( اتو) به مدت یک ساعت قرار می گیرد .

٥‐ بسته بندی : جهت سهولت انبار و نگهداری و حمل و نقل تعداد ٥٠ عدد از عایق های تولید شده روی یک پالت چوبی قرار می گیرد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو

• ماشین گیوتین
• ماشین پرس
• ماشین تراش
• نقطه جوش
• ماشین كمپرسور
• اره عمود بر
• ماشین مفتول بر
• دریل

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آفتابگیر و رودری و عایق سقف خودرو ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool