طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان سال 1400 + pdf + word

Car flooring

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

این محصول به صورت پوشش كامل روی موكت قرار گرفته و موجب نظافت آسان و جلوگیری از نفوذ گرما و سرما و پوسیدگی كف خودرو می شود . همچنین عایق صوتی بسیار قوی می باشد و از ورود سر و صداهای محیط بیرون خودرو به داخل جلوگیری می نماید .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان


كفپوش سه بعدی داخلی خودرو ساخته شده از مواد پلی یورتان به عنوان یك كفپوش كامل در داخل خودروها استفاده شده و تابه حال سابقه تولید در كشور را نداشته است .

اهمیت این طرح توان تولید اختصاصی برای اندازه و سایز خودروهای مختلف ، تكنولوژی آسان و استفاده از ماشین آلات با ظرفیت تولید 120000 ست 5 تكه در دو شیفت كاری ، می باشد .

این محصول به صورت پوشش كامل روی موكت قرار گرفته و موجب نظافت آسان و جلوگیری از نفوذ گرما و سرما و پوسیدگی كف خودرو می شود . همچنین عایق صوتی بسیار قوی می باشد و از ورود سر و صداهای محیط بیرون خودرو به داخل جلوگیری می نماید .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان


محصول این طرح تنها در صنعت خودرو قابل مصرف است ، اما آنچه توان تولید را بالا می برد ارائه انواع كفپوش برای انواع خودروهاست . تا به حال محصولات وارداتی و تولیدی در داخل به صورت تك سایز عرضه می گردید . در این طرح تاكید تولید كننده بر توجه به نیاز مشتری می باشد ، برای محصولاتی فابریكی كه مختص به خودروهای آنان باشد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان :

SAE J80-2004 : Automotive Rubber Mats


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان


صنعت خودرو نماد توسعه صنعتی هر كشوری بوده ، همه صنایع را در خود داشته و نشان توان فنی كشورها می باشد . با توجه به تنوع قطعات لاستیكی خودرو و وفور تولید كنندگان این قطعات در سراسر جهان ، ارائه اطلاعات مجزا راجع به هر یك از قطعات امكان پذیر نمی باشد .

بنابراین در ادامه اسامی برخی از تولیدكنندگان قطعات لاستیكی خودرو ارائه شده است . تولیدكننده های قطعات لاستیكی عمدتا در جهان بصورت محلی می باشند .

• Zhenjiang star group
• Ningbo ouya
• Daocheng auto parts industry
• Qingdo odyking International co.
• Mixexport company


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان


• شرایط واردات

از لحاظ قانونی محدودیتی برای واردات این محصول وجود ندارد . به طبع محصولات خریداری شده و وارداتی از سایر كشورها بر طبق استانداردهای خاص و ویژه تعریف شده در سطح ملی و بین المللی ارزیابی و آزموده می شوند . شرایط ورود كالاهای مورد نظر طبق مصوبه هیئت وزیران شامل حقوق پایه و سود بازرگانی است كه مالیات ، حق ثبت سفارش كالا ، انواع عوارض و سایر وجوه دریافتی از كالاهای وارداتی را كه جمعا معادل 4% ارزش گمركی كالا تعیین شده به نام حقوق ورودی معروف است .

• شرایط صادرات

با توجه به اینكه صادرات كالاها نقش اساسی در توسعه و رونق اقتصادی هر كشور دارد واز طرفی با حمایت وپشتیبانی از صادرات كالاهای غیر نفتی توسط دولت و عدم محدودیت خاص برای این تولیدات می توان بازار صادراتی پر رونقی برای محصول پیش بینی نمود و با فراهم نمودن شرایط ذیل سهم صادراتی مناسبی از بازار را تصاحب نماید :

1. اخذ استانداردها وگواهینامه های معتبرمورد نیاز
2. پیاده سازی سیستم های كیفی
3. قیمت مناسب در مقایسه با محصولات مشابه
4. بسته بندی مناسب


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان


1. منحصر بفرد بودن محصول و بازارهای بكر و تازه در صنعت تزئینات اتومبیل
2. ایجاد 25 شغل مستقیم و ده ها شغل غیر مستقیم
3. ایجاد رونق اقتصادی
4. فروش كالا به استانهای همجوار
5. امكان صدور كالا به كشورهای همجوار
6. توسعه دانش فنی تولید كالا
7. داشتن اولویت از نظر توسعه اقتصادی اجتماعی نظام جمهوری اسلامی ایران
8. عدم نیاز ارزی برای مواد اولیه و ماشین آلات طرح
9. وجود بازار فروش در كشور


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان

فرایند اصلی در تولید این محصولات اكستروژن صفحه ای و پرسی می باشد . دستگاه اصلی اكسترود یك اكسترود یك ماردونه است که با توان تولید 200 كیلوگرم بر ساعت می باشد .

فرآیند اكستروژن :

ابتدا مواد خام را به درون قیف خوراك دهی مواد می ریزیم . سپس توسط دستگاه هیتر مواد را حرارت می دهیم و پس از الك كردن مواد و ذوب ، آنها را درون میكسر ریخته و پس از عبور مواد از غلطك های خنك كننده و سردكردن و روكش كشیدن آن ها ، بوسیله ی تیغه بخش های اضافه را جدا را جدا كرده و سپس مواد پس ازعبور از غلطك ها به درون دستگاه های پرس مورد نیاز ریخته می شوند .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان

• ماشین اكستروژن تولید ورق پی یو
• لمینت
• میكسر و همزن
• ریل و تونل گرمایشی
• ماشین پرس 10 تنی
• ماشین پرس 13 تنی
• ماشین پرس 17 تنی
• ماشین پرس 40 تنی
• قالب برای انواع اتومبیل

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کفپوش خودرو از جنس پلی یورتان ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.