جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع برق و الکترونیکطرح توجیهی تولید انواع سنسور ( سنسور اکسیژن و اولتراسونیک ) سال 1400
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Car horn

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید بوق خودرو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید بوق خودرو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

بوق خودرو جزء وسایل علامت دهنده و كمكی راننده در هنگام رانندگی می باشد . کاربرد اصلی این محصول ، به عنوان وسیله هشدار سمعی در خودرو می باشد .

نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بوق خودرو :

با توجه به مشخصات فنی ارائه شده محصول از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران طرح حاضر مربوط به بوق خودرو می باشد . مشخصات فنی محصول این طرح الكترومكانیك و از نوع حلزونی می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بوق خودرو


محصول این طرح یعنی بوق خودرو جزء وسایل علامت دهنده و كمكی راننده در هنگام رانندگی میباشد . در كشورهای پیشرفته استفاده از این ابزار توسط راننده كمتر از سایر كشورها می باشد كه این امر به فرهنگ ترافیك و حمل و نقل در هر كشور باز می گردد .

با توجه به این موضوع و فرهنگ ترافیك در كشور چنین به نظر می رسد كه استفاده از این ابزار توسط رانندگان كشورمان نسبت به سایر كشورها از استقبال بیشتری برخوردار بوده است البته نباید تنها به جوانب منفی استفاده از این وسیله اشاره نمود چرا كه در فضای بسته ای كه راننده موظف به كنترل وسیله نقلیه خود می باشد و امكان ارتباط با سایرین را ندارد مزایای بوق به چشم خواهد آمد .


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بوق خودرو


مورد مصرف قطعات تولیدی طرح در صنعت خودرو می باشد لذا کشورهای تراز اول در تولید خودرو را می توان به عنوان بزرگترین تولیدکننده و همچنین بزرگترین مصرف کننده قطعه مورد مطالعه معرفی نمود كه از آنجمله می توان به كشورهای آمریكا ، آلمان ، ژاپن و چین اشاره كرد .

كشورهای تركیه ، فرانسه ، چین ، هند و تایوان از كشورهایی می باشند كه بخش عمده این كالا را به كشورمان صادر می كنند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بوق خودرو


• شرایط واردات

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی سال ١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 40 درصد امکان واردات وجود دارد .

• شرایط صادرات

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد . لیکن از آنجایی که این محصول یک کالای صنعتی و مهندسی محسوب می گردد از اینرو ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری تولید کننده از شرایطی می باشد که در زیر به این شرایط اشاره شده است .

برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ قیمت

یکی از معیارهای مهم در صادرات ، قیمت های رقابتی جهانی می باشد که این مورد نیز به شرایط اقتصاد کلان کشور در مقایسه با کشورهای مقصد صادرات و قیمت جهانی این محصول باز می گردد .

از جمله این شرایط میتوان به نرخ ارز ، نرخ بهره ، قیمت مواد اولیه ، نرخ تورم و موارد مشابه اشاره کرد که با توجه به متغیر بودن عوامل فوق لازم است توجیه پذیری اقتصادی صادرات در زمان واقعی صادرات و کشورهای مقصد مورد تحلیل قرار گیرد .

برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ کیفیت

کیفیت یکی از موارد عمده دیگر است که در صادرات كالا های صنعتی نقش محوری دارد . در این صنعت کیفیت به مفهوم رعایت اصول فنی و مهندسی در ساخت ، استفاده از مواد مرغوب ، کیفیت در فرایند ساخت و ... است که تولید کننده جهت ورود به بازارهای جهانی لازم است از توانائی های فوق برخوردار باشد .

برخورداری از استاندارد جهانی

این محصول می بایستی مطابق با استاندارد بین المللی ژاپن ٩٢١١JIS-C تولید شود .

آشنایی کامل با امور تجارت جهانی

فعالیت در بازارهای جهانی مستلزم آگاهی کامل صادر کننده از مقررات و الزامات تجارت جهانی می باشد .

برخورداری از توان مالی مناسب

دوره وصول مطالبات در صادرات عموما طولانی است از این رو لازم است كه صادر كننده از توان مالی مناسب برخوردار باشد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بوق خودرو


قطعه سازی یکی از صنایع مادر و اساسی در هر کشور به شمار می آید . این قطعه خود به عنوان کالای واسطه ای در تولید انواع خودرو یا بازار خدمات پس از فروش آن مورد استفاده دارد از این رو توسعه صنعت قطعه سازی به مفهوم توسعه صنعت خودرو سازی کشور است و لذا مجموعه قطعه سازی را می توان به عنوان یکی از محورهای توسعه کشورها تلقی کرد . بنابراین در مجموع ملاحظه می گردد ، که قطعه تولیدی طرح از درجه اهمیت بالایی برخوردار میباشد .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید بوق خودرو

1- ورق روغنی
2- پرس فرم
3- برش دستی
4- سوراخکاری
5- رنگ کاری
6- مونتاژنهایی
7- تست
8- بسته بندی
9- تسمه فولادی
10- برش
11- برش دستی
12- فرم دهی
13- تزریق
14-مواد پلاستیکی
15- سیم لاکی
16- بوبین پیچی
17- عملیات تکمیلی
18- تزریق مواد پلاستیکی
19- پلی اتیلن
20- تزریق
21- بوبین پیچی
22- عملیات تکمیلی
23- تزریق
24- مواد پلاستیک
25- ورق فلزی
26- برش با گیوتین
27- فرم دهی
28- تزریق
29- مواد پلاستیک


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید بوق خودرو

• ماشین پرس ضربه ای ٨٠ تن
• ماشین پرس هیدرولیك ١٠٠ تن
• ماشین تزریق ١٥٠ گرمی
• ماشین تزریق ٥٠ گرمی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بوق خودرو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید بوق خودرو ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی ::


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool