جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ سال 1400 + pdf + word - 3.3 out of 5 based on 7 votes
امتیاز کاربر:  / 7
ضعیفعالی 

Bearings and Bearings2

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

به طور کلی تمام بلبرینگ ها و رولبرینگ ها از دو عدد رینگ و مجموعه ای از اجزای غلتنده ، که در مسیر مشخص داخل رینگ ها حرکت می کنند ، تشکیل شده اند . این محصولات از ﺧﺎﻧﻮاده ﯾﺎﺗﺎﻗﺎن ها می باشند ، که در ﺻﻨﻌﺖ ﺧﻮدرو مورد استفاده قرار می گیرند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ


نام محصول بلبرینگ و رولبرینگ می باشد و انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

بلبرینگ های غلتشی

به طور کلی تمام بلبرینگ ها و رولبرینگ ها از دو عدد رینگ و مجموعه ایی از اجزا غلتنده که در مسیر مشخص داخل رینگ ها حرکت میکنند تشکیل شده اند . شکل های استاندارد این اجزا شامل : ساچمه و رولر استوایه ای و ..... می باشند .

انواع بلبرینگ های غلتشی

بلبرینگ های شعاعی رولبرینگ های شعاعی
بلبرینگ های کف گرد رولبرینگ های کف گرد
بلبرینگ های خاص
بلبرینگ ها و شاخه های آن

انواع بلبرینگ های شعاعی

بلبرینگ های شیار عمیق - بلبرینگ های سری – بلبرینگ های دینام – بلبرینگ های شیارعمیق با شیار عمیق ساچمه ها– بلبرینگ ها با تماس زاویه ای یک ردیفه – بلبرینگ با تماس چهار نقطه ای – بلبرینگ ها با تماس زاویه ای دو ردیفه – بلبرینگ های خود تنظیم – بلبرینگ های مقطع باریک .

بلبرینگ های شیار عمیق

در این نوع بلبرینگ ها در هر رینگ یک شیار عمیق با دایره های شعاعی برابر شعاع ساچمه وجود دارد . به خاطر وجود همین شیار و ایجاد سطح تماس بالا بین ساچمه ها و رینگ ها این نوع بلبرینگ ها توان تحمل بارهای شعاعی زیاد به همراه نیرو های محوری دارند .

معمولا در بلبرینگ های شیار عمیق از قفسه های دو تکه استفاده می شود . این قفسه ها معمولا از پرسکاری ورق فولادی یا برنجی ساخته می شوند . نیمه های قفسه در دو طرف بلبرینگ قرار گرفته و توسط پرچ با خم کردن لبه های اضافی روی آنها بر هم متصل می گردند .

انواع رولبرینگ های شعاعی

رولبرینگ های استوانه ای – رلوبرینگ های سوزنی – رولبرینگ های مخروطی – رلوبرینگ با رولر های شبکه ای – رولبرینگ های کروی..

بلبرینگ های کف گرد

بلبرینگ های کف گرد با سطح تماس شیار دار – بلبرینگ های کف گرد با تماس زاویه ای – بلبرینگ های مفصلی یا پاشنه ای

روبرینگ های کف گرد

رولبرینگ های کف گرد کروی – رولبرینگ های کف گرد استوانه ای – رولبرینگ های کف گرد سوزنی – رولبرینگ های کف گرد مخروطی – رولبرینگ های محوری – شعاعی .

بلبرینگ های خاص

برای مصارف خاص طراحی می شود و خارج از استاندارد می باشد .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ


ﺑﻠﺒﺮﯾﻨﮕﻬﺎ وروﻟﺒﺮﯾﻨﮕﻬﺎ از ﺧﺎﻧﻮاده ﯾﺎﺗﺎﻗﺎﻧﻬﺎ ﻣﯿﺒﺎﺷﻨﺪ ، که در ﺻﻨﻌﺖ ﺧﻮدرو ﻣﺼﺎرف ﺑﺴﯿﺎری دارﻧﺪ . ﺑﺨﺼﻮص ﮐﻪ در اﺗﺼﺎﻟﻬﺎی ﺧﻮدرو ﻓﻼﻧﭽﯽ ﺑﻠﺒﺮﯾﻨﮕﻬﺎ ﺧﻮدرو وزن ، ﺑﺮﺣﺴﺐ ﺟﺎی ﻗﺮار ﮔﯿﺮی ﻣﻌﻤﻮﻻ داﺷﺘﻦ ﺑﺎ ﺗﻤﺎس ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻣﺤﯿﻂ اﻃﺮاف ﺧﻮد ، ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ .

در ﺑﻌﻀﯽ ﻣﻮاﻗﻊ ﺧﺮاﺑﯽ ﯾﺎ ﺗﺎب داﺷﺘﻦ ﻣﺤﻮرﺗﻮﭘﯽ و ...را ﺑﻠﺒﺮﯾﻨﮓ ﺑﺎ ﺧﺮاﺑﯽ اﺷﺘﺒﺎه می ﮔﯿﺮﻧﺪ و ﺑﺎ ﻋﻮض ﮐﺮدن ﺑﻠﺒﺮﯾﻨﮓ ﻣﺸﮑﻞ ﻓﻘﻂ ﺑﺮای ﻣﺪت ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﺣﻞ ﻣﯽ ﺷﻮد ﺑﺎ و ﯾﺎ اﻧﺪاﺧﺘﻦ ﺑﻠﺒﺮﯾﻨﮓ ﻏﯿﺮ اﺳﺘﺎﻧﺪارد ﺗﻮﺳﻂ اﻓﺮاد ﺳﻮد ﺟﻮ زﻣﯿﻨﻪ ﺑﺮای ﺧﺮاﺑﯽ توپی ﻣﺤﻮر و .... فراهم می گردد .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ :

3829 : بلبرینگ پمپ آب خودرو


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ


کشورهای آلمان ، چین و فرانسه از کشورهای تولید کننده عمده این محصول و آلمان ، آمریکا و فرانسه از کشورهای عمده مصرف کننده این محصول می باشند .


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ

• شرایط واردات

در زمینه واردات این محصول شرایط خاصی وجود نداشته و وارد کنندگان با پرداخت 10% حقوق ورودی مربوط به کالا می توانند نسبت به واردات آن اقدام نمایند .

• شرایط صادرات

صادرات این کالا محدودیت صادراتی نداشته و صادرکنندگان عمده می توانند از مشوقهای صادراتی استفاده نمایند .

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ :

با توجه به کاربرد گسترده این قطعات در صنایع خودروسازی به عنوان یک قطعه مورد نیاز ، این کالا جهت شرکتهای خودروساز دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ

• ماشین پرس press 500 تن هیدرولیک
• ماشین تراش CNC
• ماشین فرز CNC
• ماشین تراش 3 متری
• ماشین تراش 5,1 متری
• ماشین فرز

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید بلبرینگ و رولبرینگ

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید بلبرینگ و رولبرینگ ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool