جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح توجیهی رایگاندانلود رایگان طرح توجیهی word بسته بندی لوبیا
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Injector valve

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

سوپاپ انژکتور در خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت که هر خودرو بدون استثناء از این قطعه استفاده می کند ، لیکن مشخصات فنی این قطعه به نسبت نوع خودرو متفاوت می باشد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور


انژکتور چیزی جز یک سوپاپ که به صورت الکترونیکی کنترل می شود نیست . این سوپاپ می تواند چندین بار در ثانیه باز و بسته شود و پمپ سوخت بنزین را با فشار به آن می رساند. هنگام تزریق سوخت ، یک آهنربای الکتریکی میله ای را حرکت می دهد ، که سوپاپ انژکتور را باز می کند و به سوخت تحت فشار پشت آن ، اجازه می دهد از یک تازل ریز به بیرون پاشیده شود .

نازل طوری طراحی شده که سوخت را پودر کند و تا جایی که ممکن است آن را به ذرات ریزی تبدیل کند تا به راحتی بسوزد . مقدار سوختی که به موتور می رسد به زمانی که سوپاپ انژکتور باز است بستگی دارد ، به این زمان پهنای تپش می گویند که توسط ECU کنترل می شود .

انژکتور ها به لوله های ورودی متصل هستند به طوری که مستقیما سوخت را به سوپاپ ورودی می پاشند . لوله ای که سوخت تحت فشار را به انژکتورها می رساند ، ریل سوخت نامیده می شود .


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور


محصول تولیدی طرح سوپاپ انژکتور خودرو است و لذا کاملا واضح است که مورد مصرف و کاربرد این قطعه در خودرو سازی است و می توان گفت که هر خودرو بدون استثناء از این قطعه استفاده می کنند ، لیکن مشخصات فنی این قطعه به نسبت نوع خودرو متفاوت است .

لازم به ذکر است که بازار قطعات خودرو به بخش های زیر تقسیم بندی می گردد . بازار OEM این بازار را خودروسازان کشور تشکیل می دهند ، که شرکت های تأمین کننده آنها اقدام به تأمین قطعات مورد نیاز خود از قطعه سازان می نمایند .

شرکت های ساپکو ( تأمین کننده شرکت ایران خودرو ) شرکت سازه گستر سایپا ( تأمین کننده شرکت سایپا ) شرکت اپکو ( تأمین شرکت ایران خودرو دیزل ) از شرکت اصلی فعال در این بازار به شمار می آیند .


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور


در سیستم کدینگ و لیست استانداردهای تعریف شده در موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران دقیقا به موضوع محصول مورد بحث در این طرح اشاره نشده است . بنابراین در اینجا سعی شده است به تمامی استانداردهای مربوط به تولید شکلات در انواع مختلف اشاره شود و موارد نزدیک به محصول مورد نظر نیز به تشریح بیان گردد ، حال لیست استانداردهای مربوط در ذیل آمده است.

تجهیزات تزریق سوخت – واژه نامه - قسمت دوم : انژکتور های سوخت : 2-5252
خودرو – خدمات تعمیرگاهی – تعمیرگاه انژکتور و پمپ انژکتور – ویژگی ها : 6355


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور


محصول مورد مصرف قطعات تولیدی طرح در صنعت خودرو می باشد . لذا کشورهای تراز اول در تولید خودرو را میتوانیم به عنوان بزرگترین تولید کننده و همچنین بزرگترین مصرف کننده قطعات مورد مطالعه معرفی نماییم ، برخی از کشورهای عمده تولید کننده خودرو و میزان تولید آنها در سال ۲۰۰۹ (به عنوان صنایع مصرف کننده قطعات مورد مطالعه) عبارتند از : چین ، ژاپن ، ایالات متحده ، آلمان ، کره جنوبی ، برزیل ، هند ، اسپانیا ، فرانسه ، مکزیک ، کانادا ، ایران ، بریتانیا ، چک ، تایلند ، لهستان ، ترکیه ، ایتالیا و ...


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور


با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی برای واردات قطعات مورد مطالعه وجود ندارد ، لذا با پرداخت حقوق گمرکی به شرح میزان ذکر شده امکان واردات وجود خواهد داشت .
همچنین محدودیت خاصی جهت صادرات محصول مورد مطالعه وجود ندارد .


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور


قطعه سازی یکی از صنایع مادر و اساسی در هر کشور به شمار می آید . این قطعات خود به عنوان کالای واسطه ای در تولید انواع خودرو یا بازار خدمات پس از فروش آن مورد استفاده دارند .

از این رو توسعه صنعت قطعه سازی به مفهوم توسعه صنعت خودروسازی کشور است و لذا مجموعه قطعه سازی را می توان به عنوان یکی از محورهای توسعه کشورها تلقی کرد . در حال حاضر چندین واحد صنعتی مشابه طرح حاضر در کشورمان مشغول قطعه سازی برای خودرو می باشند .

خودرو های صنعتی و کشاورزی از دیگر موارد کاربرد قطعات طرح است و اهمیت این صنعت نیز برای همگان روشن و شفاف می باشد . همچنین می توان با افزایش صادرات قطعات کمک بزرگی به صادرات غیر نفتی کشور کرد ، که این امر با توجه به افزایش تولیدات خودرو در منطقه امکان پذیر است .

بنابراین در مجموع ملاحظه می گردد که قطعات تولیدی طرح ، به عنوان زیرساخت های صنعت کشور به شمار می آیند و از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشند .


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور

شرحی بر فعالیت های مختلف فرایند تولید :

• ماشینکاری

بخشی از قطعات مورد مطالعه از طریق ماشینکاری تولید خواهد شد ، ولی باید گفت که ماشین های مورد استفاده در این فرآیند ، از نوع ماشین آلات مخصوص می باشند .

• عملیات حرارتی

عملیات حرارتی در مورد قطعات از اهمیت بالایی برخوردار است ، چرا که سطح سختی این قطعات لازم است از درجه بالایی برخوردار باشد .

• عملیات تکمیلی

ماشینکاری قطعات ریخته شده و همچنین قطعاتی که تحت عملیات حرارتی قرار گرفته اند ، نیاز به انجام عملیات ماشینکاری تکمیلی دارند . از این رو با انجام عملیات تکمیلی قطعه علاوه بر برخورداری از صافی سطح مناسب ، به دقت ابعادی مورد نظر رسانده می شود .


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور

• دستگاه CNC
• دستگاه تراش
• دستگاه گرین
• كوره با متعلقات
• ابزارآلات مربوطه

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید سوپاپ انژکتور

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 99 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

  • در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سوپاپ انژکتور ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool