جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع ساختمانیطرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید اجاق گاز سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 4.5 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

Fardar gas stove

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید اجاق گاز سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید اجاق گاز را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. اجاق گاز فردار مورد مصرف خانگی داشته و جزیی از لوازم پخت و پز به حساب می آید .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید اجاق گاز


 

اجاق گاز فردار مورد مصرف خانگی داشته و جزیی از لوازم پخت و پز به حساب می آید . ﻃـﺮﺡ ﺣﺎﺿـﺮ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ اجاق گاز فردار با مشخصات فنی : چهار شعله و پنج شعله فردار می باشد .

استاندارد های قابل توجه اجاق گاز :

٨٣٨ : اجاق گاز فردار خانگی ‐ ویژگیها و شرایط كار

کشور های عمده تولید کننده اجاق گاز :

با توجه به اینكه اجاق گاز مصرف عمومی دارد تولید آن در اغلب كشورهای صـنعتی جهان عمومیت دارد كشورهای آمریكا ، آلمان ، ایتالیا ، چین و تركیه كشورهای عمده تولید كننده این محصول می باشند . با كیفیت ترین اجاق گازهای خارجی از ایتالیا و آلمان وارد ایران می شوند . اگرچه بسیاری از ماركهـایی كـه به نـام ساخت ایتالیا و ساخت آلمان به فروش می رسند در واقع در چین و تركیه تولید می شوند .

 


شرایط واردات و صادرات اجاق گاز


 

شرایط واردات اجاق گاز

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی 45 درصد امکان واردات وجود خواهد داشت .

معرفی شرایط صادرات اجاق گاز

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید اجاق گاز


 

با توجه به بررسی های انجام گرفته در ارتباط با اهمیت استراتژیكی كالا محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیكی نمی باشد . این محصول در صورت داشتن قابلیت رقابت از لحاظ كیفی با محصولات خارجی می تواند بازار داخلی را به خوبی پوشش داده و سبب درآمدزایی بیشتر تولیدكننده شود . این محصول قابل تولید در اكثر كشورها بوده و در ضمن این كالا دارای هیچ گونه موانع سیاسی ، اجتماعی جهت ورود به بازار نمی باشد .

دانش فنی و مهارت های لازمه جهت تولید این محصول و تكنولوژی مربوط به آن در حد نیاز در كشور وجود دارد . از آنجاییكه مسیله سوخت و هزینه های انرژی در اكثر كشورهای جهان حایز اهمیت می باشد كلیه دستگاه ها و تجهیزات مرتبط از جمله محصول این طرح با انرژی نیز دارای اهمیت بسزایی خواهد بود .

 


فرایند تولید اجاق گاز

 

1. برش ( ورق آهنی ، ورق استیل ، مفتول )

2. پرسکاری

3. خمکاری

4. لبه زنی

5. سوراخکاری

6. پولیش کاری

7. جوشکاری

8. پلیسه کاری

9. رنگ کاری

10. خشک کردن کورهای

11. مونتاژ قطعات

12. روکش استیل

13. پرچکاری

14. مونتاژ قطعات داخلی

15. نصب لوله کشی داخلی

16. نصب المنت

17. نصب شیشه نما

18. نصب شیرگردان و کلیدها

19. نصب سنگ برجی و چدن شعله پخش کن

20. بسته بندی

21. انبار

پروسه تولید اجاق گاز از بخشهای ورقکاری ، جوشکاری ، رنگ کاری ، مونتاژ و تست و کنترل تشکیل شده است .

در ابتدا ورق فولادی به ضخامت یک میلیمترکه بصورت رول می باشد در رول بازکن بازشده و توسط قیچی در ابعاد مورد نظر بریده می شود . سپس توسط پرسهای ضربه ای و هیدرولیک ، سوراخکاری و یا فرورفتگی و برجستگی های طر احی شده انجام می گیرد .

لبه ها در این مرحله توسط پرس برك خم می شوند . برای لبه های درب و دورصفحه بالایی از ورق استیل به ضخامت ٧/٠ می شود که برش و خم کاری میگردد تا در مرحله مونتاژ به اجاق اتصال یابد .

پس از آماده شدن قطعات عملیات جوشکاری توسط نقطه جوش و درز جوش صورت می پذیرد . در انتهای این مرحله بدنه اجاق آماده شده و توسط نوار نقاله به قسمت شستشو حمل می گردد و پس از چربی گیری به اتاق رنگ انتقال یافته و توسط پیستوله رنگ ( معمولاﹰ سفید ) بر روی آن پاشیده می شود .

در مرحله بعد از تونل هوای گرم ( درجه حرارت ١٦٠ درجه سانتی گراد به مدت ٢٠ دقیقه ) عبور داده شده تا خشک و پخته گردد . صفحه بالایی اجاق می تواند از استیل و یا لعابی باشد . چنانچه لعابی باشد پس از برش و فرم دهی آن در وان لعاب غوطه ور شده و سپس در کوره ٨٠٠ درجه سانتی گراد پخته می شود . همچنین سینی فر نیز به همین صورت آماده و لعابکاری می گردد . شبکه فلزی نیز از مفتول ٤ میلیمتری تهیه و خم کاری و دو سر آن بهم جوش می خورد .

در صورتیکه جنس مفتول فولادی باشد حتماﹰ باید در کارگاه های بیرون آبکاری کرومی نیکل بر روی آن انجام شود . در مرحله مونتاژ ، شبکه روی صفحه و طبقات داخل فر كه در داخل كارگاه تهیه می گردند و شیشه نما ، شیر کنترل گاز ، کلیدهای شیر ، چراغ داخل فر ، موتور جوجه گردان و لوله های رابط و سر شعله برنجی که در کارگاه های بیرون بصورت سفارشی تولید می شوند به بدنه اجاق گاز نصب می گردد .

مرحله نهایی تست عبور گاز و شعله ها و عملکرد شیرها و دبی گاز می باشد . پس از کنترل ، اجاق ها بسته بندی شده و به انبار حمل می گردند . جهت صرفه جویی در سرمایه گذاری می توان برای لعابکاری سینی فر و صفحه بالای اجاق از خدمات کارگاه های لعاب کاری استفاده نمود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید اجاق گاز

 

• ماشین پرس هیدرولیكی

• ماشین پرس برك

• پرس ضربه ای

• گیوتین

• چرخ لبه زن

• پرس دستی

• دستگاه خم كاری

• دریل دستی

• دریل ستونی

• ماشین پولیش

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید اجاق گاز فردار

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 98 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 98 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید اجاق گاز ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool