طرح توجیهی کنتور سازی | کنتور گاز دیافراگمی سال 1400

Meter Gas

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی کنتور سازی ( کنتور گاز دیافراگمی ) سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی کنتور سازی ( کنتور گاز دیافراگمی ) را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

کنتورهای گاز خانگی دیافراگمی یکی ازابزارهای متداول اندازه گیری جریان گاز می باشند . این محصولات ( کنتورگاز ) به عنوان یک کالای نهایی مورد استفاده خانوارها در واحدهای مسکونی می باشند, همچنین جهت مصرف واحدهای تجاری و کسبه نیز کاربرد دارند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کنتور سازی | کنتور گاز دیافراگمی


 

کنتورهای گاز خانگی دیافراگمی یکی ازابزارهای متداول اندازه گیری جریان گاز میباشند ازآنجائیکه استفاده ازاین کنتورها بسیار متداول است ، مطالعه این کنتورها از جنبه های گوناگون میتواند در بهبود مکانیزم های بکار رفته درآنها و همچنین دقت اندازه گیری این نوع کنتورها موثر باشد .

کنتور گاز دیافراگمی در محفظه ، حجم مشخصی دارد که توسط یک دیافراگم چرمی از هم جدا شده است . هر دو محفظه دارای سوپاپ های ورودی وخروجی است . فشار گاز سبب میشود که محفظه ها به طور متناوب پر وخالی شوند در نتیجه دیافراگم متناوبا کش می آید وسپس به حالت عادی باز می گردد .

حرکت دیافراگم به سیستمی از اهرمها منتقل میشود که کنترل کننده سوپاپهای محفظه هاست . برای آنکه جریان گاز در درون کنتور تا آنجا که امکان پذیر است پیوسته باقی بماند دو سیستم دو محفظه ای با هم ترکیب میشوند و یک واحد را تشکیل میدهند . برای اندازه گیری مصارف مشترآین گاز خانگی و تجاری تا 160 SCM/Hمیبایستی آنتورهای دیافراگمی بكار برده شوند .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کنتور سازی | کنتور گاز دیافراگمی


 

این محصول ( کنتورگاز ) به عنوان یک کالای نهایی مورد استفاده خانوارها در واحدهای مسکونی میباشد همچنین جهت مصرف واحدهای تجاری و کسبه نیز کاربرد دارد . یکی ازابزارهای متداول اندازه گیری جریان گاز میباشند .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کنتور سازی | کنتور گاز دیافراگمی


 

برای تولید کنتور سازی | کنتور برق | کنتور گاز باید استانداردهای شماره ۴۵١٣ رعایت شوند .

کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کنتور سازی | کنتور برق | کنتور گاز :

• کشورهای عمده تولید کننده

Germany - United States of America - Netherlands – Slovakia – Argentina – China – France – Canada -United Kingdom - Japan - Belgium – Austria – Singapore - Russian Federation - Poland - Republic of Korea - Belarus
Italy – Brazil - Romania

• کشورهای عمده مصرف کننده

United Kingdom – Canada - Austria - Republic of Korea – Spain – Colombia - United States of America - China
Russian Federation – Hungary – Belgium – France – Netherlands - Ukraine - Italy - Chinese Taipei - Brazil

 


فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید کنتور سازی  ( کنتور گاز دیافراگمی )

 

ابتدا توسط دستگاه تزریق قطعات پلاستیکی کنتور تولید میگردد سپس ورقها در کوره حرارت دیده ، تا در مرحله کشش توسط دستگاه پرس ١٨٠ تن به شکل مورد درخواست شده در آمده و بدنه کنتورآماده گردد .

پس از آماده شدن بدنه ، بدنه را رنگ زده سپس قطعات بر روی هم سوار و نصب میگردد آنگاه در پایان مونتاژ و اتصال لوله رابط به بدنه عمل تست بر روی کنتور به عمل می آید و سپس بعد از تائید کنترل کیفیت محصول مورد نظر به انبار مواد آماده ارسال میگردد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کنتور سازی ( کنتور گاز دیافراگمی )

 

• ماشین تزریق ١٩٠گرمی

• ماشین فرز یونیورسال

• ماشین تراش

• ماشین پرس ١٨٠تن _ هیدرولیک

• کوره

• مته ستونی

• ماشین فیکس فیلتر

• حدیده

• قالب جهت تزریق١٩٠گرمی

• اره لوله بر

• قالب جهت پرس١٨٠تن

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کنتور گاز

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کنتور برق

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کنتور سازی | کنتور برق | کنتور گاز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.