طرح توجیهی تولید سشوار برقی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Electric hair dryer1

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سشوار برقی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سشوار برقی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.  سشوار برقی برای خشك كردن و حالت دادن مو به كار رفته و دارای طرح ها و مدل های مختلف می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سشوار برقی


 

محصول تولیدی طرح سشوار دستی می باشد که این دستگاه برای خشك كردن و حالت دادن مو به كار رفته و دارای طرح ها و مدل های مختلف می باشد .

محصول سشوار دستی با مشخصات فنی ١١٠٠‐ ١٨٧٥ وات از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران طرح حاضرمربوط به تولید سشوار دستی می کنند .

اهمیت استراتژیک تولید سشوار برقی :

با توجه به بررسی های انجام گرفته در ارتباط با اهمیت استراتژیكی كالا، محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیكی نمی باشد. دانش فنی و مهارت های لازمه برای تولید این محصول و تكنولوژی مربوط به آن در كشور وجود دارد اما عدم توانایی در طراحی این محصول در كشور به عدم توانایی در صادرات منجر شده است . این محصول قابل تولید در اكثر كشورها بوده و در ضمن این كالا دارای هیچ گونه موانع سیاسی ، اجتماعی و... برای ورود به بازار نمی باشد .

استاندارد های قابل توجه سشوار برقی :

برای تولید سشوار برقی باید استانداردهای شماره ٢٣‐١٥٦٢ و ١‐١٥٦٢ رعایت شوند .

 


کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سشوار برقی


 

این محصول جهت خشك كردن و حالت دهندگی مو مورد استفاده قرار می گیرد و بدین دلیل مورد استفاده بسیارآرایشگاه و منازل می باشد . از این رو می توان اذعان نمود که تولید و مصرف آن در بسیاری از کشورهای جهان عمومیت دارد . لیکن در کشورهای صنعتی تولید و مصرف آن از حجم بالایی به نسبت سایر کشورهای جهان برخوردار می باشد .

كشورهای آمریكا ، چین ، هند ، آلمان ، تایوان و فرانسه كشورهای عمده تولید كننده این محصول می باشند .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید سشوار برقی


 

• شرایط واردات سشوار برقی

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی 30 درصد ، امکان واردات وجود خواهد داشت .

شرایط صادرات سشوار برقی

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تو لیدی طرح هیچگونه شر ایط و محدودیتی وجود ندارد . با این وجود ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری تولید کننده از شرایطی می باشد که زیر به شرایط فوق اشاره شده است .

- برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ قیمت

یکی از معیارهای مهم در صادرات ، قیمت های رقابتی جهانی می باشد که این مورد نیز به شرایط اقتصاد کلان کشور در مقایسه با کشورهای مقصد صادرات و قیمت جهانی سشوار دستی باز می گردد . از جمله این شرایط می توان به نرخ ارز، نرخ بهره ، قیمت مواد اولیه ، نرخ تورم و موارد مشابه اشاره کرد که با توجه به متغیر بودن عوامل فوق ، لازم است توجیه پذیری اقتصادی صادرات در زمان واقعی صادرات و کشور های مقصد مورد تحلیل قرار گیرد .

- برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ کیفیت

کیفیت یکی از موارد عمده دیگر است که در صادرات كالا نقش محوری دارد . در ساخت سشوار دستی ، کیفیت به مفهوم رعایت اصول فنی و مهندسی در ساخت ، استفاده از قطعات با كیفیت مناسب ، كنترل های کیفیتی در فرآیند ساخت و... است که تولید کننده جهت ورود به بازارهای جهانی لازم است از توانائی های فوق برخوردار باشد .

- دارا بودن استانداردهای جهانی

دارا بودن استانداردهای جهانی برای تولید و صادرات این محصول حائزاهمیت می باشد .

- آشنایی کامل با امور تجارت جهانی

فعالیت در بازارهای جهانی مستلزم آگاهی کامل صادر کننده از مقررات و الزامات تجارت جهانی می باشد .

 


فرایند تولید سشوار برقی

 

1- مونتاژ هیتر( سیم مقاومت ، طلق نسوز ، قطع کننده حرارتی )

2- نصب موتور

3- اتصال کلید و سیم رابط

4- نصب نیم بدنه پایینی

5- پروانه و پنجره

6- اضافه شدن نیم بدنه بالایی

7- مونتاژ نهایی ( کلاهک سر، غلاف پلاستیکی محل ورود سیم به سشوار ، نگهدارنده ضربدری طلق ، برچسب مشخصات ، پایه نگهدارنده ، پیچ ها ، سیم ها ، پرچ ، کابلشو برنجی )

8- سشوار دستی

سشوار نیز مانند بسیاری دیگر از وسایل و لوازم الکتریکی متشکل از قطعات مختلف می باشد . این قطعات شامل دو دسته قطعات استاندارد موجود در بازار ( خریداری شده ) و قطعات خاص ( قابل ساخت در واحد بر اساس سفارش در واحدهای دیگر ) می شود .

اقلام دو شاخه ، سیم سر خود ، پیچ ها ، ترمینال ، کلید سه وضعیتی ، سیم ، الکتروموتور، سیم مقاومت ، قطع کننده حرارتی ، پرچ و کابلشو برنجی قطعاتی هستند که در بازار موجود بوده و پس ازتهیه و انبارسازی مستقیما در خط مونتاژ قابل استفاده خواهند بود .

قطعات نیم بدنه پائینی و بالایی ، کلاهک سر، غلاف پلاستیکی محل ورود سیم به سشوار، پروانه ، طلق نسوز، نگهدارنده ضربدری طلق ، بر چسب مشخصات و پایه نگهدارنده قطعاتی هستند که بایستی بصورت سفارش تهیه شوند .

روش تولید قطعات شامل نیم بدنه پائینی ، نیم بدنه بالایی ، پنجره کلاهک سرسشوار، پروانه ، نگهدارنده ضربدری و پایه نگهدارنده به شكل تزریق مواد پلاستیکی به درون قالب دارای حفره های زیاد طلق نسوز بوده و سیم اتصال نیز با عملیات بسیار ساده تولید می گردد طلق با استفاده از عمل پرسکاری به قطعه مورد نظر تبدیل شده و سیم اتصال نیز توسط سیم چین قطع و به طول مورد نظر تبدیل می گردد .

بعد از تهیه قطعات ( اعم از تامین بصورت خرید و یا سفارش ) مونتاژ قطعات مختلف صورت گرفته که در طرح حاضر با توجه به حجم تولید محصول ، روش مونتاژ دستی و به کمک ابزارهای معمولی و پنوماتیکی و در کنار نقاله مونتاژ پیش بینی گردیده است .

منظور از روش دستی روشی است که در آن عمل حمل و نقل و انتقال قطعات به خط مونتاژ و ایستگاههای کاری ، عملیات مونتاژ، تست و بسته بندی محصول توسط کارگر و با استفاده از ابزارهای متعارف دستی صورت می گیرد .

در هنگام عملیات مونتاژ می بایست ترتیب ، تقدم و تاخر اضافه شدن قطعات به یکدیگر مشخص گردد . ضمناﹰ با انجام کنترل های لازم بر روی مواد اولیه و قطعات آماده خریداری شده ، قطعات نیم ساخته سفارشی و محصول نهایی می توان از کیفیت استاندارد و قابل قبول محصول خروجی از کارخانه اطمینان حاصل نمود .

ماشین آلات مورد نیاز جهت تولید سشوار برقی :

• پرس پنوماتیکی

• پرچ کن

• نقاله تسمه ای

• کمپرسور هوا

• دستگاه تست دی الکتریک

 

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید سشوار برقی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید سشوار برقی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.