طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

Electric mills

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. آسیاب و مخلوط کن برقی از جمله لوازم خانگی می باشند ، که جهت آسیاب و پودر کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی


 

محصول آسیاب و مخلوط کن برقی با مشخصات فنی ٧٠٠ وات ، ظرفیت مخلوط کن ١٢٠٠ و ظرفیت آسیاب ٥٥ سانتی متر مکعب ، وزن ٣ کیلو گرم از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران ، طرح حاضر مربوط به آسیاب و مخلوط کن برقی می باشد . البته لازم به ذكر است كه تولید تنها این مدل از محصول به تنهایی مقرون به صرفه نخواهد بود و معمولا واحدهای تولیدی با توجه به امكانات ، در حال تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی می باشند تا از این طریق بتوانند هزینه ها را كاهش داده و سهم خود را از بازار افزایش دهند .

کاربرد آسیاب و مخلوط کن برقی :

آسیاب و مخلوط کن برقی از جمله لوازم خانگی است که برای آسیاب و پودر کردن مواد غذایی از آن استفاده می شود .

استاندارد های قابل توجه آسیاب و مخلوط کن برقی :

برای تولید آسیاب و مخلوط کن برقی باید استانداردهای شماره ١‐ ١٥٦٢ و ١٤‐١٥٦٢ رعایت شوند .

کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده آسیاب و مخلوط کن برقی :

در سالهای اخیر صادرات آسیاب و مخلوط کن برقی به كشور های همسایه از جمله آذربایجان وعراق افزایش چشمگیری داشته است و كشورهایی مانند پاكستان ، ارمنستان ، تركمنستان ، تاجیكستان و آلمان نیز بازار مصرف محصولات ما را شامل می شوند . از جمله تولیدكننده های دیگر که سهم عمده واردات این محصول به کشور را دارند می توان به تركیه ، چین و ایتالیا اشاره كرد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی


 

• شرایط واردات آسیاب و مخلوط کن برقی

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال١٣٨٦ محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 55 درصد امکان واردات آسیاب و مخلوط کن برقی وجود دارد .

• شرایط صادرات آسیاب و مخلوط کن برقی

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچ گونه محدودیت خاصی وجود ندارد بااین وجود ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری تولیدکننده از شرایطی میباشد که در زیر به شرایط فوق اشاره شده است .

- برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ قیمت

یکی از معیارهای مه م در صادرات، قیمت های رقابتی جهانی می باشد که این مورد نیز به شرایط اقتصاد کلان کشوردرمقایسه با کشورهای مقصد صادرات و قیمت جهانی آسیاب و مخلوط کن بر میگردد . از جمله این شرایط می توان به نرخ ارز، نرخ بهره ، قیمت مواد اولیه ، نرخ تورم و موارد مشابه اشاره کرد که با توجه به متغیر بودن عوامل فوق لازم است توجیه پذیری اقتصادی صادرات در زمان واقعی صادرات و کشورهای مقصد مورد تحلیل قرار گیرد .

- برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ کیفیت

کیفیت یکی از موارد عمده دیگر است که در صادرات كالاهای صنعتی نقش محوری دارد .

- دارا بودن استانداردهای جهانی

جهت صادرات این محصول باید استانداردهای جهانی را مد نظر قرار داد .

- آشنایی کامل با امور تجارت جهانی

فعالیت در بازارهای جهانی مستلزم آگاهی کامل صادر کننده از مقررات و الزامات تجارت جهانی می باشد .

اهمیت استراتژیک تولید آسیاب و مخلوط کن برقی :

از آنجایی که این محصول جز کالاهای اساسی در دنیای امروز نمی باشد دارای اهمیت استراتژیکی نیز نخواهد بود اما بدلیل اهمیت انرژی در زندگی به کاربری انواع کم مصرف این محصول حائز اهمیت و توجه می باشد .

 


فرایند تولید آسیاب و مخلوط کن برقی


 

فرآیند تولید آسیاب و مخلوط کن به صورت زیر است :

1. قطعات آماده خریدنی و سفارشی ( مواد اولیه )

2. مونتاژ نیم بدنه فوقانی

3. مونتاژ مکانیزم قطع و وصل

4. مونتاژ موتور

5. مونتاژ دو شاخه و پارازیتگر

6. مونتاژ نیم بدنه تحتانی

7. پیش مونتاژ تیغه آسیاب

8. مونتاژ محفظه تیغه و درپوش

9. پیش مونتاژ بدنه

10. مونتاژ صفحه دایره خاموش و روشن و درب

11. مونتاژ نهایی

12. بسته بندی و تست

13. محصول ( آسیاب و مخلوط کن برقی )

ابتدا نیم بدنه اصلی فوقانی همراه با مکانیزم قطع و وصل به وسیله پیچ گوشتی مونتاژ شده و سپس در قسمت بعد موتور و مفصل سرموتور به آن اضافه میگردد . آنگاه کابل تغذیه ، سیم ها و اتصال کابلش و توسط سیم چین بریده و به آن اضافه و وارنیش و پارازیت گیر نیز به ترتیب افزوده خواهند شد .

در نیم بدنه اصلی تحتانی محفظه آسیاب ، تیغه ازیک طرف و صفحه درپوش و بدنه درپوش ( سوار بر هم ) از طرف دیگر به محصول نیم ساخته اضافه و محصول نهایی را تشکیل داده و پس از تست و کنترل هر واحد محصول در کیسه پلاستیکی گذارده شده و همراه دو قطعه یونولیتی داخل کارتن گذاشته می شود .

همچنین در بدنه مخلوط کن محور فولادی ، تیغه ، محافظ پلاستیکی دور محور مونتاژشده و پس از اضافه شدن صفحه خاموش و روشن درب مخلوط کن و درپوش سوراخ وسط درب کامل گشته و سپس تست و بسته بندی میگردد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی

 

• ماشین کانوایر

• قالب ها

• تجهیزات مونتاژ وعمومی كارگاه

• ماشین کمپرسور

 

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید آسیاب و مخلوط کن برقی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید آسیاب و مخلوط کن برقی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.