طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

electric iron

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

اتو دستگاهی است که از آن برای صاف کردن و آهار دادن چین و چروک لباس ، پارچه ، پرده و غیره استفاده می شود . اتو ضمن اینكه لباس ها را زیبا می كند ، باعث میكروب كشی آنها نیز می شود همچنین هیچ لباسی پیدا نمی شود ، كه بعد از شست و شو نیاز به اتو نداشته باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار


 

محصول اتو برقی خانگی با مشخصات فنی ٢٢٠ ولت ،٥٠ هرتز با توان مصرفی ١کیلو وات ، وزنی معادل ٢ کیلوگرم با مشخصات و ویژگی های مندرج در استانداردهای ملی ایران به شماره١٣٠٣ و ٣‐١٥٦٢ از سوی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران ، طـرح حاضـرمربوط به اتو برقی می باشد .

البته لازم به ذكر است كه تولید تنها این مدل از محصـول بـه تنهـایی مقـرون بـه صـرفه نخواهد بود و معمولا واحدهای تولیدی با توجه به امكانات ، در حال تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی می باشند تـا ازاین طریق بتوانند هزینه ها را كاهش داده و سهم خود را از بازار افزایش دهند .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار


 

اتو دستگاهی است که از آن برای صاف کردن و آهار دادن چین و چروک لباس ، پارچه ، پرده و غیره استفاده می شود اتو ضمن اینكه لباس ها را زیبا می كند ، باعث میكروب كشی آنها نیز می شود هیچ لباسی را پیدا نمی كنید كه بعد از شست و شو نیاز به اتو نداشته باشد . اتو نوعی لوازم خانگی است كه ارتباط تنگاتنگی با پوشاك دارد بسیاری از مردم تصور می كنند ازاتو فقط برای صاف كردن چین و چرو ك های لباس باید استفاده كرد .

در حالی كه این تصور كاملا غلط است . صاف كردن لباس یكی از كاربردهای اتو است . از اتو البته با درجه حرارت متوسط رو به بالا میتوان برای میكروب كشی لباس ها ( بعد از شست و شو ) نیز استفاده كرد . پوشاك بسته به جنس و رنگ آنها هركدام یك رفتار ویژه در برابر حرارت نشان می دهند . اتو می تواند به لباس ها بدون آنكه ظاهر سوختگی برجای بگذارد ، آسیب برساند .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار


 

برای تولید انواع اتو برقی و اتو بخار باید استانداردهای شماره ١٣٠٣ - ٣‐ ١٥٦٢و١‐١٥٦٢ رعایت شوند .

کشورهای عمده تولید کننده انواع اتو برقی و اتو بخار :

در سالهای اخیر صادرات اتو برقی به كشورهای همسایه از جمله افغانسـتان ، ارمنسـتان وعـراق افـزایش چشـمگیری داشته است . از جمله عمده تولید كننده های این کالا که سهم عمده واردات این محصول به کشور را دارند می توان بـه آلمان ، چین ،کره و فرانسه اشاره كرد .

 


شرایط واردات و صادرات انواع اتو برقی و اتو بخار


 

• شرایط واردات انواع اتو برقی و اتو بخار

طبق کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مربوط به سال١٣٨٦ محدودیت خاصی جهـت واردات محصـول مورد مطالعه وجود ندارد لذا با پرداخت حقوق گمرکی 45 درصد امکان واردات اتو برقی وجود دارد .

• شرایط صادرات انواع اتو برقی و اتو بخار

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچ گونه محدودیت خاصی وجود ندارد بـا این وجود ورود به بازارهای جهانی مستلزم برخورداری تولید کننده از شرایطی میباشد که در زیر به شـرایط فوق اشاره شده است .

- برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ قیمت

یکی از معیارهای مهم در صادرات ، قیمت های رقابتی جهانی می باشد که این مورد نیز به شرایط اقتصاد کلان کشوردرمقایسه با کشورهای مقصد صادرات و قیمت جهانی اتو برقی باز میگردد . از جمله این شرایط می توان به نرخ ارز، نرخ بهره ، قیمت مواد اولیه ، نرخ تورم و موارد مشابه اشاره کرد که با توجه به متغیر بودن عوامل فوق لازم است توجیه پذیری اقتصادی صادرات در زمان واقعی صادرات و کشور های مقصد مورد تحلیل قرار گیرد .

- برخورداری از مزیت رقابتی به لحاظ کیفیت

کیفیت یکی از موارد عمده دیگر است که در صادرات كالاهای صنعتی نقش محوری دارد .

- دارا بودن استانداردهای جهانی

جهت صادرات این محصول باید استانداردهای جهانی را مد نظر قرار داد .

- آشنایی کامل با امور تجارت جهانی

فعالیت در بازارهای جهانی مستلزم آگاهی کامل صادر کننده از مقررات و الزامات تجارت جهانی می باشد .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار

 

از آنجایی که این محصول جز کالاهای اساسی در دنیای امروز نمی باشد دارای اهمیت استراتژیکی نیز نخواهد بود اما بدلیل اهمیت انرژی در زندگی بکاربری انواع کم مصرف این محصول و یا استفاده از آن در ساعات کم مصرف حائز اهمیت و توجه می باشد .

در مورد اتو برقی گزینه های مناسب تکنولوژی بر پایه نیازهای مشتری و سلایق خانواده ها ، زیبایی و کارایی ، ارگونومی و ایمنی استوار است . آنچه که باید به آن توجه کرد فرهنگ مصرف کننده در بازارهای هدف می باشد شناخت دقیق این فرهنگ عاملی مهم در موفقیت است . برای تولید محصولات منطبق با نیاز مشتری ، به طراحی مهندسی و صنعتی مناسب ضرورت بیشتری احساس می شود .

 


فرایند تولید انواع اتو برقی و اتو بخار

 

فرآیند تولید اتو برقی به صورت زیر می باشد .

1- مونتاژ لامپ و المنت ( المنت لامپ ، ترموستات )

2- مونتاژ مجموعه حرارتی به کف ( کفه اتو )

3- مونتاژ به اتو ( قطعه فلزی رو )

4- مونتاژ قطعه عایق ( عایق باکالیتی )

5- مونتاژ دسته ( دسته اتو )

6- مونتاژ ترموستات ( ترموستات و دریچه دسته )

7- کنترل

8- بسته بندی

فرآیند مونتاژ متشکل از سه قسمت می باشد (عملیات مونتاژ و بسته بندی، حمل قطعات نیمه ساخته در طول خط مونتاژ و بازرسی قطعات و محصول ). عملیات مونتاژ بطریق نیمه اتوماتیک ، حمل قطعات نیمه ساخته توسط نوار نقاله و تست و کنترل قطعات نیز در مراحل مختلف مونتاژ بوسیله تجهیزات تست انجام می پذیرد .

عملیات مونتاژ به ترتیب ایستگاه های کاری ، در ٦ مرحله صورت می گیرد :

1‐ در اولین مرحله المنت ( ازنوع میله ای با قدرت حرارتی ١٠٠٠ وات که طبق سفارش خم کاری شده و به دو سر آن سر سیم هایی با روکش نسوز متصل شده است ) به ترموستات و لامپ سیگنال متصل می شود .

2‐ در این مرحله مجموعه حرارتی اتو ( شامل ترموستات ، المنت و لامپ ) که محصول نیمه سـاخته ایسـتگاه شـماره ١ مونتاژ می باشد برروی کفه اتو نصب می شود .

3‐ در این مرحله قطعه فلزی رویه اتو ( به عنوان محافظ و پوشاننده قطعات المنت و ترموستات ) توسط دو عدد پـیچ بـه قسمت کفه مونتاژ می گردد .

4‐ در ایستگاه چهارم عایق با کالیتی اتو ( به عنوان عامل بازدارنده ازانتقال حرارت به دسته اتو و نیز حذف تماس قطعات برقی اتو با دسته اتو) توسط سه عدد پیچ نگهدارنده به روی قسمت فلزی بدنه اتو نصب می گردد . در این مرحله سیم های داخلی اتو نیز به پیچ های اتصال عایق باکالیتی بسته می شوند .

5‐ در ایستگاه پنجم ، دسته اتو به اتو متصل می شود به این منظور ابتدا غلاف پلاستیکی محافظ سیم رابط اتو در داخل دسته قرار گرفته آنگاه دو سر سیم دو شاخه به پیچ های اتصال عایق باکالیتی متصل می شود و دسته نیز توسط پیچ های نگهدارنده به روی قسمت باکالیتی نصب می گردد .

6‐ در این آخرین مرحله ازعملیات مونتاژ، دریچه جلوی دسته نصب شده و درجه ترموستات نیز با فشار دست روی محور ترموستات نصب می گردد . سپس بازرسی نهایی اتو انجام می گیرد و بعد از انجام کنترل های لازم ، اتوی آماده شده و سالم در کیسه نایلون و جعبه مخصوص بسته بندی می شود .

ماشین آلات مورد نیاز جهت تولید انواع اتو برقی و اتو بخار :

• ماشین کانوایر

• ماشین کمپرسور

• تجهیزات مونتاژ

 

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید انواع اتو برقی و اتو بخار

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع اتو برقی و اتو بخار ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه

ارسال
سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1402 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.