جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 2.3 out of 5 based on 3 votes
امتیاز کاربر:  / 3
ضعیفعالی 

refrigerator dual

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

 

یخچال جهت خنك و سالم نگاه داشتن مواد غذایی در مدت زمان كوتاه ، مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول می تواند از فاسد شدن مواد غذایی در مدت زمان كوتاه جلوگیری به عمل آورد ، كه این مسئله از لحاظ سلامت مواد غذایی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید


 

با توجه به شخصات فنی ارائه شده محصول از سوی سازمان صنایع كوچك شهرك های صنعتی ایران طرح حاضر مربوط به تولید یخچال خانگی با مشخصات فنی ذكر شده در جدول ادامه می باشد .

باید به این نكته توجه لازم را مبذول داشت كه تولید تنها این مدل از محصول به تنهایی مقرون به صرفه نخواهد بود معمولا واحدهای تولیدی با توجه به امكانات خود در حال تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی می باشند تا از این طریق بتوانند هزینه ها را كاهش داده سهم بازار خود را افزایش دهند .

محصول تولیدی در این واحد یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید می باشد كه جهت خنك و سالم نگاه داشتن مواد غذایی در مدت زمان كوتاه مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد های قابل توجه یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید :

با مراجعه به فهرست استانداردهای تدوین شده موسسه استاندارد ملی ایران یخچال فریزر خانگی با شماره استانداردهای ١٥٦٢ ، ٤٢٦٨ ، ٢٤٨٢ ، ٤٢٦٩ و ٢٥٤ ، جزء فهرست كالاهای مشمول اجرای اجباری استاندارد جهت تولید توزیع صادرات می باشند ، كه رعایت استاندارد فوق جهت کلیه تولید کنندگان الزامی می باشد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید


 

این محصول می تواند از فاسد شدن مواد غذایی در مدت زمان كوتاه جلوگیری به عمل آورد ، كه این مسئله از لحاظ سلامت مواد غذایی بسیار حائز اهمیت می باشد . از این رو می توان اذعان نمود که تولید مصرف آن در بسیاری کشورهای جهان عمومیت دارد .

آمریكا ، چین ، ایتالیا ، آلمان از عمده تولیدكنندگان این محصول در دنیا می باشند . از جمله عمده ترین كشورهای صادركننده این محصول به ایران نیز می باشند . كشورهای تاجیكستان افغانستان نیز عمده كشورهایی هستند كه وارد كننده این محصول از ایران می باشند .

شرایط واردات و صادرات یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید :

با مراجعه به کتاب مقررات صادرات واردات وزارت بازرگانی نتیجه گیری شده است ، که محدودیت خاصی جهت واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . لذا با پرداخت حقوق گمرکی که در جدول آمده است امکان واردات وجود خواهد داشت .

از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگان جهت صادرات محصول تولیدی طرح هیچگونه محدودیتی وجود ندارد .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید


 

با توجه به بررسی های انجام گرفته در ارتباط با اهمیت استراتژیكی كالا ، محصول طرح در ایران دارای اهمیت استراتژیكی نبوده اما از آنجائیكه انرژی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد . این محصول در صورت داشتن قابلیت رقابت از لحاظ كیفی با محصولات خارجی می تواند بازار خارجی را به خوبی پوشش داده و سبب درآمدزایی بیشتر جهت تولیدكننده شود .

این محصول قابل تولید در اكثر كشورها بوده در ضمن این كالا دارای هیچ گونه موانع سیاسی ، اجتماعی جهت ورود به بازار نمی باشد . دانش فنی مهارت های لازمه جهت تولید این محصول تكنولوژی مربوط به آن در حد نیاز در كشور وجود دارد .

 


فرایند تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید

 

یخچال خانگی از قطعات اجزا متعددی تشکیل یافته که بر اساس نحوه تامین ، قطعات متشکله یخچال به سه دسته تقسیم می شوند :

- قطعاتی که در واحد ساخته می شوند از قبیل بدنه اصلی یخچال درب قطعاتی که با سفارش واحد واگذاری آن به سایر واحدهای تولیدی ساخته می شوند نظیر اجزاء بدنه ( فودلاین ، جامیوه ای ، ظرف یخ ، کاردک ، جا تخم مرغی ، جا کره ای ، سینی درب پراتور ، حفاظ لامپ ، سینی روی جامیوه ای ) 

- اجزاء درب ( دور لاینر ، دستگیره ، پلاک نام یخچال ، نوار پلاستیکی دور درب ، تسمه مغناطیسی ، لولا ، دانسور ، سیم تغذیه دو شاخه سر خود ، جعبه مستقیم ) ،

- جزوه راهنما ، قطعاتی که مستقیماً از بازار خریداری می شود ( همچون قفل ، ترموستات ، درایر ، اورلود ، اواپراتور ، رله ، کمپرسور ، کلید معکوس ، لامپ ، سیم ، سر پیچ ، گاز جهت ساخت فوم ، مواد تمیز کننده فسفاته کاری رنگ ، انواع پیچ مهره واشر ، لوله مسی ، پرچ ) .

عملیاتی که در واحد صورت می گیر بدین شرح است :

مراحل تولید بدنه درب :

جهت ساخت بدنه یخچال ورق های فولادی به صورت رول وارد كارگاه می شود ، تحت عملیات برشكاری قرار گرفته ، سپس عملیات خمكاری توسط پرس برك بر روی ورق ها انجام می گیرد .

جهت ساخت درب سایر قطعات فولادی مانند دیوار پشت صفحه یخچال ، لچکی ها ، تثبیت کننده ها ، صفحه نشیمن گاه موتور نیز ورق ها توسط توسط قیچی ورق بری برش خورده ، سپس عملیات پرسكاری توسط دستگاه پرس بر روی آنها صورت خواهد گرفت . سپس قطعات بدنه درب بر روی یك نقاله غلطكی قرار گرفته جوشکاری ( جوش کاربیت نقطه جوش ) بر رو آنها انجام می گیرد .

خط رنگ كاری :

قطعات آماده شده در مرحله قبل وارد خط رنگ می شود . خط رنگ شامل چهار مرحله می باشد : مرحله اول كه شامل عملیات سنگ زنی سمباده زنی زدن خمیر تروتکس می باشد ، كه بعد از مرحله اول بر روی نقاله غلطکی انجام می شود .

مرحله دوم كه این مرحله بدنه یا درب به گیره نقاله هوایی منتقل شده مراحل چربی زدایی با اسید ، باز ، شستشو با آب سرد گرم فسفاته کردن ، شستشوی مجدد سپس خشک کردن در هوای ١٤٠ درجه سانتیگراد انجام می شود.

در مرحله سوم پاشش رنگ پودری با روش الکترواستاتیک در کابین مخصوص صورت می گیرد .

مرحله چهارم مرحله پخت رنگ می باشد ، که در دمایی حدود ٢٠٠ درجه انجام خواهد شد .

در پایان مرحله فوق قطعه رنگ شده بر روی نقاله غلطکی منتقل به انبار موقت انتقال خواهد یافت .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید

 

• پرس رول فرمینگ

• پرس کشش

• پرس ضربه ای

• پرس خم کن ضربه ای

• دستگاه شارژ

• دستگاه تزریق فوم

• دستگاه تزریق تروتكس

• خط رنگ

• تجهیزات كارگاهی

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید یخچال و فریزر دوقلو و ساید بای ساید ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool