جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هاطرح توجیهی هتل 5 ستاره سال 1401 + word + pdf + کامفار
طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی ( گردباف و کتان ) سال 1400 + کامفار - 3.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

cotton fabric

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتان سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتان را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


پارچه های حلقوی شامل دو دسته کلی " پارچه های حلقوی تاری – کتن و راشل " و " پارچه های حلقوی پودی – گردباف " هستند و در آنها نخ ها با طراحی های بسیار گسترده ، به شکل حلقه داخل ساختار پارچه قرار می گیرند . شکل حلقه ای نخ داخل ساختار پارچه سبب خصوصیات کشسانی در اینگونه پارچه ها می شود و امکان استفاده گسترده از آنها در انواع لباس های ورزشی را جذب می نماید .

 


معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتانمحصول تولیدی طرح حاضر انواع پارچه گردباف پنبه ، پلی استر ، و پارچه کتن و راشل می باشد .

پارچه های حلقوی : پارچه های حلقوی شامل دو دسته کلی " پارچه های حلقوی تاری – کتن و راشل " و " پارچه های حلقوی پودی – گردباف " هستند و در آنها نخ ها با طراحی های بسیار گسترده ، به شکل حلقه داخل ساختار پارچه قرار می گیرند . شکل حلقه ای نخ داخل ساختار پارچه سبب خصوصیات کشسانی در اینگونه پارچه ها می شود و امکان استفاده گسترده از آنها در انواع لباس های ورزشی را جذب می نماید .


پارچه حلقوی تاری ( کتن - راشل )

این نوع پارچه از یک دسته از نخ که هر کدام فقط در جهت عمودی امتداد دارند تشکیل شده است . این بافت با استفاده از یک ماشین تخصصی بافت حلقوی تاری تولید می شود . این نوع پارچه ها علاوه بذ پوشاک در نساجی صنعتی کاربرد دارد . منظور از نساجی صنعتی کاربردهای غیر پوشاک برای پارچه است مانند پارچه های صنعتی ، روکش صندلی ها ، پارچه پرده و مبل .


پارچه حلقوی پودی ( گردباف )

این نوع پارچه از یک دسته از نخ که هر کدام فقط در جهت افقی امتداد دارند تشکیل شده است . برخلاف پارچه حلقوی تاری ، این نوع پارچه با استفاده از انواع ماشین های محلی ، الکترونیکی و ... قابل تولید است .

تریکو کشباف ، در ایران به محصولی اطلاق می شود که به وسیله انواع ماشین های حلقوی پودی ، تولید می شوند . با این وجود تریکو کشباف ، سهم قابل ملاحظه ای از پوشاک مورد نیاز انسان را شامل می شود ، به طوری که امکان استفاده از این دسته از پوشاک در کلیه فصول سال ، در سراسر جهان وجود دارد و نقش موثری در سلامتی انسان و کیفیت زندگی شخص ، بر عهده دارد .

 


فرآیند تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتانساختمان بافت حلقوی از نخ هایی تشکیل شده است که توسط سوزن به شکل حلقه درآمده و به یکدیگر متصل هستند . ابتدا نخ به سوزن تغذیه و به وسیله قلاب سوزن نخ کشیده شده و از داخل حلقه قبلی عبور داده می شود .

با عمل عبور دادن نخ جدید از داخل حلقه قبلی ، حلقه قبلی آزاد می گردد . قسمتی از حلقه جدید که درگیر با سرحلقه قبلی است به بنام پای حلقه و نخ جدید کشیده شده از داخل قبلی ، حلقه جدید نامیده می شود . سر حلقه جدید توسط قلاب سوزن نگه داشته شده است . بنابراین یک ساختمان بافت ( پارچه ) به وسیله عبور حلقه ها از داخل یکدیگر به وجود می آید .

بافندگی حلقوی به دو دسته زیر تقسیم می شود .

کتن و راشل ( حلقوی تار )

گرد باف ( حلقوی پودی )

 


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتاندستگاه گردباف یکرو و دورو

دستگاه کتن دو و سه و چهارشانه

دستگاه راشل

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید پارچه های حلقوی ( گردباف و کتان )

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی ( گردباف و کتان ) با کامفار ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool