جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع سلولزیطرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید انواع روفرشی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 1.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Rubber

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع روفرشی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع روفرشی را که آرشیوی و مربوط به سال های گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

ماده اولیه مورد مصرف برای روفرشی ، نخ پنبه ای و نخ اكریلیك می باشد ، كه آن را می توان در داخل كشور تهیه كرد . روفرشی پارچه ای ضخیم است كه دارای بافت دو رو بوده و به روش تاری ـ پودی بافته می شود . موارد مصرف این کالا به عنوان روفرشی ، روتختی و زیرانداز می باشد .نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع روفرشی


 

روفرشی پارچه ای ضخیم است كه دارای بافت دو رو بوده و به روش تاری ـ پودی بافته می شود . برای تولید روفرشی از ماشین های بافندگی راپیری مجهز به سیستم ژاكارد استفاده میشود. به این ترتیب تولید روفرشی با طرحهای متنوع و پیچیده توسط این ماشین ها امكانپذیر میباشد .

برای بافت روفرشی معمولاً از نخ پنبهای 2/02=Ne برای تار و نخ اكریلیك 6=Nm برای پود استفاده می شود . چنانچه در تولید روفرشی ازنخهای با كیفیت بالا استفاده میشود ، منسوج تولید شده به عنوان روتختی یا روفرشی مورد استفاده قرار میگیرد و در صورتیكه از نخهای ضایعاتی استفاده شود ، منسوج تولید شده بیشتر به عنوان زیرانداز مورد استفاده قرار می گیرد .

کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع روفرشی :

مورد مصرف این كالا به عنوان روفرشی ، روتختی و زیرانداز است .

استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع روفرشی :

برای روفرشی استاندارد خاصی در مؤسسه تحقیقات واستاندارد ملی تدوین نگردیده است . همچنین در استاندارد بین المللی ASTM نیز استاندارد مشخصی برای این محصول وجود ندارد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع روفرشی


 

عمده ترین كشور تولیدكننده روفرشی ، ایران میباشد . این محصول چون جزء كالاهای نهایی می باشد كه مورد استفاده آن به عنوان روفرشی ، روتختی و زیرانداز می باشد ، مصرف كنندگان آن خانواده ها می باشند .

شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع روفرشی :

در كتاب "مقررات صادرات و واردات سال 1387" شرایط خاصی برای واردات تعرفه فوق صادر نشده است .

صادرات روفرشی از هرگونه تعهد و پیمان ارزی معاف می باشد . بر طبق قانون معافیت صادرات كالا و خدمات از پرداخت هرگونه عوارض معاف است و هیچ یك از وزارت خانه ها ، سازمان ها ، نهادها ، شهرداری ها و شوراهای محلی كه بر طبق قوانین و مقررات حق وضع و اخذ عوارض را دارند ، مجاز نیستند از كالاها و خدماتی كه صادر میشوند عوارض اخذ نمایند یا مجوز اخذ آن را صادر نمایند .

 


فرایند تولید انواع روفرشی


 

مراحل تولید روفرشی ، شامل چله پیچی ، بافندگی ، دور دوزی و بسته بندی است . برای این منظور، بوبین های نخ پنبه ای وارد سالن چله پیچی می شوند . پس از چله پیچی این چله ها را پشت ماشین بافندگی قرار می دهند .

پس از اینكه نخ های تار از سیستم های كنترل نخ تار عبور دادند ، روی غلطك پارچه پیچیده میشوند و در این حالت آماده بافت می باشند . طراحی نخ چله نیز روی ماشین صورت می گیرد براساس طرح داده شده نخ های تار را از میل میلك ها عبور می دهند .

وقتی كه نخ های پود براساس طرح در جای خود قرار گرفت كار بافت شروع می شود . وقتی كه یك پارتی بافته شد ، پارچه روفرشی بافته شده ، براساس اندازههایی كه معمولاً 3×2 می باشد دور دوزی میشود . سپس به قسمت كنترل و بسته بندی وارد می شود . پس از اینكه چند تخته را در یك پلاستیك جای دادند ، به قسمت انبار منتقل می شوند .

ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع روفرشی :

• ماشین بافندگی راپیری با سیستم ژاكارد

• ماشین چله پیچی

• ماشین دور دوز

 

دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع روفرشی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع روفرشی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool