جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع لاستیک و پلاستیکطرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Plastic profiles

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. پروفیل های پلاستیکی از جمله محصولاتی هستند ، که در اکثر صنایع مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد فراوانی دارند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی


 

امروزه تصور زندگی کردن بدون وجود پلاستیک ها بسیار سخت و دشوار می باشد . درفعالیت های روزمره به کالاهای پلاستیکی همانند بطری ها ، شیشه های عینک ، تلفن ها ، نایلون ها و بسیاری از اشیا پلاستیکی دیگر وابسته ایم . درهر صورت ، بیش از یکصد سال از تاریخچه پلاستیک ها به شکل کنونی در زندگی ما نمی گذرد و صد سال پیش آن ها به صورت امروزی وجود نداشتند .

تا مدت ها قبل از توسعه پلاستیک های تجاری ، برخی از مواد موجود ، خواص منحصر به فردی را از خود به نمایش گذارده اند . اگر چه پلاستیک ها قوی ، نیمه شفاف ، دارای وزن سبک می باشند و قابلیت قالبگیری دارند ، فقط تعداد بسیار اندکی از مواد وجود دارند ، که چنین خواصی را به صورت درهم آمیخته با هم و با کیفیت مطلوب ازخود نشان می دهند . امروزه از این مواد ، به عنوان پلاستیک های طبیعی نامبرده می شود.

پلاستیک های طبیعی در طی قرون متمادی از ترکیب و تلفیق خواص زیر بهره مند شده اند : وزن سبک ، استحکام مکانیکی ، مقاومت در برابر نفوذ آب ، مات بودن و نیم شفافیت و قابلیت قالبگیری . توانایی بالقوه آن ها آشکار بود ، ولیکن آن ها موادی بودند که جمع آوری شان دشوار بود ، یا فقط در حجم ها و یا ابعاد محدود در دسترس بودند . در سرتاسر دنیا ، افراد بسیاری تلاش کردند تا پلاستیک های طبیعی را بهبود بخشیده ، بهینه سازند و یا این که جایگزین هایی را برای آن ها پیدا کنند.

در فرایند ساخت و تولید پلاستیک های طبیعی اصلاح شده ، مواد خام طبیعی همانند بذرهای پنبه یا کتان یا لاستیک صمغی به شکل های جدید و بهتری مبدل شدند . سلولوئید مزایا و کیفیت افزون تری نسبت به شاخ داشت ، که برتری آ ن را در عمل نشان می داد . ولیکن مواد اصلاح شده هنوز دو نخستین جزء تشکیل دهنده شان بر پایه منابع طبیعی استوار بودند .

تا قبل از توسعه باکلیت امکان ساخت ماده ای که بتواند در کارخانه تهیه و ساخت شود و در عین حال با طبیعت رقابت کند ، وجود نداشت . باکلیت ، دریچه های توسعه گروهی از پلیمرهای سنتتیک را باز کرد ، که برای فراهم کردن شرایط خاص ، تنظیم و طراحی شدند . کاوش و تحقیق برای مواد بهبود یافته تا به امروز ادامه دارد . بسیاری از الیاف جدید نتیجه تلاش برای ساخت ابریشم مصنوعیsilk ) Artificial ) می باشد .

مواد مرکب ( Compositematerials ) هم اکنون در کلیه کاربردهایی که قبلا مخصوص فلزات بود ، مورد استفاده قرار می گیرد . امکانات برای یافتن جانشین های جدید به نظر بی انتها و پایان ناپذیر می آیند.

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی


 

جهت تولید محصولات مورد بررسی در طرح حاضر ، باید استاندارد های ملی یا بین المللی شماره 8510 و 6840 رعایت گردند .

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده انواع پروفیل های پلاستیکی :

برخی از عمده تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محصولات مورد بررسی در طرح حاضر ، عبارتند از : آلمان ، انگلیس ، فرانسه ، سوئد ، روسیه و چین

شرایط واردات و صادرات انواع پروفیل های پلاستیکی :

هیچ محدودیتی جهت صادرات پروفیل های پلاستیکی وجود ندارد .

 


فرایند تولید انواع پروفیل های پلاستیکی


 

در این قسمت شما به طور مختصر با چند روش ماشین کاری آشنا می شوید .

قطعات پلاستیکی قالب گیری شده غالبا به عملیات تکمیلی دیگری نظیر زایده گیری ، برشکاری و پوشش کاری و آنیلینگ نیاز دارند .

فرآیند تکمیلی پلاستیک ها :

• برشکاری با اره ( Sawing )

• سوهان کاری ( Filing )

• سوراخ کاری ( Drilling )

• منگنه کاری ( Stamping )

• پولک بری ( Blanking ) و برش با قالب تیغه ای ( Diecutting)

• قلاویز کاری Tapping و رزوه تراشی ( Threading )

• تراشکاری Turning ) )

• فرزکاری ( Milling )

• صفحه تراشی ( Planing )

• کله زنی ( Shaping ) و فرم بری ( Routing )

• برشکاری با لیزر ( Laser cutting )

• برشکاری از طریق خط و نشان ( cutting frscture Induced )

• برشکاری حرارتی( cutting Thermal )

تجهیزات مورد نیاز تولید انواع پروفیل های پلاستیکی :

• سیستم گرمایش

• اگزوز فن تهویه هوا

• فن تهویه و نصب و راه اندازی

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع پروفیل پلاستیکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع پروفیل های پلاستیکی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool