جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح توجیهی رایگاندانلود رایگان طرح توجیهی word بسته بندی لوبیا
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Polyamide hoses

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

شیلنگ های پلی آمید به دلیل دارا بودن خواص ویژه ، در محیط هایی كه تماس با مواد شیمیایی و همچنین انعطاف پذیری و مقاومت مكانیكی بالا در محدوده دمایی گسترده مدنظر است ، مورد استفاده قرار می گیرند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

 

الف – پلاستیك هایی با كاربرد عمومی حدود 85 درصد از كل پلاستیك های تولیدی جهان به تولید پلاستیك های GP اختصاص دارد . از مهم ترین پلاستیك های این خانواده می توان به پلمیرهای زیر اشاره نمود .

پلی اولفین ها ، پلی وینیل كلراید پلی آمید ، پلی استایرن ، كوپلیمراستایرن ، اكریلونیتریل ، بوتادین

ب – پلاستیك های مهندسی : پلاستیك های مهندسی به پلمیرهایی اطلاق می شود ، كه در بعضی موارد به دلیل دارا بودن خواص فیزیكی و مكانیكی بالا ، می توانند جایگزینی برای سرامیك و شیشه و برخی فلزات باشند . به طور كلی اغلب پلاستیك های این خانواده ، می توانند حرارت و فشار بالا را تحمل كنند ، قابلیت ماشینكاری دارند و دارای پایداری ابعادی قابل قبولی نیز هستند.

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

 

شیلنگ های پلی آمید به دلیل دارا بودن خواص ویژه ، در محیط هایی كه تماس با مواد شیمیایی و همچنین انعطاف پذیری و مقاومت مكانیكی بالا در محدوده دمایی گسترده مدنظر است ، مورد استفاده قرار می گیرند .

علاوه بر آن به دلیل خواص زیست سازگاری این پلمیرها ، شیلنگ هایی از جنس پلی آمید در كاربردهای پزشكی و داروسازی نیز كاربرد دارند . برخی خواص فیزیكی و مكانیكی پلی آمید استفاده شده در ساخت شیلنگ ها متفاوت است ، كه باعث اولویت استفاده در بعضی كاربردها می شود .

ولی در مجموع موارد كاربرد انواع شیلنگ های پلی آمید تفاوت چندانی با یكدیگر ندارند. عمده كاربرد شیلنگ های پلی آمید برای انتقال آب می باشد . در حال حاضر در اكثر منازل و واحدهای صنعتی ، از این نوع شیلنگ برای مصارف عمومی استفاده می شود . علاوه بر مصارف عمومی در صنایع خودروسازی و همچنین صنایع پزشكی نیز این نوع شیلنگ استفاده می گردد .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

 

شایان ذكر است كه شیلنگ های از جنس پلی آمید ، دارای انعطاف پذیری و مقاومت مناسبی در برابر عوامل جوی و مواد شیمیایی دارد . همچنین مقاومت حرارتی و مقاومت نسبت به مواد شیمیایی این شیلنگ ها در محدوده قابل قبول قرار دارد .

در ادامه استانداردهای ملی تدوین شده برای شیلنگ های پلاستیكی با توجه به موارد كاربرد آن ارائه شده است:

استانداردهای ملی محصولات :

• استاندارد ملی 6288 (سال 1381) ویژگی شیلنگ های سیستم تهویه خودرو

• استاندارد ملی 7765 ( سال 1382 ) : ویژگی ها و روش های آزمون ، مجموعه شیلنگ های مورد استفاده در سیستم های ترمز هیدرولیكی خودرو

• استاندارد ملی 4566 ( سال 1377 ) : روش آزمون هیدرواستاتیك برای شیلنگ های لاستیكی و پلاستیكی

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده تولید انواع شیلنگ های پلی آمید :

شیلنگهای پلی آمید از آنجا كه دارای تكنولوژی پیچیدهای نیست در اكثر مناطق تولید میشود . در حال حاضر تكنولوژیهای جدید محصولاتی تولید میكنند كه دارای استحكام و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به شیلنگهای معمولی است و این عمل با تقویت پلی آمید با الیاف و... انجام میگیرد .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

 

سود بازرگانی این محصول در سال های گذشته معادل 35 درصد بوده است ، كه در سال اخیر به 16 درصد كاهش یافته است ، در ضمن واردات و صادرات این محصول دارای شرایط خاصی نمی باشد .

اهمیت استراتژیک تولید انواع شیلنگ های پلی آمید :

• سودآوری ، بازده و دوره برگشت مناسب سرمایه گذاری

• توانمندی متقاضی از نظر سابقه صنعتی ، نیروهای متخصص و مجرب جهت اجرا و راه اندازی و همچنین توانمندی مالی به منظور تأمین به موقع سهم آورده متقاضی و تسریع در اجرای پروژه

• بازار مصرف رو به رشد بالقوه و بالفعل مطلوب داخلی و ایجاد شرایط مناسب برای صادرات

• واردات بالای این ماده در سال های اخیر باعث خروج ارز زیادی از كشور شده است ، كه در صورت تولید و جوابگوئی نیاز داخلی از خروج ارز از كشور جلوگیری می شود .

 


فرایند تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

 

تولید شیلنگ یك فرایند پیوسته بوده و تولیدكنندگان این محصول در دنیا ، اغلب از فرایند اكستروژن برای تولید شیلنگ استفاده می كنند . لذا فرایند انتخاب شده فرایند اكستروژن می باشد ، كه فرایند پیوسته ای است .

به طور كلی جهت تولید پیوسته محصولات پلیمری اغلب از روش اكستروژن استفاده می شود ، زیرا در این روش سطح اتوماسیون و كنترل بر روی دما و فشار و در عین حال شرایط محصول خروجی بالاتر می باشد و همچنین فنآوری منتخب جزء بهترین و به روزترین فناوری موجود می باشند . به طور كلی محصولاتی با این روش قابل تولید هستند ، كه دارای سطح مقطع پیوسته باشند .

از جمله این محصولات می توان به انواع لوله ، ورق و پروفیل اشاره كرد . در این روش ماده پلیمری خام به صورت گرانول یا پودر وارد اكسترودر گردیده و پس از تبدیل شدن به حالت مذاب و هموژن شدن در طول اكسترودر ، در قالب شكل دهی شده و سپس محصول بعد از طی كردن دستگاه های پایین دست ، به محصولی با ابعاد و شكل نهایی مدنظر تبدیل می شود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

 

• اکسترودل

• قالب

• تجهیزات قالب

• دستگاه اندازه گیری ضخامت

• تجهیزات جانبی

• حمام خنک کن

• خشک کن

• تجهیزات جانبی دستگاه اندازه گیری قطر

• کشنده

• دستگاه برش

• تجهیزات کامپیوتری

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع شیلنگ های پلی آمید

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید نانو تیوب ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool