جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود رایگان بازی و امولاتور رمز بازی شورش سگا ( کدهای تقلب شورش در شهر سگا )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

plastic hanger

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

از رخت آویز پلاستیکی جهت نگهداری البسه مانند کت و شلوار و دسته بندی و منظم قرار دادن لباس ها ، درون کمد یا آویزان کردن استفاده می شود . از گیره لباس وقتی استفاده می شود ، که البسه شسته شده بر روی بند یا جایی برای خشک شدن آویزان شده اند و برای اتصال و جلوگیری از افتادن به وسیله جریان باد از آن کمک گرفته می شود .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی


 

دو ویژگی موجود در رخت آویز و گیره پلاستیکی ، باعث ایجاد طبقه بندی شده اند . یکی از این دو ویژگی فرم ظاهری آن ها می باشد ، که در رخت آویز معمولا بر اساس نوع لباس آویزان شده ، طرح های مختلفی ساخته می شود و ویژگی دیگر ابعاد و اندازه آن ها می باشد ، که رخت آویزها و گیره های لباس بر اساس اندازه لباس در اندازه های مختلفی تولید می گردند .

رخت آویز پلاستیکی را معمولا از جنس پلی پروپیلن تولید می کنند ، که باید نوع ترکیبات و افزودنی های موجود در آن طوری باشد ، که با توجه به وزن البسه ( مثل کت و شلوار ) در مقابل تغییر فرم مقاومت داشته باشد . استحکام رخت آویز به طرح ظاهری ، ابعاد و اندازه های آن بستگی دارد. شکل ظاهری رخت آویزها بسیار متنوع می باشد .

گیره پلاستیکی نیز مانند رخت آویز از پلی پروپیلن ساخته می شود و یک حلقه فنری نیز که جنس آن از فولاد فنری می باشد ، در بین دو قسمت پلاستیکی قرار می گیرد و قطر مفتول بکار رفته ٥/١ میلیمتر می باشد . ابعاد و اندازه گیره ها متفاوت می باشد .

استحکام گیره ها بستگی به نوع مواد مصرفی و افزودنی و نیز ضخامت دیواره ها دارد ، که بر اساس نمونه انتخابی باید به این موارد توجه شود ، تا از شکستن گیره در سمت اعمال نیرو جلوگیری شود . طبق اطلاعات اخذ شده از وزارت صنایع ، کد آیسک رخت آویز ( پلاستیک ) ٢٥٢٠١٢٤٣ و گیره پلاستیکی برای لباس ٢٥٢٠١٢٨٦ می باشد .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی


 

از رخت آویز پلاستیکی جهت نگهداری البسه مانند کت و شلوار و دسته بندی و منظم قرار دادن آن درون کمد یا آویزان کردن استفاده می شود . از گیره لباس وقتی استفاده می شود ، که البسه شسته شده بر روی بند یا جایی برای خشک شدن آویزان شده اند و برای اتصال و جلوگیری از افتادن به وسیله جریان باد از آن کمک گرفته می شود.

کشور های عمده تولید کننده گیره و رخت آویز پلاستیکی :

گیره و رخت آویز پلاستیکی محصول نهایی هستند و در ضمن فرآیند تولید محصول پیچیده نبوده و بسیار آسان می باشد . از طرفی به دلیل حجم بالا و وزن کم این محصولات ، هزینه حمل و نقل بالایی داشته و به همین دلیل تجار تمایلی به واردات این محصول نداشته و کلا تبادلات جهانی آن از رونق چندانی برخوردار نیست . به عبارت دیگر اکثر کشورها نیاز خود را از طریق تولیدکنندگان داخلی تامین می کنند .

شرایط واردات و صادرات انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی :

کد تعرفه گمرکی منحصر بفردی در مورد صادرات و واردات برای این محصول ثبت نشده و ظاهرا مبادلات این محصولات تحت عنوان "سایر مصنوعات از مواد پلاستیک" با تعرفه گمرکی ٩٠/٣٩٢٦ انجام می شود . ولی با توجه به آمار عرضه تولید کنندگان داخلی ، در حال حاضر نیاز بازار توسط این تولید کنندگان تأمین می شود و نیاز وارداتی آن زیاد نمی باشد .

 


فرایند تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی


 

تولید گیره لباس و رخت آویز پلاستیکی فرآیندهای پیچیده ای ندارد . کلیه فرآیندهای تولید این محصول هر چند به ظاهر ممکن است اندکی متفاوت به نظر آیند ، اما در عمل و از لحاظ اصول فرآیند کاملا مشابه یکدیگر می باشند . تفاوت های جزئی در انجام برخی از مراحل فرآیند عمدتا ناشی از تفاوت شرایط عملکرد ، پیشرفت های تکنولوژی و امثال آن می باشد . در این واحد از روش تزریق پلاستیک برای تولید محصول استفاده می شود .

پس از این که ماده پلاستیکی که به شکل گرانول می باشد ، در ماشین تزریق ریخته شد و با حرارت ١٥٠ درجه سانتیگراد به حالت خمیری نزدیک به مایع درآمد ، با فشار به داخل قالب تزریق می شود و پس از سرد شدن در داخل قالب دوباره به صورت جامد در می آید و سخت می گردد . در این مرحله قطعه از قالب خارج می شود . ذوب کردن مواد پلاستیک و تزریق آن داخل قالب از مراحل مهم تولید جنس مرغوب به شمار می رود.

ماشین تزریق ( Injection ) از دو قسمت اصلی تزریق و قالب گیر تشکیل شده ، که هر یک از این قسمت ها بر حسب ابعاد و خصوصیات هر ماشین و متناسب با آن ساخته می شود. قسمت تزریق در این قسمت عمل ذوب ، اختلاط و تزریق مواد انجام می گیرد ، به این ترتیب که مواد پلاستیکی داخل قیف تزریق ریخته شده و از قیف به تدریج به داخل سیلندر راه می یابد و با گردش مارپیچ به جلو رانده می شوند .

پوسته سیلندر به وسیله گرمکن های برقی ، که در طول جدار خارجی سیلندر قرار گرفته اند ، کاملا گرم می شود و مواد نیز ضمن گردش در داخل سیلندر با تماس به جدار داخلی به تدریج گرم شده و به جلوی سیلندر می رسند . مارپیچ با چرخش به دور خود عمل موادگیری را انجام می دهد و یک حرکت افقی به سمت عقب نیز دارد . پس از انجام عمل تزریق و گذشتن زمان لازم ، مارپیچ جهت بارگیری مواد به گردش در می آید و سیلندر تزریق به عقب برمی گردد .

پس از گذشتن مدتی که برای خنک شدن قطعه لازم است ، طرفین قالب از هم گشوده و قطعه تولید شده به بیرون پرتاب می شود. قسمت قالب طریقه صحیح ساخت قالب آن است ، که طرح و نقشه قالب توسط طراح ماهر از روی نقشه قطعه تهیه گردد و تمام جزئیات در اختیار قالب ساز قرار گیرد . قسمت هایی از قالب که مستقیما با پلاستیک در تماس است ، از مواد مخصوص مثل فولاد گرم کار ساخته می شود . قسمت های دیگر قالب از فولاد معمولی تولید می شود.

از ویژگی های مهم فرآیند تزریق پلاستیک ، خنک کاری قالب می باشد . این عمل به منظور افزایش نرخ تولید و حفاظت از کیفیت محصول انجام می شود . در جریان عمل تزریق نیاز است ، که قالب توسط یک سیستم جریان سیال (معمولا آب ) خنک شود . در حقیقت خنک کردن تنظیم دمای درون قالب ها است . هر قدر آب مصرفی جهت خنک کردن سردتر باشد ، زمان مورد نیاز برای تولید قطعه کمتر شده و نرخ تولید افزایش می یابد .

ماشین آلات مورد نیاز تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی :

• تأسیسات آب

• دیزل ژنراتور

• سرمایش و گرمایش

• اطفاء حریق

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید گیره و رخت آویز پلاستیکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع گیره و رخت آویز پلاستیکی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool