جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع نانوطرح توجیهی تولید نانو تیوب سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 2.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

plastic headbrush

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

برس و شانه پلاستیکی از جمله محصولات بهداشتی می باشند ، که تقریبا اکثر افراد برای مرتب نمودن موی سر خود از آن ها استفاده می کنند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی


 

امروزه استفاده از مواد مصنوعی در ساخت انواع مختلف لوازم بهداشتی ، مصرف زیادی پیدا کرده است . استفاده از این مواد به لحاظ خواص و در مواردی دوام بهتر و همچنین هزینه کمتر بسیار گسترش یافته است . یکی از مواردی که در این گونه لوازم کاربرد وسیعی دارد ، پلاستیک ها هستند .

این مواد به علت ارزانی نسبی ، دوام زیاد و فرآیند پذیری مناسب ، در دهه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . یکی از پرمصرف ترین وسایلی که در امور بهداشتی مورد استفاده است ، شانه و برس های پلاستیکی هستند .

محصول مورد نظر عبارت است از انواع شانه و برس پلاستیکی موی سر در اندازه های مختلف و کاربرد آن در مورد رعایت بهداشت و نظم موی سر می باشد. انواع شانه و برس براساس جنس مواد آن ها طبقه بندی می شود .

برس های شانه فلزی : این برس ها دارای دسته پلاستیکی و شانه های فلزی هستند ، که معمولا به خاطر جلوگیری از آسیب رساندن به پوست سر نوک شانه های آن را با مواد پلاستیکی اندود می کنند . از مزایای این برس ها عدم تولید الکتریسیته ساکن در هنگام برس کشیدن می باشد . در عوض دارای معایبی مثل سنگینی ، آسیب رساندن به پوست سر و در بعضی موارد زنگ زدگی شانه ها می باشد.

برس های پلاستیکی : این برس ها کاملا از پلاستیک ساخته می شوند . به این صورت که جنس دسته و شانه آن ها از مواد پلاستیکی است . در این برس ها معایب برس های دسته اول وجود ندارد ، ولی در بعضی موارد جنس آن ها طوری است که الکتریسیته ساکن تولید شده ، نظم موی سر را بهم میزند .

برس های یکپارچه معمولا در دسته قبل به صورتی است ، که دسته به صورت جداگانه تولید می شود و شانه ها روی صفحه پلاستیکی چیده می شود و در دسته نصب می شود . اما گونه ای دیگر برس وجود دارد ، که شانه ها به دسته متصل هستند . این برس ها معمولا سبک و به راحتی قابل حمل هستند.

شانه های چوبی :

در گذشته برای تولید شانه از چوب استفاده می شد ، که این شانه ها غیر قابل شستشو و در نتیجه بهداشتی نبودند . علاوه بر آن استفاده از چوب محدودیت هایی در اندازه شانه ایجاد می کرد . تولید این شانه ها امروزه متداول نیست.

شانه های پلاستیکی :

این شانه ها از مواد پلاستیکی ساخته می شود و سبک ، قابل شستشو و بهداشتی می باشند . تقریبا کلیه شانه های تولید شده در چند سال اخیر از این نوع شانه ها می باشند . علاوه بر آن شانه ها از نظر اندازه و قطر دندانه نیز از ریز به درشت طبقه بندی می شوند .

به طور کلی شکل و ظاهر برس ها و شانه ها بسیار متنوع می باشد ، ولی همه آن ها از یک فرم کلی تبعیت می کنند . انواع مختلف شانه از جنس مواد پلاستیکی مانند پلی اتیلن ساخته می شود . از نظر رنگ نیز هیچ محدودیتی وجود نداشته و به هر رنگ دلخواهی می توان آن ها را تولید کرد . عمل رنگ آمیزی با افزودن مواد رنگی مناسب با خصوصیات بهداشتی به مواد انجام می شود .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی


 

تاكنون هیچگونه استاندارد ملی در رابطه با برس سر و شانه پلاستیکی تدوین نشده است . تنها استاندارد ملی ۱۸۶۴ با عنوان ویژگی ها و روش های آزمون برس سر وجود دارد ، كه شامل تمام انواع برس سر می باشد و محدود به انواع پلاستیكی نیست .

کشور های عمده تولید کننده برس و شانه پلاستیکی :

كشورهای آسیای شرقی مانند چین ، اندونزی ، هنگ کنگ و سریلانكا و كشورهای اروپایی مانند ایتالیا ، فرانسه و مجارستان از تولید كنندگان عمده برس سر و شانه پلاستیکی در جهان به شمار می روند .

شرایط واردات و صادرات برس و شانه پلاستیکی :

حقوق ورودی برای برس سر و شانه پلاستیکی برابر ۴۶ % می باشد. صادرات برس سر و شانه پلاستیکی از هرگونه تعهد و پیمان ارزی معاف می باشد .

بر طبق قانون معافیت صادرات كالا و خدمات از پرداخت عوارض ، تصویب شده در تاریخ ۲۷/۱۲/۱۳۷۹ ، صادرات كالا و خدمات از پرداخت هر گونه عوارض معاف است و هیچ یك از وزارتخانه ها ، سازمان ها ، نهادها ، دستگاه های اجرایی ، شهرداری ها و شوراهای محلی كه بر طبق قوانین و مقررات حق وضع و اخذ عوارض را دارند ، مجاز نیستند از كالاها و خدماتی كه صادر می شوند عوارض اخذ نمایند یا مجوز اخذ آن را صادر نمایند .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی


 

امروزه در کشور ما به دلیل رونق صنعت پتروشیمی ، ساخت انواع كالای مصرفی و نهایی نیز با رشد روز افزونی روبرو است . به دلیل تولید اكثر پلاستیك های پر مصرف در داخل كشور امكان تولید محصولات نهایی از این موارد فراهم شده است .

به نظر می رسد كه با توجه به ضرورت عرفی استفاده از چنین وسیله ای و جای داشتن آن در فرهنگ مصرفی تمامی افراد و طبقات جامعه می توان به جای اقدام به ورود آن از كشورهای بیگانه و به هدر رفتن ارز مصرفی حاصل به برپایی واحد مشابه كه به اندازه كافی دارای توجیه فنی و اقتصادی باشد ، مبادرت ورزید .

 


فرایند تولید برس و شانه پلاستیکی

 

تولید شانه و برس پلاستیکی فرایند پیچیده ای ندارد ، کلیه فرایندهای تولید این محصول هرچند به ظاهر ممکن است اندکی متفاوت به نظر آیند ، اما در عمل و از لحاظ اصول فرایند کاملا مشابه یکدیگر می باشند. تفاوت های جزئی در انجام برخی از مراحل فرایند عمدتا ناشی از تفاوت شرایط عملکرد پیشرفت های تکنولوژی و امثال آن می باشد. در این واحد از روش تزریق پلاستیک برای تولید محصول استفاده می شود .

ماده پلاستیک پس از این که به شکل پودر یا دانه ( گرانول ) در ماشین تزریق ریخته شد و با حرارت بیش از ۱۵۰ درجه سانتی گراد به حالت خمیری نزدیک به مایع درآمد ، سپس با فشار به داخل قالب تزریق وارد می شود و پس از سرد شدن در داخل قالب دوباره به صورت جامد در می آید و سخت می گردد و در این مرحله از قالب خارج میگردد.

ذوب کردن مواد پلاستیک و تزریق آن داخل قالب ، از مراحل مهم تولید جنس مرغوب به شمار می رود . ماشین تزریق ( injection ) از دو قسمت اصلی تشکیل شده است، که عبارتند از : قسمت تزریق ، قسمت قالبگیر .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی

 

• تاسیسات آب

• دیزل ژنراتور اضطراری

• تاسیسات سرمایش و گرمایش ساختمان اداری

• تاسیسات سرمایش و گرمایش ساختمان تولید

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید برس و شانه پلاستیکی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید برس و شانه پلاستیکی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool