جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی تولید سولفوریک اسید از گوگرد سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک سال 1400 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

Physiotherapy devices

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک ، جهت انجام درمان های غیر داروئی در بیمارستان ها و منازل ، انجام حرکات ورزشی درمانی ، اندازه گیری برخی شاخص های مهم بدن مانند فشار خون مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین از این تجهیزات در فعالیت های ورزشی استفاده می شود و افراد با بکار گیری آن ها ، نوعی ورزش درمانی را انجام می دهند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک


 

فیزیوتراپی یک شاخه از علم پزشکی و توانبخشی است و توانبخشی مجموعه اقداماتی است که پزشک برای یک فرد معلول یا بیمار انجام می دهد . تا شخص بتواند از نظر جسمی - روانی - حداکثر توانائی و استقلال خویش را بدست آورد و زندگیش را به حد طبیعی نزدیک نماید .

در این شیوه درمان بدون استفاده از دارو و تنها با کمک تجهیزات مختلف به مداوای بیماران پرداخته می شود . در این عملیات بیماران بصورت مداوم و تحت نظر پزشک با استفاده از تجهیزات مختلف ، عضو بیمار بدن خود را التیام می بخشند .

تجهیزات مورد استفاده در فیزیوتراپی بسیار متنوع و متعدد است ، که در طرح حاضر هدف تولید نوع الکترونیکی و الکتریکی آن است . این تجهیزات در فعالیت های ورزشی نیز دارای کاربرد هستند و افراد با بکار گیری آنها نوعی ورزش درمانی را انجام می دهد .

از جمله روش های فیزیوتراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الف - امواج مادون قرمز و ماوراء بنفش

ب - تحریکات الکتریکی پوستی

ج - امواج مافوق صوت

د - میدان های الکتریکی و مغناطیسی

ه - لیزر تجهیزات فیزیوتراپی ، که از موارد بسیار متنوعی تشکیل یافته است که ذیلا به برخی موارد آن اشاره شده است :

• دستگاه سنجش پوکی استخوان

• دستگاه تحریک الکتریکی

• دستگاه مادون قرمز

• دستگاه التراسونیک

• فشار سنج ها

• دستگاه فارادیک

• دستگاه گرم کننده و ماساژ دهنده

کاربرد تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک :

تجهیزات ورزشی و فیزیوتراپی الکترونیکی ، بر اساس محل و نوع کاربرد طراحی و ساخته می شوند ، که در اینجا جهت روشن شدن موضوع ، به موارد عمده مصرف این قطعات اشاره شده است : انجام درمان های غیر داروئی در بیمارستان ها و منازل ، انجام حرکات ورزشی درمانی ، اندازه گیری برخی شاخص های مهم بدن مانند فشار خون

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک


 

ماشین آلات و تجهیزات مهندسی پزشکی و ورزشی حالت عمومی در بازار نداشته ، بلکه بصورت تخصصی برای استفاده در بیماستان ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرد .

از این رو ماهیت محصولات طرح طوری است که نمیتوان استاندارد خاصی را برای آن تعیین کرد و لذا هیچگونه استاندارد ملی یا بین المللی برای این محصولات وجود ندارد .

ولی باید گفت که تولید این محصولات تحت مشخصات فنی ارائه شده از طرف طراح ماشین صورت می گیرد ، که به نوعی نیز می توانیم مشخصات فوق را به عنوان الزامات و استانداردهای مورد نیاز در تولید تلقی نماییم .

مشخصات فنی در قالب نقشه فنی ، برگ آنالیز مواد اولیه مصرفی ساخت و برگ مشخصات مکانیکی و عملکردی از طرف مهندس طراح ارائه می گردد ، که رعایت تک تک آنها از طرف سازنده گان امری اجتناب ناپذیر است .

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک :

تجهیزات فیزیوتراپی در کلیه کشورهای جهان دارای کاربرد هستند ، چرا که این تجهیزات بعنوان یکی از مجموعه ابزارآلات پزشکی و مداوای بیماران محسوب می گردد . از نظر کشور های تولید کننده نیز می توان گفت ، که تعداد زیادی از کشورهای جهان این تجهیزات را تولید می کنند .

البته باید گفت که تجهیزات فوق از نظر تنوع بسیار بالا هستند و لذا هر تولید کننده تنها بخش هائی از آن را تولید می کند ولی اکثر کشورهای صنعتی جهان کلیه تجهیزات مورد نیاز جامعه را تولید و عرضه می نمایند .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک


 

شماره تعرفه خاصی برای محصولات مورد مطالعه وجود ندارد ، ولی در صورتی که این تجهیزات با موارد مشابه و هم گروه خود در کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی مقایسه گردد ، می توان گفت که محدودیت خاصی برای واردات تجهیزات مورد مطالعه وجود ندارد .

لذا با پرداخت حقوق گمرکی که از 10 تا 15 درصد است ، امکان واردات وجود خواهد داشت . همچنین محدودیت خاصی جهت صادرات محصول مورد مطالعه وجود ندارد.

 


فرایند تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک

 

تکنولوژی مورد استفاده در تجهیزات سازی برای واحدهای تولیدی آن را می توان به دو سطح تقسیم بندی کرد ، که شامل موارد زیر می باشد .

گروه اول :

شرکت های مونتاژ کار این شرکت ها مجموعه های منفصله تجهیزات را از خارج کشور وارد کرده و پس از مونتاژ مجموعه کامل را به بازار عرضه می نمایند .

گروه دوم :

شرکت های سازنده این شرکت ها بخش هائی از قطعات را از خارج کشور وارد کرده و با ساخت و اضافه کردن بقیه ، تجهیز کامل شده و روانه بازار می شود . این گروه عموما از طریق مهندسی معکوس اقدام به ساخت داخل بخش های مذکور تجهیزات می نمایند . در طرح حاضر هدف ایجاد طرحی مشابه گروه دوم می باشد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک

 

• ماشین مته ستونی

• گیوتین ورق بر ( گیوتین )

• دستگاه اره صابونی

• ماشین خم

• دستگاه های نمایشگر الکترونیکی

• تجهیزات مونتاژ قطعات الکترونیکی

• میزهای کار

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید تجهیزات و دستگاه های فیزیوتراپی و کایروپراکتیک ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool