جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های کشاورزی و دامپروری و کشت و صنعتطرح توجیهی کاشت و زراعت چوب پالونیا سال 1401 + word + pdf
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

detector heart Fetal

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید جنین یاب سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید جنین یاب را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

دستگاه جنین یاب با بكار گیری امواج اولتراسوند ، ضربان قلب جنین را به امواج صوتی تبدیل کرده و با استفاده از آن می توان از 10 هفتگی به بعد صدای قلب جنین را آشكار ساخت . این دستگاه در زایشگاه ها ، بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، مطب های متخصصین زنان و زایمان و كارشناسان مامایی دارای کاربرد می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب


 

دستگاه جنین یاب care - baby یا detector heart Fetal ، وسیله ای می باشد ، که برای گوش كردن و شمارش صدای قلب جنین طراحی شده است .

دستگاه جنین یاب در زیر مجموعه شماره تعرفه 9022 و تحت عنوان دستگاه هایی كه با اشعه ایكس یا تشعشعات آلفا ، بتا یا گاما را به كار می برند . حتی برای مصارف پزشكی ، جراحی ، دندانپزشكی یا دامپزشكی ، همچنین دستگاه های رادیوگرافی و رادیولوژی ، تیوب های اشعه ایكس و سایر مولدهای اشعه ایكس ، مولدهای فشار قوی اشعه ایكس ، پانل ها و میزهای كنترل اشعه ایكس ، صفحه های اشعه ایكس ، میزها ، صندلی ها و همانند ، برای معاینه یا درمان با اشعه ایكس می باشد .

کاربرد دستگاه جنین یاب :

این دستگاه برای زایشگاه ها ، بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، متخصیصین زنان و زایمان و كارشناس های مامایی كاربرد دارد . با این دستگاه میتوان از 10 هفتگی به بعد صدای قلب جنین را آشكار ساخت . این دستگاه با بكار گیری امواج اولتراسوند ضربان قلب جنین را به امواج صوتی تبدیل می كند .

 


شرایط واردات و صادرات دستگاه جنین یاب


 

ورود كلیه دستگاه ها ، ماشین آلات ، وسائل بخش پزشكی و همچنین اقلام مورد مصرف در پزشكی ، موكول به موافقت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی می باشد . در مورد میزان واردات این نوع محصولات نیز می توان گفت كه واردات با حقوق پایه 4% و بدون سود بازرگانی وارد كشور می شوند .
كالاهای صادراتی از پرداخت حقوق گمركی و سود بازرگانی معاف هستند ، لیكن مشمول پرداخت هزینه های تخلیه و بارگیری و انبار داری می باشند .

اهمیت استراتژیک تولید دستگاه جنین یاب :

مراقبت پیش از زایمان كه هدف اصلی آن به پایان رساندن دوران بارداری ، با حفظ سلامتی مادر و كودك می باشد . ارتقاء ، حفظ و نگهداری سلامت مادر در دوران بارداری ، تشخیص موارد پر خطر و توجه مخصوص به آنها ، پیش بینی عوارض بارداری و پیشگیری از آن ها ، از جمله مواردی می باشند ، كه مراقبت های پیش از زایمان را ضروری می نمایاند .
حفظ سلامت جنین و آگاهی به موقع از مشكلات احتمالی جنین ، می تواند در پیشگیری از بسیاری از خطرهای تهدید كننده سلامت جنین موثر باشد و به این ترتیب وضعیت سلامت را در جامعه ارتقا داد . در دنیای كنونی وضعیت سلامت جامعه از شاخص های اصلی برآورد توان كشورها و تعیین توسعه یافتگی آنان محسوب می شود ، كه با توانمندی كشورها رابطه مستقیم دارد .

 


فرایند تولید دستگاه جنین یاب


 

به علت ماهیت تجهیزات الكتریكی و استانداردهای جهانی آن ، از تكنولوژی مشابه كشورهای دیگر برای تولید جنین یاب استفاده می شود . محصول تولیدی این مجموعه شامل دستگاه جنین یاب می باشد . كه روش تولید ، نمودار فرآیند تولید محصول فوق الذكر به شرح ذیل ارائه گردیده است : لازم به ذكر است كه نمودار فرآیند عملیات براساس استانداردهای موجود در كتاب طرح ریزی واحدهای صنعتی ( جیمز اپل ) طراحی شده است ، كه در این قسمت جهت آشنایی بیشتر به شرح علایم مورد استفاده در این نمودار می پردازیم .

1) عملیات :

تغییر خصوصیات فیزیكی یا شیمیایی ، مونتاژ یا پیاده كردن قطعات ، دریافت و انتقال اطلاعات ، برنامه ریزی و محاسبات را عملیات می نامند .

2) بازرسی :

شناسایی ، تعیین مقدار و كنترل كیفیت مواد ، قطعات و محصولات را بازرسی می نامند .

3) انبار :

نگهداری و حفاظت مواد ، قطعات و محصولات در مكان های از پیش تعیین شده را انبار می نامند .

دستگاه جنین یاب از بردهای خام الكتریكی ، المان ، كریستال و لوازم جانبی مانند ( پنل ، هشداردهنده ، بلندگو ، كلید برق ، پلاك و ... ) تشكیل یافته است ، كه موارد مذكور بر اساس سفارش خریداری می گردد . حال جهت تولید این دستگاه ، می بایست المان و كریستال ها بر روی بردها مونتاژ گردد .

سپس عمل لحیم كاری و هویه كاری المان ها و كریستال ها بر روی برد صورت می گیرد . سپس برد تهیه شده شستشو گردیده و بازرسی چشمی بر روی قطعه انجام می گیرد . بعد از تایید در این مرحله ، نوبت به آماده سازی كیس و وسائل جانبی مانند بلندگو باطری پنل و ... می رسد .

قطعات مذكور به همراه برد بر روی یكدیگر مونتاژ می گردد . محصول تهیه شده به بخش تست محیطی جهت آزمایشات محیطی ارسال می گردد . پس از تایید در این مرحله تست نهایی برروی آن صورت گرفته و در صورت تایید به بخش بسته بندی ارسال و بعد از تكمیل این عمل به انبار منتقل می شود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب

 

• میزآزمایشگاه

• رومیزی كش قلع 30 وات

• هویه رومیزی 80 وات

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دستگاه جنین یاب

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool