طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

detector heart Fetal

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید جنین یاب سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید جنین یاب را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

دستگاه جنین یاب با بكار گیری امواج اولتراسوند ، ضربان قلب جنین را به امواج صوتی تبدیل کرده و با استفاده از آن می توان از 10 هفتگی به بعد صدای قلب جنین را آشكار ساخت . این دستگاه در زایشگاه ها ، بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، مطب های متخصصین زنان و زایمان و كارشناسان مامایی دارای کاربرد می باشد .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب


 

دستگاه جنین یاب care - baby یا detector heart Fetal ، وسیله ای می باشد ، که برای گوش كردن و شمارش صدای قلب جنین طراحی شده است .

دستگاه جنین یاب در زیر مجموعه شماره تعرفه 9022 و تحت عنوان دستگاه هایی كه با اشعه ایكس یا تشعشعات آلفا ، بتا یا گاما را به كار می برند . حتی برای مصارف پزشكی ، جراحی ، دندانپزشكی یا دامپزشكی ، همچنین دستگاه های رادیوگرافی و رادیولوژی ، تیوب های اشعه ایكس و سایر مولدهای اشعه ایكس ، مولدهای فشار قوی اشعه ایكس ، پانل ها و میزهای كنترل اشعه ایكس ، صفحه های اشعه ایكس ، میزها ، صندلی ها و همانند ، برای معاینه یا درمان با اشعه ایكس می باشد .

کاربرد دستگاه جنین یاب :

این دستگاه برای زایشگاه ها ، بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، متخصیصین زنان و زایمان و كارشناس های مامایی كاربرد دارد . با این دستگاه میتوان از 10 هفتگی به بعد صدای قلب جنین را آشكار ساخت . این دستگاه با بكار گیری امواج اولتراسوند ضربان قلب جنین را به امواج صوتی تبدیل می كند .

 


شرایط واردات و صادرات دستگاه جنین یاب


 

ورود كلیه دستگاه ها ، ماشین آلات ، وسائل بخش پزشكی و همچنین اقلام مورد مصرف در پزشكی ، موكول به موافقت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی می باشد . در مورد میزان واردات این نوع محصولات نیز می توان گفت كه واردات با حقوق پایه 4% و بدون سود بازرگانی وارد كشور می شوند .
كالاهای صادراتی از پرداخت حقوق گمركی و سود بازرگانی معاف هستند ، لیكن مشمول پرداخت هزینه های تخلیه و بارگیری و انبار داری می باشند .

اهمیت استراتژیک تولید دستگاه جنین یاب :

مراقبت پیش از زایمان كه هدف اصلی آن به پایان رساندن دوران بارداری ، با حفظ سلامتی مادر و كودك می باشد . ارتقاء ، حفظ و نگهداری سلامت مادر در دوران بارداری ، تشخیص موارد پر خطر و توجه مخصوص به آنها ، پیش بینی عوارض بارداری و پیشگیری از آن ها ، از جمله مواردی می باشند ، كه مراقبت های پیش از زایمان را ضروری می نمایاند .
حفظ سلامت جنین و آگاهی به موقع از مشكلات احتمالی جنین ، می تواند در پیشگیری از بسیاری از خطرهای تهدید كننده سلامت جنین موثر باشد و به این ترتیب وضعیت سلامت را در جامعه ارتقا داد . در دنیای كنونی وضعیت سلامت جامعه از شاخص های اصلی برآورد توان كشورها و تعیین توسعه یافتگی آنان محسوب می شود ، كه با توانمندی كشورها رابطه مستقیم دارد .

 


فرایند تولید دستگاه جنین یاب


 

به علت ماهیت تجهیزات الكتریكی و استانداردهای جهانی آن ، از تكنولوژی مشابه كشورهای دیگر برای تولید جنین یاب استفاده می شود . محصول تولیدی این مجموعه شامل دستگاه جنین یاب می باشد . كه روش تولید ، نمودار فرآیند تولید محصول فوق الذكر به شرح ذیل ارائه گردیده است : لازم به ذكر است كه نمودار فرآیند عملیات براساس استانداردهای موجود در كتاب طرح ریزی واحدهای صنعتی ( جیمز اپل ) طراحی شده است ، كه در این قسمت جهت آشنایی بیشتر به شرح علایم مورد استفاده در این نمودار می پردازیم .

1) عملیات :

تغییر خصوصیات فیزیكی یا شیمیایی ، مونتاژ یا پیاده كردن قطعات ، دریافت و انتقال اطلاعات ، برنامه ریزی و محاسبات را عملیات می نامند .

2) بازرسی :

شناسایی ، تعیین مقدار و كنترل كیفیت مواد ، قطعات و محصولات را بازرسی می نامند .

3) انبار :

نگهداری و حفاظت مواد ، قطعات و محصولات در مكان های از پیش تعیین شده را انبار می نامند .

دستگاه جنین یاب از بردهای خام الكتریكی ، المان ، كریستال و لوازم جانبی مانند ( پنل ، هشداردهنده ، بلندگو ، كلید برق ، پلاك و ... ) تشكیل یافته است ، كه موارد مذكور بر اساس سفارش خریداری می گردد . حال جهت تولید این دستگاه ، می بایست المان و كریستال ها بر روی بردها مونتاژ گردد .

سپس عمل لحیم كاری و هویه كاری المان ها و كریستال ها بر روی برد صورت می گیرد . سپس برد تهیه شده شستشو گردیده و بازرسی چشمی بر روی قطعه انجام می گیرد . بعد از تایید در این مرحله ، نوبت به آماده سازی كیس و وسائل جانبی مانند بلندگو باطری پنل و ... می رسد .

قطعات مذكور به همراه برد بر روی یكدیگر مونتاژ می گردد . محصول تهیه شده به بخش تست محیطی جهت آزمایشات محیطی ارسال می گردد . پس از تایید در این مرحله تست نهایی برروی آن صورت گرفته و در صورت تایید به بخش بسته بندی ارسال و بعد از تكمیل این عمل به انبار منتقل می شود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب

 

• میزآزمایشگاه

• رومیزی كش قلع 30 وات

• هویه رومیزی 80 وات

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دستگاه جنین یاب

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دستگاه جنین یاب ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.