جستجو در محتوای K2
جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع شیمیاییطرح توجیهی استخراج و فراوری سنگ معدن کائولن سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Medical hand tools

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

 

ابزارآلات مختلف پزشكی ، از فولاد استنلس استیل ساخته شده و به عنوان ابزار دست پزشكان و دندانپزشكان ، به منظور انجام امور معاینه ، جراحی ، بخیه و یا برداشتن آن و سایر امور مشابه دارای کاربرد می باشند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی


 

تجهیزات بیمارستانی و ابزارآلات مختلف پزشكی ، از فولاد استنلس استیل ساخته شده و به عنوان ابزار دست پزشكان و دندانپزشكان و برای انجام امور معاینه ، جراحی ، بخیه و یا برداشتن آن و سایر امور مشابه كاربرد دارند .

محصولات مورد مطالعه كه در ردیف تجهیزات بیمارستانی و ابزارآلات دستی پزشكی محسوب می گردند ، شامل موارد زیر می باشند :

پنس ، قیچی ، اسیكولار ، كلمپس ، چاقو ، پنس آناتومی ، فورسپس و ریتر آكتور ، که تمامی محصولات فوق از استنلس استیل بوده و روش تولید مشابهی دارند .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی


 

استاندارد ملی ایران :

با مراجعه به اطلاعات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، نتیجه گیری شده است كه استاندارد ملی شماره 5189 تدوین شده در سال 1380 در ارتباط با استاندارد لازم وسایل جراحی ، قیچی ها و وسایل برشی بیمارستانی می باشد .

استانداردهای جهانی :

استانداردهای جهانی زیر در مورد محصولات مورد مطالعه در جهان وجود دارد .

• BS 1979

• BS 2838

• BS 2881

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی


 

كشورهای عمده تولید كننده :

با انجام جستجوهای اینترنتی، كشورهای عمده تولید كننده تجهیزات پزشكی به صورت زیر استخراج و جمع آوری شده است :

آلمان ، آمریكا ، چین ، اطریش ، انگلستان ، فرانسه ، ایتالیا و بلژیك

كشورهای عمده مصرف كننده :

محصول مورد مطالعه در كلیه كشورهای جهان دارای كاربرد است و تقریبا نمی توان كشوری را از این امر مستثنی نموده و یا كشوری را به عنوان مصرف كننده عمده معرفی كرد .

شرایط واردات و صادرات تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی :

با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده ، نتیجه گیری گردید که محدودیت خاصی جهت واردات و صادرات محصول مورد بررسی وجود ندارد .

 


اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی


 

تجهیزات بیمارستانی از جمله تجهیزات معمول در پزشكی و بیمارستان بوده و كاربرد خود را در این عرصه ها ارائه می دهند . با بررسی های صورت گرفته می توان این تجهیز را در فهرست كالاهای عمومی بازار مهندسی پزشكی طبقه بندی نموده و لذا اهمیت استراتژیك خاصی را نمی توان برای آن عنوان نمود .

البته با توجه بر واردات این كالا از كشورهای مختلف و وجود پتانسیل صادراتی برای آن ، می توان گفت كه در صورت توسعه تولید داخل آن ، جلوگیری از خروج ارز و همچنین توسعه صادرات در مورد آن بوجود خواهد آمد . لیكن در هر صورت این موضوع عمومی بودن كالا را همچنان حفظ خواهد نمود و بر اساس آن غیر استراتژیك بودن كالا را می توان پذیرفت .

 


فرایند تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی

 

با توجه به فرایند تولید ، می توان گفت كه تكنولوژی مورد استفاده در تولید محصولات مورد مطالعه ، در مورد كلیه واحدهای تولیدی آن یكسان است و تفاوت خاصی بین تكنولوژی ها وجود ندارد . آنچه در این فرایند دارای اهمیت است ، به صورت زیر می تواند عنوان گردد .

دقت و كیفیت فرایند ساخت

كیفیت و ظرافت طراحی

كیفیت مواد اولیه مصرفی

رعایت ظرفیت تولید نگاه به راندمان تولید ( درصد استفاده از ظرف اسم ) ، در واحدهای فعال تولید تجهیزات بیمارستانی در كشور ، از سابقه بالائی برخوردار نبوده و كالاهای خارجی زیادی در بازار وجود دارد .

از طرف دیگر هر چند تفاوت قیمت معنی داری ، بین قیمت كالاهای خارجی و تولید داخل وجود دارد و روی همین امر علاوه بر تولیدات داخل ، رقبای خارجی نیز در بازار فعالیت چشمگیری دارند . لذا مطابق مطالعات میدانی صورت گرفته ، واحدهای تولید كشورمان نمی توانند با ظرفیت كامل به تولید اقدام نمایند و لذا با توجه بر اطلاعات كسب شده متوسط راندمان واحدهای فعال تولیدی 70 درصد نتیجه گیری شده است .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی

 

• سیستم كامل كوره های عملیات حرارتی و فورج

• ماشین تراش

• ماشین فرز

• ماشین مته

• ماشین پرس مكانیكی

• ماشین پرس هیدرولیك

• ماشین سنگ مغناطیسی

• ماشین اسپارك

• قالب ها ، جیك و فیكسچرهای مونتاژ

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید تجهیزات و ابزار های پزشکی و بیمارستانی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool