جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع ساختمانیطرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Prefabricated gypsum wall

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.

دیوار های پیش ساخته گچی در ساخت دیوار های داخلی کلیه ساختمان ها ، به منظور تفکیک فضای اداری و همچنین به منظور روکش دیوار ها یا بلوک های سیمانی و نمای تفکیکی دارای کاربرد می باشند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی


 

به طور كلی سه نمونه پنل گچی قابل تولید می باشد ، كه در این طرح با تغییر خط تولید با یك هزینه می توان دو نمونه آن را تولید كرد .

پنل گچی سبك و سنگین دیواری :

ابعاد پنل های گچی تولید شده در این خط تولید ، پنجاه سانتی متر در شصت و شش سانتی متر و ضخامت آن هشت سانتی متر می باشد . كاربرد این پنل ها در ساخت دیوارهای داخلی ساختمان ها می باشد . این پنل ها جایگزین آجر در ساخت دیوارهای داخلی می باشند و امروزه كاربرد زیادی در سبك سازی و تسریع در ساخت آپارتمان ها دارند.

پنل گچی دیواری :

كاربرد این پنل ها در ساخت دیوارهای نمای داخلی و روكش سطوح سیمانی یا بلوكهای سیمانی در ساختمانها می باشد . این پنل ها كاربرد زیادی در سبك سازی و تسریع در ساخت آپارتمان ها دارند .

کاربرد دیوارهای پیش ساخته گچی :

محصول 1 در ساخت دیوارهای داخلی كلیه ساختمانها به منظور تفكیك فضای اداری یا منازل كاربرد دارد. محصول 2 در ساخت دیوارهای داخلی كلیه ساختمان ها به منظور روكش دیوارها یا بلوك های سیمانی و نمای تفكیكی كاربرد دارد .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی


 

استانداردهای مختلفی در تولید پنل های پیش ساخته گچی وجود دارد. از آن جمله می توان به استانداردهای مختلف ملی زیر اشاره نمود :

• استاندارد " تعاریف ، ویژگی ها و آزمون بلوك های گچی " مركز استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 2786

• استاندارد " ویژگی های بتن گچی ( گچ سنگی ) " مركز استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 5032

• استاندارد " روش های آزمون فیزیكی گچ های ساختمانی " مركز استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 5482

•استاندارد " ویژگی های صفحات روكشدار گچی " مركز استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 7830

• استاندارد " ویژگی ها و روش های آزمون گچبریهای پیش ساخته " مركز استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 3838

• BS 1230 . 1985 – PART 1 . GYPSUM PLASTERBOARDS – PLASTERBOARD EXCLUDING MATERIALS SUBMITED TO SECONDARY OPERATIONS.

• EN 520 . 2004 . GYPSUM PLASTERBOARDS – DEFINITIONS , REQUIREMENTS AND TESTMETHODS.

شرایط واردات و صادرات دیوارهای پیش ساخته گچی :

• پنل های پیش ساخته گچی واردات ندارد .

• پنل های پیش ساخته گچی صادرات ندارد .

 


فرایند تولید دیوارهای پیش ساخته گچی


 

یكی از مهمترین بخش های كنترل كیفیت ، كنترل محصول در مراحل مختلف ساخت می باشد . در این طرح ایستگاه های كنترل و بازرسی كیفیت به شرح زیر می باشند:

• كنترل كیفیت در مرحله دریافت مواد اولیه ، تهیه چك لیست كالاهای دریافتی ، انجام بازرسی كالا و مواد دریافتی و نمونه گیری

• كنترل كیفیت در حین تولید ، اجرای كنترل مواد پس از هر مرحله از فرآیند تولید ، بررسی میكروسكوپیك مواد در فرآیند تركیب

• كنترل كیفیت در مرحله پایانی و قبل از بسته بندی ، اجرای تست فشار كششی و مستقیم سطح ، مطابقت مشخصات فنی كالا با محصول تولیدی ، الصاق علامت استاندارد .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی

 

• سیلوی ذخیره گچ

• خط انتقال مواد

• سرند

• مخلوط کن

• قالب بندی

• انتقال به خشک کن

• خشک کن

• قرارگیری پنل ها در خشک کن

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید دیوار های پیش ساخته گچی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد . درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید دیوارهای پیش ساخته گچی ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool