جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع لاستیک و پلاستیکطرح توجیهی تولید انواع لوله های لاستیکی و پلاستیکی آبیاری قطره ای سال 1400
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

smart glass 5

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی پنجره و شیشه های هوشمند سال 1401 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی پنجره و شیشه های هوشمند را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید.


پنجره و شیشه هوشمند چیست؟


شیشه هایی که رنگ آن ها و در نتیجه ورود و خروج نور و انرژی گرمایشی و سرمایشی از طریق آن ها قابل تنظیم است، پنجره و شیشه های هوشمند نامیده می شوند که در طرح توجیهی پنجره و شیشه هوشمند ، این محصول به طور کامل بررسی شده است.

شیشه ها و پنجره های هوشمند به دلیل دارا بودن لایه های بلور مایع و صفحات شیشه ای پوشش داده شده میزان تبادل گرمایی و صوتی پنجره ها را تا 70 درصد کاهش می دهند. بنابراین با استفاده از این پنجره ها تبادل های حرارتی و صوتی پنجره ساختمان ها کاهش می یابد و تلفات انرژی به حداقل می رسد. البته قیمت این پنجره ها بسیار گرانتر از شیشه های دوجداره معمولی هستند.

این پنجره ها در شیشه انواع خودرو، گلخانه های شیشه ای، پله ها و راه پله های شیشه ای، اتاق های جراحی که استفاده از پرده در آن ها به سبب تجمع غبار و آلودگی ممنوع است ، پنجره ها، دیوارها و سقف های شیشه ای در دانشگاه ها، ساختمان ها ی تجاری و اداری، رستوران ها و ... کاربرد دارد.

پیشنهاد میکنیم با مطالعه ی طرح توجیهی تولید پنجره و شیشه هوشمند اطلاعات کاملتری بدست آورید.


تکنولوژی پنجره های PDLC چگونه کار میکند؟


طراحی سیستم به کار رفته در پنجره های PDLC به نحوی است که مقدار چرخش مولکول های بلور مایع استفاده شده در درون خود را کنترل می کند.

مولکول های بلور مایع با جهت گیری موازی ، در دو سطح با زاویه بین صفحه ای 90 درجه نسبت به هم قرار می گیرند. پلایزر در قسمت ورودی پنجره قرار می گیرد و آنالیزور نسبت به مولکول های بلور مای مایع در پشت پنجره قرار می گیرد. در این حالت پلایزر و آنالیزور با زاویه 90 درجه نسبت به هم قرار می گیرد.

نتیجه فرایند فوق تاریک دیده شدن محل هایی است که جریان الکتریکی باعث چرخش مولکول های کریستال مایع در آن محل ها شده است.

تکنولوژی ساخت این پنجره فعلا در دسترس عموم نیست. برای ساخت این پنجره ها باید تکنولوژی آن را از مراکز علمی خریداری نمود. برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید طرح توجیهی پنجره و نورگیر کریستال مایع (شیشه هوشمند) را دانلود نمایید.

طرح توجیهی تولید ﭘﻨﺠﺮهﻫﺎ و ﻧﻮرﮔﯿﺮﻫﺎی ﮐﺮﯾﺴﺘﺎل ﻣﺎﯾﻊ ﺑﺎ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﮐﻨﺘﺮل ﭘﺬﯾﺮی ﻧﻮر 28 صفحه


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool