طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

picture frame

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. انواع قاب عکی و تابلو ، از جمله محصولات تزئینی در منازل ، اداره جات و مکان های مختلف می باشند ، که با استفاده از PVC ساخته می شوند .


نکاتی درباره محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو


 

پی وی سی ماده اولیه ساخت مصنوعات مدرن pvc می باشد، که از مخفف کلمات chloride vinyl poly ، تشکیل شده است . این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک های معدنی است .

در فرایند تولید با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیر ( Impact Modifier) ، مواد ضد احتراق ( Stabilizers Heat ) پر کننده ها ( Fillers) ، کمک کننده ها ( Aids Processiny) ، روان کننده های داخلی ( Lubricants) (External & Internal ) و رنگ های صنعتی ( Pagment ) به دو ماده فوق ، ترموپلاست pvc بدست می آید ، که ترکیب جدیدی از ماده اولیه pvc بوده ، ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید ، اصطلاحاٌ به آن ماده غیر پلاستیک اطلاق می شود .

این ماده یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت در و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد . سبک وزنی ، خمش پذیری ، عدم اشتغال ، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک ، قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی ، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد ، پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت تبدیل نموده است .

این محصول قابلیت لیمینت شدن و عرضه در رنگ های مختلف را دارا می باشد . در پروسه تولید مواد اولیه توسط دستگاه اکسترودر کشش و در قطعات و ابعاد مختلف ( بنا به نیاز مصرف کننده ) به بازار عرضه می گردند .

صنایع بالا دستی و پائین دستی محصول pvc به طور اعم ، متشکل از 4 نوع ماده اولیه می باشد . ماده اصلی که حدود 84 %محصول را تشکیل می دهد پلی وینیل کلراید (pvc) می باشد ، که تولید کننده اصلی آن در داخل کشور شرکت پتروشیمی بندر امام خمینی می باشد و ماده مزبور باید ازاین مجتمع تهیه گردد .

برخی از مواد افزودنی برای ایجاد خواص ویژه به محصول اضافه می شود . یکی از این مواد Stabilizer Impact است ، که جهت ایجاد خاصیت مقاومت در برابر ضربه و شکستگی مورد استفاده قرار می گیرد . منبع اصلی تامین این ماده واردات از آلمان و اتریش خواهد بود . در مورد صنایع پائین دستی ، همانطور که قبلاٌ گفته شد می توان صنایع مختلف از جمله موارد زیر را نام برد :

1) صنایع قاب سازی

2) زهوار

3) قرنیز

4) شرکت های تبلیغاتی و تولید کننده تابلوهای تبلیغاتی

5) صنایع ساخت میز، پارتیشن و تجهیزات ادارای

6) صنایع تولید تجهیزات ساختمانی شامل سقف کاذب ، دیوارهای پیش ساخته

7) صنایع تولید کابینت ، کمد

 


استاندارد های ، کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده و شرایط واردات و صادرات انواع قاب عکس و تابلو


 

استاندارد ملی یا بین المللی 7377-1471

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده انواع قاب عکس و تابلو :

عمده تولید کنندگان مصرف کنندگان محصولات مورد بررسی عبارتند از : آلمان ، اتریش ، فرانسه ، چین ، تایلند و مالزی

شرایط واردات و صادرات انواع قاب عکس و تابلو :

باتوجه به بررسی های به عمل آمده نتیجه گیری شد ، که هیچ محدودیتی جهت صادرات محصولات مورد بررسی وجود ندارد .

 


فرایند تولید انواع قاب عکس و تابلو


 

زمانی که یک استاندارد جدید محیط زیست وضع می شود ، به دلیل فشارهای زیست محیطی ، برای از بین بردن آلودگی های موجود ، هزینه و نیروی انسانی زیادی را متوجه خود می سازد ، تا درصدی از آلودگی ها را کاهش دهد .

محاسبات مشخص ساخته ، که اگر تکنولوژی جدیدی که در صنعت مورد نظر به کار گرفته می شود ، با استانداردهای مورد نظر مطابقت داشته باشد ، علاوه بر کاهش آلودگی ، با راندمان بالای خود موجب افزایش تولید نیز می شود ، که دراین راستا شرکت با توجه به بروز بودن تکنولوژی آن و داشتن تمامی استانداردهای زیست محیطی و کیفی جهان ، می تواند این موضوع را اثبات نماید .

حفظ محیط زیست می تواند ارتقای تکنولوژی را نیز فراهم آورد . این روش در کشورهای اروپائی به کار گرفته شده و تکنولوژی هایی که به پایان عمر خود رسیده اند و با استانداردها ی مذکور مطابقت ندارند ، جمع آوری می شوند . البته گاهی این تکنولوژی ها به کشورهای در حال توسعه فرستاده می شود ، که ایران نیز در این بین بی نصیب نبوده است .

صاحب نظران حوزه محیط زیست بر این عقیده اند ، که اگر صنعت ما توانمندی تولید فراورده ای با حفظ استانداردهای زیست محیطی را ندارد ، در عین حال توان دستیابی به تکنولوژی مناسب را در خود نمی بیند ، نباید به سمت تولید آن فرآورده ها برود ، زیرا در برخی واحدها به دلیل بهره گیری از تکنولوژی های منسوخ و قدیمی ، به حدی مواد اولیه و انرژی حدر می رود ، که بحث تقدم صرفه اقتصادی بر حفظ محیط زیست را نیز بی معنا ساخته است .

چنانچه هزینه هایی که باید پرداخت شود تا تکنولوژی گرانتر ولی بروزتر تهیه شود ، با هزینه هایی که به دلیل کارگیری تکنولوژی نامناسب در مصرف مواد اولیه ، انرژی واحیای محیط زیست هدر می رود ، مقایسه شود این نتیجه حاصل می شود که این موارد بسیار به صرفه تر و از نظر توسعه تکنولوژی و رشد صنایع نیز مفید تر خواهد بود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو

 

• دستگاه جوش تک کله

• دستگاه برش دو کله

• دستگاه برش زوار

• دستگاه سوراخ زن

• دستگاه پمپ باد

• دستگاه پرس چارچوب و با تجهیزات شستشو

• دستگاه نایلون پیچ اتومات

• میز مونتاژ با تجهیزات مربوطه

• ابزار آلات تعمیرگاهی

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع قاب عکس و تابلو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.