جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هادانلود طرح توجیهی پیست موتورسواری ( موتور چهار چرخ ) و دوچرخه سواری
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

picture frame

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل  word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. انواع قاب عکی و تابلو ، از جمله محصولات تزئینی در منازل ، اداره جات و مکان های مختلف می باشند ، که با استفاده از PVC ساخته می شوند .


نکاتی درباره محصولات مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو


 

پی وی سی ماده اولیه ساخت مصنوعات مدرن pvc می باشد، که از مخفف کلمات chloride vinyl poly ، تشکیل شده است . این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک های معدنی است .

در فرایند تولید با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیر ( Impact Modifier) ، مواد ضد احتراق ( Stabilizers Heat ) پر کننده ها ( Fillers) ، کمک کننده ها ( Aids Processiny) ، روان کننده های داخلی ( Lubricants) (External & Internal ) و رنگ های صنعتی ( Pagment ) به دو ماده فوق ، ترموپلاست pvc بدست می آید ، که ترکیب جدیدی از ماده اولیه pvc بوده ، ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید ، اصطلاحاٌ به آن ماده غیر پلاستیک اطلاق می شود .

این ماده یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت در و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد . سبک وزنی ، خمش پذیری ، عدم اشتغال ، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک ، قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی ، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد ، پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت تبدیل نموده است .

این محصول قابلیت لیمینت شدن و عرضه در رنگ های مختلف را دارا می باشد . در پروسه تولید مواد اولیه توسط دستگاه اکسترودر کشش و در قطعات و ابعاد مختلف ( بنا به نیاز مصرف کننده ) به بازار عرضه می گردند .

صنایع بالا دستی و پائین دستی محصول pvc به طور اعم ، متشکل از 4 نوع ماده اولیه می باشد . ماده اصلی که حدود 84 %محصول را تشکیل می دهد پلی وینیل کلراید (pvc) می باشد ، که تولید کننده اصلی آن در داخل کشور شرکت پتروشیمی بندر امام خمینی می باشد و ماده مزبور باید ازاین مجتمع تهیه گردد .

برخی از مواد افزودنی برای ایجاد خواص ویژه به محصول اضافه می شود . یکی از این مواد Stabilizer Impact است ، که جهت ایجاد خاصیت مقاومت در برابر ضربه و شکستگی مورد استفاده قرار می گیرد . منبع اصلی تامین این ماده واردات از آلمان و اتریش خواهد بود . در مورد صنایع پائین دستی ، همانطور که قبلاٌ گفته شد می توان صنایع مختلف از جمله موارد زیر را نام برد :

1) صنایع قاب سازی

2) زهوار

3) قرنیز

4) شرکت های تبلیغاتی و تولید کننده تابلوهای تبلیغاتی

5) صنایع ساخت میز، پارتیشن و تجهیزات ادارای

6) صنایع تولید تجهیزات ساختمانی شامل سقف کاذب ، دیوارهای پیش ساخته

7) صنایع تولید کابینت ، کمد

 


استاندارد های ، کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده و شرایط واردات و صادرات انواع قاب عکس و تابلو


 

استاندارد ملی یا بین المللی 7377-1471

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده انواع قاب عکس و تابلو :

عمده تولید کنندگان مصرف کنندگان محصولات مورد بررسی عبارتند از : آلمان ، اتریش ، فرانسه ، چین ، تایلند و مالزی

شرایط واردات و صادرات انواع قاب عکس و تابلو :

باتوجه به بررسی های به عمل آمده نتیجه گیری شد ، که هیچ محدودیتی جهت صادرات محصولات مورد بررسی وجود ندارد .

 


فرایند تولید انواع قاب عکس و تابلو


 

زمانی که یک استاندارد جدید محیط زیست وضع می شود ، به دلیل فشارهای زیست محیطی ، برای از بین بردن آلودگی های موجود ، هزینه و نیروی انسانی زیادی را متوجه خود می سازد ، تا درصدی از آلودگی ها را کاهش دهد .

محاسبات مشخص ساخته ، که اگر تکنولوژی جدیدی که در صنعت مورد نظر به کار گرفته می شود ، با استانداردهای مورد نظر مطابقت داشته باشد ، علاوه بر کاهش آلودگی ، با راندمان بالای خود موجب افزایش تولید نیز می شود ، که دراین راستا شرکت با توجه به بروز بودن تکنولوژی آن و داشتن تمامی استانداردهای زیست محیطی و کیفی جهان ، می تواند این موضوع را اثبات نماید .

حفظ محیط زیست می تواند ارتقای تکنولوژی را نیز فراهم آورد . این روش در کشورهای اروپائی به کار گرفته شده و تکنولوژی هایی که به پایان عمر خود رسیده اند و با استانداردها ی مذکور مطابقت ندارند ، جمع آوری می شوند . البته گاهی این تکنولوژی ها به کشورهای در حال توسعه فرستاده می شود ، که ایران نیز در این بین بی نصیب نبوده است .

صاحب نظران حوزه محیط زیست بر این عقیده اند ، که اگر صنعت ما توانمندی تولید فراورده ای با حفظ استانداردهای زیست محیطی را ندارد ، در عین حال توان دستیابی به تکنولوژی مناسب را در خود نمی بیند ، نباید به سمت تولید آن فرآورده ها برود ، زیرا در برخی واحدها به دلیل بهره گیری از تکنولوژی های منسوخ و قدیمی ، به حدی مواد اولیه و انرژی حدر می رود ، که بحث تقدم صرفه اقتصادی بر حفظ محیط زیست را نیز بی معنا ساخته است .

چنانچه هزینه هایی که باید پرداخت شود تا تکنولوژی گرانتر ولی بروزتر تهیه شود ، با هزینه هایی که به دلیل کارگیری تکنولوژی نامناسب در مصرف مواد اولیه ، انرژی واحیای محیط زیست هدر می رود ، مقایسه شود این نتیجه حاصل می شود که این موارد بسیار به صرفه تر و از نظر توسعه تکنولوژی و رشد صنایع نیز مفید تر خواهد بود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو

 

• دستگاه جوش تک کله

• دستگاه برش دو کله

• دستگاه برش زوار

• دستگاه سوراخ زن

• دستگاه پمپ باد

• دستگاه پرس چارچوب و با تجهیزات شستشو

• دستگاه نایلون پیچ اتومات

• میز مونتاژ با تجهیزات مربوطه

• ابزار آلات تعمیرگاهی

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید انواع قاب عکس و تابلو

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید انواع قاب عکس و تابلو ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool