جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع سلولزیطرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 5.0 out of 5 based on 2 votes
امتیاز کاربر:  / 2
ضعیفعالی 

paperback

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. عكس برگردان با تصویر سازی های زیبا برای كودكان و همچنین تصویر سازی برای سنین بزرگتر با توجه به كار و نیازهای آن ها ، بسیاری از مشكلات به ظاهر ساده ، اما اساسی را پاسخگو بوده است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی


 

كالای مورد نظر عكس بر گردان می باشد . این محصول در گذشته موارد كاربرد ناچیزی داشت ، كه كم كم موارد مصرف زیادی پیدا كرده است . عكس برگردان معمولا برای بر چسب زدن روی خودروها ، اجناس و ... استفاده می شد ، ولی امروزه با گسترش و پیشرفت علم و نوآوری این محصول ، بازار خوبی به نوبه خود پیدا كرده است ، با تصویر سازی های زیبا برای كودكان و همچنین تصویر سازی برای سنین بزرگتر با توجه به كار و نیازهای آن ها ، بسیاری از مشكلات به ظاهر ساده ، اما اساسی را پاسخگو بوده است .

به طوری كه امروزه در اكثر لوازم التحریر ها و مكان هایی كه به این موضوعات وابسته اند ، این محصول در رنگ ها و طرح های مختلف و برای كاربردهای مختلف در محدوده خود موجود می باشد ، كه این موضوع از اهمیت این كالا در حیطه وظایف خود خبر می دهد .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی


 

محصول بدست امده بعنوان كالای مصرفی بوده است و با توجه به شرایط فرهنگی و مذهبی در كشور ، امكان استفاده از این كالا برای مصارف فرهنگی گسترش می یابد . به عنوان مثال برای كودكان و نوجوانان در طرح ها و رنگ های زیبا و دلپسند و همچنین در تبلیغ مذهب با طرح هایی از اسامی ائمه اطهار و آیات قران ، كه به عنوان بر چسب برای زینت بر روی خودروها یا سایر مكان ها نصب می گردد و در اشاعه فرهنگ اسلامی حتی برای كودكان نیز بسیار موثر است .

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده عکس برگردان کاغذی :

این محصول با توجه به كاربردهای فراوان و همچنین استقبال گروه سنی كودك و نوجوان به این كالا و همچنین سایر اقشار جامعه با توجه به نیاز خود به این كالا در اكثر كشورها تولید می گردد ، به خصوص در چین و كشور های اروپایی و آمریكایی ، كه این مطلب به عمومیت كاربرد این كالا اشاره می نماید .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی


 

با توجه به كتاب مقررات بازرگانی خارجی كشور، محدودیت خاصی برای واردات این محصول وجود نداشته و با توجه به حقوق گمرگی ان واردات این محصول به صورت عادی انجام می گیرد .
با مطالعات انجام شده در این زمینه و مراجعه به كتاب مقررات واردات و صادرات شرایط خاصی برای صادرات اینگونه محصولات وجود ندارد . در مورد صادرات این دسته از محصولات به طور خاص ، می بایست زمینه های فرهنگی مربوطه مورد ارزیابی قرار گیرد و با توجه به برنامه های دولت در این زمینه می توان به این نتیجه دست یافت ، كه با افزایش كیفیت این كالا می توان بازار خوبی در خارج از كشور ، به خصوص در كشور های اسلامی بر خوردار شد .

اهمیت استراتژیک عکس برگردان کاغذی :

با توجه به ملیت و اعتقادات ملت ایران ، می توان عكس برگردان هایی با مضامین مذهبی ، از جمله نام ائمه اطهار و همچنین آیاتی از قران كریم را چاپ نمود ، كه در گسترش فرهنگ اسلامی و ایرانی بسیار تاثیر داشته و از بازار خوبی نیز برخوردار می باشد ، كه هر چه بیشتر باید در دواج مصرف این كالا و همچنین تولید بیشتر و بهتر آن ، تدابیر لازم را اتخاذ نمود .

 


فرایند تولید عکس برگردان کاغذی

 

مراحل تولید عكس برگردان كاغذی به شرح زیر است :

رزین خمیری ( چسب ) :

پركننده تثبیت به نسبت مورد نیاز با دست وزن شده ، به درون مخلوط كن هدایت می شوند . در اینجا مخلوط به شدت و با سرعت زیاد هم زده می شود ، تا مخلوط یكنواختی بدست آید .

1) كاغذ از یك سمت حركت كرده و توسط غلطك مشبك سطح آن از خمیر یكنواخت شده پوشیده می شود . پس از مرحله پوشش دادن ، كاغذ پایه وارد دستگاه دیگری شده و به طور پیوسته ابتدا خشك و سپس فلوكه می شود . درون این دستگاه یك ژنراتور الكتریسیته ساكن باعث می شود ، كه كرك ها به طور عمودی روی سطح كاغذ قرار گیرند و یك نیروی جاذبه الكتریكی بین كرك ها و كاغذ ها به وجود آید ، كه از بخش اضافی و در نتیجه ضایع شدن كرك ها جلوگیری شود .

در ادامه اضافی از روی سطح برداشته می شود و كاغذ فلوكه درون كوره خشك شده ورودی یك نرده و پایه خشك كن انداخته می شود . در این محصول نیمه تمام كاغذ عكس برگردان كه سطح نا همواری دارد شكل می پذیرد .

2) فرایند چاپ اسكرین : كاغذ فلوكه شده مخملی با ورقه نازك فلزی كه نقش مورد نظر بر روی آن حك شده است ، پوشیده می شود . تصویر مورد نظر با استفاده از جوهر لیتوگرافی روی سطح كاغذ مخملی نقاشی می شود .

سپس تمامی سطح كاغذ با چسب پوشیده می شود و جوهر مخمل چسب می شود با وسیله ای كه یك كاغذ با چسب پوشیده می شود و جوهر مخمل چسب می شود با وسیله ای كه یك تیغه لاستیكی در انتها و دسته ای در سمت دیگر دارد روی سطح كاغذ مخملی كشیده می شود ، تا جوهر را با فشار درون سطح چاپ داخل كند بطوریكه تصویر مورد چاپ داخل كند بطوریكه تصویر مورد چاپ دقیقا روی سطح چاپ و در جای خود قرار گیرد .

شكل لبه های چاپ این وسیله ، میزان حساسیت و كیفیت و نیز مقدار جوهر را مشخص می نماید . ماشین آلات مربوط به چاپ مورد استفاده در این واحد تولیدی را می توان از داخل كشور تهیه نمود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی

 

• مخلوط کن

• ماشین چاپ

• دستگاه فلوكه كننده و خشك كن

• حذف کننده کرک

• ماشین چاپ اسکرین

• صفحات خشک کننده

• دستگاه چاپ گردان

• دستگاه روباز

• صفحه پهن کن

• چهارچوب آلومینیومی

• تمیزکننده

• سایر لوازم و متعلقات خط تولید

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید عکس برگردان کاغذی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool