طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )

paperback

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. عكس برگردان با تصویر سازی های زیبا برای كودكان و همچنین تصویر سازی برای سنین بزرگتر با توجه به كار و نیازهای آن ها ، بسیاری از مشكلات به ظاهر ساده ، اما اساسی را پاسخگو بوده است .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی


 

كالای مورد نظر عكس بر گردان می باشد . این محصول در گذشته موارد كاربرد ناچیزی داشت ، كه كم كم موارد مصرف زیادی پیدا كرده است . عكس برگردان معمولا برای بر چسب زدن روی خودروها ، اجناس و ... استفاده می شد ، ولی امروزه با گسترش و پیشرفت علم و نوآوری این محصول ، بازار خوبی به نوبه خود پیدا كرده است ، با تصویر سازی های زیبا برای كودكان و همچنین تصویر سازی برای سنین بزرگتر با توجه به كار و نیازهای آن ها ، بسیاری از مشكلات به ظاهر ساده ، اما اساسی را پاسخگو بوده است .

به طوری كه امروزه در اكثر لوازم التحریر ها و مكان هایی كه به این موضوعات وابسته اند ، این محصول در رنگ ها و طرح های مختلف و برای كاربردهای مختلف در محدوده خود موجود می باشد ، كه این موضوع از اهمیت این كالا در حیطه وظایف خود خبر می دهد .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی


 

محصول بدست امده بعنوان كالای مصرفی بوده است و با توجه به شرایط فرهنگی و مذهبی در كشور ، امكان استفاده از این كالا برای مصارف فرهنگی گسترش می یابد . به عنوان مثال برای كودكان و نوجوانان در طرح ها و رنگ های زیبا و دلپسند و همچنین در تبلیغ مذهب با طرح هایی از اسامی ائمه اطهار و آیات قران ، كه به عنوان بر چسب برای زینت بر روی خودروها یا سایر مكان ها نصب می گردد و در اشاعه فرهنگ اسلامی حتی برای كودكان نیز بسیار موثر است .

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده عکس برگردان کاغذی :

این محصول با توجه به كاربردهای فراوان و همچنین استقبال گروه سنی كودك و نوجوان به این كالا و همچنین سایر اقشار جامعه با توجه به نیاز خود به این كالا در اكثر كشورها تولید می گردد ، به خصوص در چین و كشور های اروپایی و آمریكایی ، كه این مطلب به عمومیت كاربرد این كالا اشاره می نماید .

 


شرایط واردات و صادرات محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی


 

با توجه به كتاب مقررات بازرگانی خارجی كشور، محدودیت خاصی برای واردات این محصول وجود نداشته و با توجه به حقوق گمرگی ان واردات این محصول به صورت عادی انجام می گیرد .
با مطالعات انجام شده در این زمینه و مراجعه به كتاب مقررات واردات و صادرات شرایط خاصی برای صادرات اینگونه محصولات وجود ندارد . در مورد صادرات این دسته از محصولات به طور خاص ، می بایست زمینه های فرهنگی مربوطه مورد ارزیابی قرار گیرد و با توجه به برنامه های دولت در این زمینه می توان به این نتیجه دست یافت ، كه با افزایش كیفیت این كالا می توان بازار خوبی در خارج از كشور ، به خصوص در كشور های اسلامی بر خوردار شد .

اهمیت استراتژیک عکس برگردان کاغذی :

با توجه به ملیت و اعتقادات ملت ایران ، می توان عكس برگردان هایی با مضامین مذهبی ، از جمله نام ائمه اطهار و همچنین آیاتی از قران كریم را چاپ نمود ، كه در گسترش فرهنگ اسلامی و ایرانی بسیار تاثیر داشته و از بازار خوبی نیز برخوردار می باشد ، كه هر چه بیشتر باید در دواج مصرف این كالا و همچنین تولید بیشتر و بهتر آن ، تدابیر لازم را اتخاذ نمود .

 


فرایند تولید عکس برگردان کاغذی

 

مراحل تولید عكس برگردان كاغذی به شرح زیر است :

رزین خمیری ( چسب ) :

پركننده تثبیت به نسبت مورد نیاز با دست وزن شده ، به درون مخلوط كن هدایت می شوند . در اینجا مخلوط به شدت و با سرعت زیاد هم زده می شود ، تا مخلوط یكنواختی بدست آید .

1) كاغذ از یك سمت حركت كرده و توسط غلطك مشبك سطح آن از خمیر یكنواخت شده پوشیده می شود . پس از مرحله پوشش دادن ، كاغذ پایه وارد دستگاه دیگری شده و به طور پیوسته ابتدا خشك و سپس فلوكه می شود . درون این دستگاه یك ژنراتور الكتریسیته ساكن باعث می شود ، كه كرك ها به طور عمودی روی سطح كاغذ قرار گیرند و یك نیروی جاذبه الكتریكی بین كرك ها و كاغذ ها به وجود آید ، كه از بخش اضافی و در نتیجه ضایع شدن كرك ها جلوگیری شود .

در ادامه اضافی از روی سطح برداشته می شود و كاغذ فلوكه درون كوره خشك شده ورودی یك نرده و پایه خشك كن انداخته می شود . در این محصول نیمه تمام كاغذ عكس برگردان كه سطح نا همواری دارد شكل می پذیرد .

2) فرایند چاپ اسكرین : كاغذ فلوكه شده مخملی با ورقه نازك فلزی كه نقش مورد نظر بر روی آن حك شده است ، پوشیده می شود . تصویر مورد نظر با استفاده از جوهر لیتوگرافی روی سطح كاغذ مخملی نقاشی می شود .

سپس تمامی سطح كاغذ با چسب پوشیده می شود و جوهر مخمل چسب می شود با وسیله ای كه یك كاغذ با چسب پوشیده می شود و جوهر مخمل چسب می شود با وسیله ای كه یك تیغه لاستیكی در انتها و دسته ای در سمت دیگر دارد روی سطح كاغذ مخملی كشیده می شود ، تا جوهر را با فشار درون سطح چاپ داخل كند بطوریكه تصویر مورد چاپ داخل كند بطوریكه تصویر مورد چاپ دقیقا روی سطح چاپ و در جای خود قرار گیرد .

شكل لبه های چاپ این وسیله ، میزان حساسیت و كیفیت و نیز مقدار جوهر را مشخص می نماید . ماشین آلات مربوط به چاپ مورد استفاده در این واحد تولیدی را می توان از داخل كشور تهیه نمود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی

 

• مخلوط کن

• ماشین چاپ

• دستگاه فلوكه كننده و خشك كن

• حذف کننده کرک

• ماشین چاپ اسکرین

• صفحات خشک کننده

• دستگاه چاپ گردان

• دستگاه روباز

• صفحه پهن کن

• چهارچوب آلومینیومی

• تمیزکننده

• سایر لوازم و متعلقات خط تولید

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید عکس برگردان کاغذی

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید عکس برگردان کاغذی ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.