طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک سال 1400

Header Polywood

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. در حقیقت محصولات چوب ، پلاستیک ، ظاهری مشابه چوب داشته ، در حالی که کارائی آن افزایش یافته است . این محصولات برای تولید انواع کمد ها ، میز اداری ، صندلی و ... مورد استفاده قرار می گیرند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک


 

ماده اولیه چوب پلاستیک ( میز ، کمد ، صندلی ) الوار چوب پلاستیک می باشد . در حقیقت محصولات چوب پلاستیک (میز ، کمد ، صندلی ) ظاهری مشابه چوب داشته ، در حالی که کارائی آن افزایش یافته است .

جذب رطوبت پائین ، مقاومت کافی در برابر اکسید شدن ، مقاومت مناسب در برابر نفوذ حشرات و موریانه ، وزن کم و دوام طولانی ، کاهش همکشیدگی و واکشیدگی ، خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب ، مقاومت در برابر نور خورشید و عایق حرارتی مناسب در سازه های ساختمانی ، از مهم ترین مزایای کاربرد چندسازه های چوب-پلاستیک می باشد .

عمر زیاد ، قابلیت بازیابی ، شکل دهی مطلوب ، قابلیت اره خوری ، میخ خوری ، رنده کاری ، جلاپذیری و قابلیت رنگ پذیری مناسب و اعمال روکش های تزئینی نیز به عنوان قابلیت های مفید این چندسازها به شمار می رود . ضمنا به نظر می رسد صنعت چوب-پلاستیک می تواند معضل پلاستیک های سرگردان در همه ی نقاط کشور را به طور نسبی حل و فصل کند .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک


 

کاربرد محصولات در دو گروه کلی خانگی و اداری تقسیم بندی می شوند . در هر دو گروه محصولات به صورت کالای نهایی مصرف می شود . کمد در مصارف خانگی و میز اداری و صندلی در بخش اداری به کار می رود . استفاده از محصولات ساخته شده ازچوب پلاستیک به دلیل خواصی چون مقاوم در برابر رطوبت ، مقاوم در برابر اشعه uv، مقاوم در شرایط آب و هوایی ، ضد کپک و حشره ، قابلیت اره کاری و میخ کوبی و . . . می باشد .

به طوری که در حال حاضر رقیب عمده محصولات پلاستیکی و چوبی می باشد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک


 

در حال حاضر مصرف محصولات ساخته شده از چوب پلاستیک در بازار امروز به دلیل مزایای زیادی که این محصولات نسبت به محصولات پلاستیکی و فلزی وچوبی دارند ، دارای جایگاه بسیار خوبی می باشند و تقریبا اکثر کشورها از این محصولات استفاده می کنند . از بین کشورهای عمده تولید کننده محصولات ساخته شده از چوب پلاستیک می توان کشورهای آمریکا ، کانادا ، آلمان و چین را نام برد .

شرایط واردات و صادرات پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک :

از آنجایی که برای محصول مورد بررسی دراین طرح ، تعرفه گمرکی در کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی یافت نگردیده است . لذا هیچ گونه شرایط خاصی در زمینه واردات این محصول وجود ندارد .
همچنین هیچ گونه شرایط خاصی در زمینه صادرات این محصول وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک :

این محصولات ساخته شده از کامپوزیت چوب پلاستیک ، که جزء کالاهای مصرفی بوده و مواد اولیه آن به طور غیر مسقیم از چوب و پلاستیک تامین می گردد ، لذا اهمیت استراتژیکی آن بیشتر به اهمیت استراتژیکی صنعت چوب و پلاستیک و منابع آنها وابسته است .

 


فرایند تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک

 

انواع محصولات ساخته شده از کامپوزیت چوب پلاستیک ، دارای پروسه تولید مشابهی می باشند ، که در ذیل به تشریح آنها پرداخته شده است .

ابتدا الوار چوب پلاستیک در قسمت پرس برای تولید محصولات ( میز ، صندلی ، کمد ) برش داده می شود ، تا ابعاد مورد نظر بر حسب نقشه های طراحی شده بدست آید ، پس از پایان برشکاری مجددا ابعاد و محل های برش کنترل می گردد ، تا مطابقت آن ها با نقشه اولیه تائید گردد .

ورق های برش خورده جهت تامین منظور نهایی تولید و همچنین برش قسمت های طرح دار به دستگاه برش CNC برده می شود ( گاهی به جای استفاده از برش CNC از ماشین های برش معمولی استفاده می شود ) پس از برشکاری در این قسمت ، محصول باید با نقشه نهایی مطابقت داشته باشد ، که این امر توسط قسمت بازرسی برش CNC بررسی می شود .

ورق های برش خورده در دستگاهCNC جهت پوشاندن محل های برش به قسمت EDGE BANDING برده می شود ، در این دستگاه نوارهای PVC بر روی لبه های برش خورده چسبانده می شود و محصول پس از بررسی به قسمت مونتاژ فرستاده می شود . برای مونتاژ قطعات آماده شده ، مونتاژ کاران با استفاده از وسایل و یراق آلات مورد نیاز قطعات را به یکدیگر متصل کرده و سپس به محصول تولید شده را کنترل کیفیت می نمایند .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک

 

• پرس20 ، 5*2 متر

• برش فلدر

• برش نروژی

• فرز دم چلچله

• کمپرسور

• مکنده پوشال

• چسبان لبه نوار

• لبه فرز

• دستگاه توسکار

• دستگاه دورکن

• سوراخ زن

• نوار لبه چسبان منحنی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارگاه تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.

سخن مدیر با کاربران

از سال 83 تا امروز کنار شما کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز کشورمان بوده ایم و تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در شرایط خوب و بد اقتصادی ، بتوانیم باری از دوش شما برداریم و مسیرتان را هموار سازیم.

بیش از 1100 فقره طرح توجیهی را با نهایت دقت و کیفیت و به سفارش شما کارآفرینان ایران زمین تدوین نمودیم و امروز نیز همچنان با نهایت توان در خدمت شما هستیم و خواهیم بود.

آنچه که باعث دلگرمی ما در این مسیر شده موج تقدیرها و لطف شماست که برخی از این تقدیرنامه ها را جهت مشاهده در صفحه درباره ما کانون مشاوران صنعتی ایران قرار داده ایم.

ما در این مسیر همچنان با شما خواهیم بود و به کار خود میبالیم.

لینک های مفید

دانلود رایگان طرح توجیهی

آدرس و اطلاعات تماس

تهران ، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (جهت دریافت لوکیشن به ما در واتساپ پیام دهید)

iranicc.ir@gmail.com

021-77869979

09126277388 (ایمان حبیبی)

09127975250 (امیر حبیبی)

09360555304 (ایمان حبیبی واتساپ)

شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
© 1383, 1403 تمامی حقوق این سایت محفوظ است.