جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنعت لوازم خانگی طرح توجیهی تولید کولر آبی و کولر گازی سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf )
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

Header Polywood

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. در حقیقت محصولات چوب ، پلاستیک ، ظاهری مشابه چوب داشته ، در حالی که کارائی آن افزایش یافته است . این محصولات برای تولید انواع کمد ها ، میز اداری ، صندلی و ... مورد استفاده قرار می گیرند .

 


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک


 

ماده اولیه چوب پلاستیک ( میز ، کمد ، صندلی ) الوار چوب پلاستیک می باشد . در حقیقت محصولات چوب پلاستیک (میز ، کمد ، صندلی ) ظاهری مشابه چوب داشته ، در حالی که کارائی آن افزایش یافته است .

جذب رطوبت پائین ، مقاومت کافی در برابر اکسید شدن ، مقاومت مناسب در برابر نفوذ حشرات و موریانه ، وزن کم و دوام طولانی ، کاهش همکشیدگی و واکشیدگی ، خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب ، مقاومت در برابر نور خورشید و عایق حرارتی مناسب در سازه های ساختمانی ، از مهم ترین مزایای کاربرد چندسازه های چوب-پلاستیک می باشد .

عمر زیاد ، قابلیت بازیابی ، شکل دهی مطلوب ، قابلیت اره خوری ، میخ خوری ، رنده کاری ، جلاپذیری و قابلیت رنگ پذیری مناسب و اعمال روکش های تزئینی نیز به عنوان قابلیت های مفید این چندسازها به شمار می رود . ضمنا به نظر می رسد صنعت چوب-پلاستیک می تواند معضل پلاستیک های سرگردان در همه ی نقاط کشور را به طور نسبی حل و فصل کند .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک


 

کاربرد محصولات در دو گروه کلی خانگی و اداری تقسیم بندی می شوند . در هر دو گروه محصولات به صورت کالای نهایی مصرف می شود . کمد در مصارف خانگی و میز اداری و صندلی در بخش اداری به کار می رود . استفاده از محصولات ساخته شده ازچوب پلاستیک به دلیل خواصی چون مقاوم در برابر رطوبت ، مقاوم در برابر اشعه uv، مقاوم در شرایط آب و هوایی ، ضد کپک و حشره ، قابلیت اره کاری و میخ کوبی و . . . می باشد .

به طوری که در حال حاضر رقیب عمده محصولات پلاستیکی و چوبی می باشد .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک


 

در حال حاضر مصرف محصولات ساخته شده از چوب پلاستیک در بازار امروز به دلیل مزایای زیادی که این محصولات نسبت به محصولات پلاستیکی و فلزی وچوبی دارند ، دارای جایگاه بسیار خوبی می باشند و تقریبا اکثر کشورها از این محصولات استفاده می کنند . از بین کشورهای عمده تولید کننده محصولات ساخته شده از چوب پلاستیک می توان کشورهای آمریکا ، کانادا ، آلمان و چین را نام برد .

شرایط واردات و صادرات پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک :

از آنجایی که برای محصول مورد بررسی دراین طرح ، تعرفه گمرکی در کتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی یافت نگردیده است . لذا هیچ گونه شرایط خاصی در زمینه واردات این محصول وجود ندارد .
همچنین هیچ گونه شرایط خاصی در زمینه صادرات این محصول وجود ندارد .

اهمیت استراتژیک پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک :

این محصولات ساخته شده از کامپوزیت چوب پلاستیک ، که جزء کالاهای مصرفی بوده و مواد اولیه آن به طور غیر مسقیم از چوب و پلاستیک تامین می گردد ، لذا اهمیت استراتژیکی آن بیشتر به اهمیت استراتژیکی صنعت چوب و پلاستیک و منابع آنها وابسته است .

 


فرایند تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک

 

انواع محصولات ساخته شده از کامپوزیت چوب پلاستیک ، دارای پروسه تولید مشابهی می باشند ، که در ذیل به تشریح آنها پرداخته شده است .

ابتدا الوار چوب پلاستیک در قسمت پرس برای تولید محصولات ( میز ، صندلی ، کمد ) برش داده می شود ، تا ابعاد مورد نظر بر حسب نقشه های طراحی شده بدست آید ، پس از پایان برشکاری مجددا ابعاد و محل های برش کنترل می گردد ، تا مطابقت آن ها با نقشه اولیه تائید گردد .

ورق های برش خورده جهت تامین منظور نهایی تولید و همچنین برش قسمت های طرح دار به دستگاه برش CNC برده می شود ( گاهی به جای استفاده از برش CNC از ماشین های برش معمولی استفاده می شود ) پس از برشکاری در این قسمت ، محصول باید با نقشه نهایی مطابقت داشته باشد ، که این امر توسط قسمت بازرسی برش CNC بررسی می شود .

ورق های برش خورده در دستگاهCNC جهت پوشاندن محل های برش به قسمت EDGE BANDING برده می شود ، در این دستگاه نوارهای PVC بر روی لبه های برش خورده چسبانده می شود و محصول پس از بررسی به قسمت مونتاژ فرستاده می شود . برای مونتاژ قطعات آماده شده ، مونتاژ کاران با استفاده از وسایل و یراق آلات مورد نیاز قطعات را به یکدیگر متصل کرده و سپس به محصول تولید شده را کنترل کیفیت می نمایند .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک

 

• پرس20 ، 5*2 متر

• برش فلدر

• برش نروژی

• فرز دم چلچله

• کمپرسور

• مکنده پوشال

• چسبان لبه نوار

• لبه فرز

• دستگاه توسکار

• دستگاه دورکن

• سوراخ زن

• نوار لبه چسبان منحنی
:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارگاه تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید پروفیل ، ورق و محصولات چوب پلاستیک ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool