جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی صنعتی و معدنی کاملترطرح های توجیهی صنایع کشاورزی و دامپروریطرح توجیهی احداث گلخانه تولید نشاء و نهال سال 1401 (PDF + Word + مشاوره)
طرح توجیهی تولید کارتن از ورق آماده سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 4.3 out of 5 based on 6 votes
امتیاز کاربر:  / 6
ضعیفعالی 

Carton

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی کارخانه کارتن سازی و تولید کارتن از ورق آماده سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی کارخانه کارتن سازی و تولید کارتن از ورق آماده را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. کارتن ها محصولاتی می باشند، که عموما برای بسته بندی انواع كالاهای مختلف و مواد غذایی همچنین بعضا در صنعت ساختمان برای عایق كاری ، مورد استفاده قرار می گیرند .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی کارخانه کارتن سازی و تولید کارتن از ورق آماده :


 

بسته بندی ، آخرین مرحله در تولید هر كالایی می باشد و اهمیت آن برای همگان روشن و شفاف می باشد و كارتن ها محصولاتی هستند ، كه جهت بسته بندی كالاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند . كارتن ها علاوه بر استفاده به عنوان بسته بندی ، عاملی نیز برای حفاظت فیزیكی كالای محتوی خود محسوب می شوند .

صنعت تولید كارتن را می توان در دو گروه طبقه بندی كرد : گروه اول : این گروه تولید كننده ورق كارتن می باشند . ورق كارتن در حالت عمومی متشكل از لایه های كاغذ كرافت است ، كه تعداد این لایه ها معمولا سه تا پنج لایه بوده و در برخی شرایط خاص دو یا هفت لایه نیز تهیه می شود .

هر كدام از لایه های ورق نقش خاصی را در آن بر عهده دارند ، كه بر اساس آن نوع كاغذ و گراماژ آن ، كیفیت و درجه استحكام تعیین و انتخاب می شود . این گروه از تولید كنندگان با خرید كاغذ كرافت ، اقدام به تولید ورق چند لایه نموده و آن را جهت تولید كارتن به واحدهای كارتن ساز می فروشند .

گروه دوم : این گروه با خرید ورق آماده از واحدهای گروه اول ، اقدام به تولید كارتن آماده از آن می نمایند و لذا می توان گفت ، كه كار این گروه تبدیل ورق آماده به كارتن می باشد . عملیات چاپ روی كارتن از دیگر فعالیت های این گروه محسوب می گردد . در طرح حاضر هدف ایجاد واحد صنعتی مشابه گروه دو و کارخانه مقوا سازی و کارخانه کارتن سازی می باشد ، یعنی این كه این واحدها اقدام به تولید كارتن از ورق آماده خواهند كرد .

 


کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی کارخانه کارتن سازی و تولید کارتن از ورق آماده :


 

كارتن ها برای بسته بندی كالاهای مختلف و همچنین بعضا در صنعت ساختمان برای عایق كاری ، مورد استفاده قرار می گیرند . از ای نرو کارتن ها به همین منظور تولید و عرضه می گردند . به همین دلیل احداث کارخانه مقوا سازی و کارخانه کارتن سازی بسیار پرکاربرد است .

استاندارد های قابل توجه کارتن از ورق آماده :

با مراجعه به اطلاعات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، نتیجه گیری شده است كه هنوز مؤسسه فوق برای كارتن آماده و کارخانه مقوا سازی و کارخانه کارتن سازی استاندارد خاصی را تدوین نكرده است .

 


کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول مورد بررسی در طرح توجیهی کارخانه کارتن سازی و تولید کارتن از ورق آماده :


 

كارتن در اكثر كشور های جهان تولید و مورد استفاده قرار می گیرد ، ولی در كشورهائی كه تولید كاغذ در کارخانه مقوا سازی و کارخانه کارتن سازی آن ها بیشتر است ، از میزان تولید بالاتری برخوردار می باشند . از این رو می توانیم از این كشورها را به عنوان كشورهای مطرح در تولید یاد كنیم . ذیلا به كشورهای فوق اشاره شده است .
برزیل ، فرانسه ، هندوستان ، چین ، مالزی ، اتریش ، آلمان ، اندونزی و روسیه

شرایط واردات و صادرات کارتن از ورق آماده :

با مراجعه به كتاب مقررات صادرات و واردات وزارت بازرگانی ، نتیجه گیری شده است كه محدودیت خاصی برای واردات محصول مورد مطالعه وجود ندارد . همچنین لازم به توضیح است كه حقوق گمركی در واردات این محصول 25 درصد می باشد .
از نقطه نظر مقررات وزارت بازرگانی ، برای صادرات محصولات تولیدی طرح هیچگونه شرایط و محدودیتی وجود ندارد .

 


فرایند کارتن سازی و تولید کارتن از ورق آماده :

 

تكنولوژی مورد استفاده در كارتن سازی در مورد كلیه واحدهای تولیدی آن یكسان است و تفاوت خاصی بین تكنولوژی ها وجود ندارد . و آنچه در این فرایند دارای اهمیت است درجه كیفیت ماشین آلات مورد استفاده در تولید است كه این عامل سبب ایجاد سطح كیفیت كارتن تولیدی می شود .

:: طرح توجیهی کارتن پلاست ( جعبه کارتنی از ورق پلاستیک) سال 1401

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کارتن بسته بندی از ورق مقوا

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کارتن از ورق آماده ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool