جستجو در مجموعه ها
جستجو در تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو در خبرخوان ها
جستجو در وب لینک ها
موقعیت شما: صفحه نخستدانلودستان سایتدانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و استارت آپ هاطرح توجیهی هتل 5 ستاره سال 1401 + word + pdf + کامفار
طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ سال 1400 + کامفار ( Word و Pdf ) - 1.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

paper

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ اغلب جهت استفاده در لایه رویی کارتن های بسته بندی دارای کاربرد می باشد .


نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ


 

کاغذ تست لاینر و وایت تاپ اغلب جهت استفاده در لایه رویی کارتن های بسته بندی به مصرف می رسد. چگونگی طبقه بندی این محصول علاوه بر نوع کاربری آن در لایه میانی موجدار ( فلوتینک ) ، سطوح طرفین موجدار ( لایتر ) و سطوح بیرونی تاپ لاینر یا تست لاینر ، بر اساس نسبت وزنی ان در واحد سطح تعین گردیده است .

همچنین تقسیم بندی دیگری بر پایه سفید شده نشده دو لایه و تک لایه بودن و یا نبودن پوشش و پوشش دهی شده نیز مطرح می باشد . محصول مورد نظر در این طرح عبارتست از کاغذ تست لاینر و وایت تاپ .

عمده کاربرد این محصولات در لایه رویی کارتن های بسته بندی می باشد .

 


استاندارد های قابل توجه ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ


 

• 133
• 134
• 151
• 411
• 157

کشور های عمده تولید کننده و مصرف کننده کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ :

عمده تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محصولات مورد بررسی عبارتند از : برزیل ، روسیه ، ایالات متحده

شرایط واردات و صادرات کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ :

هیچ محدودیتی جهت صادرات محصول وجود ندارد ، اما با توجه به نیاز داخل اولویت با نیاز داخل است .

 


فرایند تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ


 

زمانی که یک استاندارد جدید محیط زیست وضع می شود ، به دلیل فشارهای زیست محیطی ، برای از بین بردن آلودگی های موجود ، هزینه و نیروی انسانی زیادی را متوجه خود می سازد ، تا درصدی از آلودگی ها را کاهش دهد .

محاسبات مشخص ساخته که اگر تکنولوژی جدیدی که در صنعت مورد نظر به کار گرفته می شود ، با استانداردهای مورد نظر مطابقت داشته باشد ، علاوه بر کاهش آلودگی ، با راندمان بالای خود موجب افزایش تولید نیز می شود ، که دراین راستا شرکت با توجه به بروز بودن تکنولوژی آن و داشتن تمامی استانداردهای زیست محیطی و کیفی جهان ، می تواند این موضوع را اثبات نماید .

حفظ محیط زیست می تواند ارتقای تکنولوژی را نیز فراهم آورد . این روش در کشورهای اروپائی به کار گرفته شده و تکنولوژی هایی که به پایان عمر خود رسیده اند و با استانداردها ی مذکور مطابقت ندارند ، جمع آوری می شوند . البته گاهی این تکنولوژی ها به کشورهای در حال توسعه فرستاده می شود ، که ایران نیز در این بین بی نصیب نبوده است .

صاحب نظران حوزه محیط زیست بر این عقیده اند که اگر صنعت ما توانمندی تولید فراورده ای با حفظ استانداردهای زیست محیطی را ندارند ، در عین حال توان دستیابی به تکنولوژی مناسب را در خود نمی بینند ، نباید به سمت تولید آن فرآورده ها برود ، زیرا در برخی واحدها به دلیل بهره گیری ازتکنولوژی های منسوخ و قدیمی ، به حدی مواد اولیه و انرژی حدر می رود که بحث تقدم صرفه اقتصادی بر حفظ محیط زیست رانیز بی معنا ساخته است .

چنانچه هزینه هایی که باید پرداخت شود تا تکنولوژی گرانتر ولی بروزتر تهیه شود ، با هزینه هایی که به دلیل کارگیری تکنولوژی نامناسب در مصرف مواد اولیه ، انرژی واحیای محیط زیست هدر می رود مقایسه شود این نتیجه حاصل می شود ، که این موارد بسیار به صرفه تر و از نظر توسعه تکنولوژی و رشد صنایع نیز مفید تر خواهد بود .

 


ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ

 

• هد باکس

• میز فورد درینیر یا وایر

• پرس ها

• سایز پرس

• کلندر

• ریل درام

• وایندار

• ریوایندار

• فینشینگ

 

:: دانلود طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ

تذکر مهم : لازم به ذکر میباشد در صورت موجود نبودن آپدیت 1400 ، نسخه های قدیمیتر این طرح ، در همان لینک قرار داده میشود . ولی به محض تهیه کردن آپدیت 1400 و یا جدیدتر این طرح ، ورژن جدیدتر نیز در همان صفحه قرار داده خواهد شد .درصورتی که ورژن طرح مربوط به سال 97 یا 98 و یا جدیدتر از آن باشد ، سال نگارش طرح روی متن لینک دانلود قید میگردد . در صورتی که روی لینک دانلود طرح ، سال تدوین طرح توجیهی قید نشده بود ... مشخصا آن طرح مربوط به سال های قبل از سال 97 میباشد .

در صورتی که برای اخذ مجوز یا ارائه به بانک ، نیاز به تدوین طرح توجیهی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ ، کاملا به روز ، اختصاصی و بانکیبل ، با پشتیبانی تا زمان اخذ وام دارید از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما ، در مورد شرایط تدوین طرح توجیهی بهره مند شوید . همینطور در صورت انعقاد قرارداد طرح توجیهی با ما ، میتوانید از کارشناس مربوطه خود ، مشاوره های لازم در مورد روشهای اخذ وام و اخذ مجوز را نیز دریافت نمایید .

کانال یوتیوب ما  را سابسکرایب کنید . در این کانال ما سعی داریم تا در حد امکان ، کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم. با سابسکرایب کانال ما در یوتیوب و همینطور در آپارات ، جدیدترین فیلمهای آموزشی کسب و کار ، در معرض تماشای شما قرار خواهد گرفت.


Go to top

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران محفوظ می باشد :: 1389-1388 :: طراحی و اجرا با کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران

Free Page Rank Tool